Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 24 май 2006, 13:31 ч.
  • Преглеждания  336  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!Преди два месеца ми откриха аденом на хипофизата и започнах да пия бромокриптин 2 х 1 на ден.Но преди една седмица получих възпаление на очите.Мисля , че това е странична реакция от лекарството.
Моля ако някой има подобни странични реакции да сподели!

Реклама
# 1
  • sofia
  • Мнения: 764
Дай повече инфо. Как си се чувствала по време на приема, какви изследвания, резултати...

# 2
  • Мнения: 15
Чувствах се много отпаднала,виеше ми се свят и ме болеше често глава,след което ми се възпалиха очите,по точно клепачите.Доктора смята ,че е невъзможно да е от бромокриптина и сега продължавам отново да го пия.Ще видим пак каква ще е реакцията.Пролактина ми е много висок , но сега не съм правила нови изследвания.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 46
Пих бромокриптин за спиране на лактацията . Действаше ми ужасно-гадене, повръщане, главоболие.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт