Каква домакинска работа мразите най-много?

  • 8 631
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Аз например мразя да мия чинии и да бърша праха. Край нямат ooooh!. Предпочитам всичко друго само не и това, ама няма как Rolling Eyes. А вие?

# 1
  • Мнения: 3 164
.......ами, всякаква, щом е по задължение Wink

# 2
  • Мнения: 814
.......ами, всякаква, щом е по задължение Wink

По принцип и аз така, ама...................................

# 3
  • Мнения: 3 760
Миене на чинии, пране на пердета, гладене. И пак гладене. Леле колко го мразя...

# 4
  • Мнения: 46 488
Готвене и гладене  Tired

# 5
  • Мнения: 11 534
Гладене,готвене и бършене на прах. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 317
Пускане на прахосмукачка.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
Гладенето.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215
Миене на прозорци. Пфууууу....... Close

# 9
  • Мнения: 843
Кое ми е приятно :
  ..ами.. прах бърша, когато ми трябва брадвичка, за да го разсека.. Laughing
 ...пералнята пере сама..
... готвенето, когато има  разнообразен и качествен материал  ми е удоволствие. Simple Smileвсякакви изненадкиии и салатки, овен това..Стига да има материал... ехх.
...обичам да променям нещата.. за ужас на Момчето ми. Непрекъснатого правя. И с интериор и с екстериор
   Сетих се кое НЕ МИ Е :
 1. Не ИСКАМ да гладя.
  2. Не ИСКАМ да мета и бърша пода всеки ден и не по един път , но се налага. Детенце проходи.
  3. Не ИСКАМ да мия прозорци... винаги вали след това... и квооу?Бе, мразя!!
 4.  Не искам да мета дворчето, обсипано с акациев цвят, защото дървото на съседите е надвиснало над къщичката ни../ ей, това вече е прекалено., нали Rolling Eyes/  ще мета  бее.. де такваз красотия..
5. Мразя да кърпя и шия на ръка, защото  си имам болки и проблеми, дето  не е питането  по темата.
6. Мразя да нямам готов бушон и  приготвена свещ и запалка./ моя грижа, де/
7. Мразя да нямам поне 4 крушки  за лампи...ей така.  Бе, да ги има./аз си ги набавям, това си е мой страх, нали Laughing/
8. Банята..  мразя пръските от паста за зъби в диаметър от 1 кв. м. , но  пък ми е приятно да я чистя. Когато мога, де.
 8/ а Мразя да отпушвам тоалетни, // живеех в стара къща/и имам опит/ но понеже мога, правя го, въпреки писъците и неодобрението на скъпия. Сега, го правя, без да знае.познавам системата.., както и да е.
9 Мразя, когато сме забравили да купим хляб..и Скъпият, току що се е върнал и събул. /Ми теглим чоп,кой да иде  това, за любопитните/
10. Мразя да закачам пердета...защото съм дребосък./ но обичам да ги аранжирам/
   и най вече- МРЯЗЯ да мразя.  Правя си нещата, както и когато,..И гледам да се усмихвам.Simple Smile)Т.е гледам да не ми дотежава,  че да мрънкам непрекъснато.

. Всичкото по- горе  си е битовизъм.. и определено си е домакинство...и се надявам да е по въпроса.

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 01:27 от Найка

# 10
  • София
  • Мнения: 725
Гладенето и шиенето - не мога едно копче да зашия. Чакам ад ми дойде майка на гости, че да зашие някое мое копче, а мъжа ми вече си ги шие сам  Laughing

# 11
  • Мнения: 8 505
Бърсане на прах.За щастие не ми се налага да гладя,иначе и гладенето щех да прибавя.

# 12
Гладене, с което, за съжаление, трябва да се захвана сега!  Tired

# 13
# 14
  • Мнения: 1 761
  

Не обичам да мия чинии и прозорци,ама не го и правя де- мъжа ми е по тази част.
И да пазарувам не обичам много-много, но ходим заедно на пазар и откакто той носи тежките чанти не ми е толкова неприятно.

Другите домакински "спортове" като готвене,чистене,гладене,шиене не са ми проблем.

Което не ми харесва го прави мъжа ми.Той не обича да глади,ама и не може много добре,де.Така,че се комбинираме според това кой за какво има талант:)))

Общи условия

Активация на акаунт