бебчо е много мързелив в коремчето ми!

  • 695
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!Вече съм към края на 8-ия месец и забелязах как бебо почти не мърда.Единственото което усещам е как се приплъзва от време на време!Нито ритниче, нито юмруче!Притеснявам се така.Ходихме вчера да му запишат тоновете-всичко е ок, но защо не шава!?Зная ,,че му е тесничко, но чак пък толкова.Около мен всички мами се оплакват от буйни бебчета...Незнам какво да правя...Чудая се някакво друго изследване би ли ми помогнало ...И значи ли нещо тази липса на движения...

# 1
  • Мнения: 670
Бебчето вече е доста голямо и мястото в матката не му стига, за да се мести постоянно.
Имам приятелка, която за цялата бременност почти не е усещала движения на бебето, а сега малката е толкова бясна, че не могат да я спрат на едно място.

# 2
  • Мнения: 8 917
Бебчето вече е доста голямо и мястото в матката не му стига, за да се мести постоянно.
Peace Не се притеснявай - всичко е ОК!

# 3
  • Мнения: 1 410
На мен това докторката и го обясняваше с количеството околоплодни води. Ако са повече по-трудно усещаш движенията. Пък и вече много му е тясно на бебчето, намя къде да мърда толкова.

# 4
  • Мнения: 656
И аз не съм усещала бебето през по голямата част от бременноста. pregnant Няма никакъв проблем, на мен ми казаха че много спи и затова не мърда много много. Беше изключително кротко бебе, и сега не мога да се оплача.

# 5
  • Мнения: 356
         Спокойно, щом всичко е наред и записите са хубави, няма защо да се притесняваш. Леко раждане ти желая, и живо и здраво бебенце!  bouquet

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравей! Не се притеснявай. Бебетата са различни. На мен първото ми бебе беще много буйно в корема ми, а второто си кротуваше. И двете излязоха после доста кротки деца. Щом при преглед всичко е ОК, значи няма проблем.
Леко раждане и здраво и спокойно бебче.   bouquet

# 7
Благодаря Ви за успокояващите думи! HugПросто не мога да разбера , защо е толкова различно при всяка бременност.Вчера бях с една мама-чак и видях корема как се размести, а е бременна в 9 месец!Не че държа да ме рита постоянно...просто се е малко притеснително.Но пък това да ми е проблема-нека се роди здраво и спокойно детенце, бързо ще забравя за тези тревоги!Да сте живи и здрави всички, лека бременност и здрави и спокойни дечица!

# 8
  • Мнения: 2 126
Не се притеснявай и при мен беше така.Щом тоновете са добре всичко е ок.А другите са ти казали вече че и му е тесничко на мъничето,пък си е и по кротичко Heart Eyes
Всичко хубаво ти желая и спокойно добременяване Hug

# 9
  • Мнения: 3 760
Наистина всичко е индивидуално. Така че спокойно!
При мен в 8-ми месец бебка доста се кротна - престана да рита, само приплъзваше (както е при теб).
Спокойно бременеене и леко раждане!   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 614
НЕ се притеснявай, наистина по това време от бременността бебето вече доста се кротва!
Това не е повод за никакви притеснения!
Леко бременеене!

# 11
  • Мнения: 5 391
И моят беб1о беше доста кротък, споко Peace

# 12
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Щом лекарят е казал, че всичко е ок, не се притеснявай, просто му е отесняла на бебчето ти квартирата. Grinning

# 13
  • Мнения: 4 621
Спокойно, щом тоновете на бебо са наред, значи няма проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт