А как се справяте с желанието за сладко преди цикъл?

  • 2 993
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 83
Да  Chanel ,пробвала съм ги.Мисля,че са много по-добри (за мен) от другите.
Страхотни са!

# 31
  • Мнения: 4 733
Не се лишавам от нищо Crossing Arms Като ми се хапва сладичко хапвам, щото съм имала случаи да се въздържам уж...лягам си и с часове сън не ме хваща, докато не лапна нещо Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 472
Справям се много лесно, като ям толумбички и бакавички, до като ченето ми почне да залепва Mr. Green Обикновено това е 1 ден и не го намирам пагубно за фигурата ми, тъй като по време на цикъл почти не ми се яде и компенсирам Whistling

# 33
  • Мнения: 472
ooooooo , ставам през ноща да ям сладко  Mr. Green !
изобщо не мога да се въздържа , аз съм шоколадоманка  Embarassed!

# 34
  • Мнения: 2 529
Гледам да ям поне черен шоколад  ooooh! Имам един любим на Lindt...

# 35
  • Мнения: 686
ям си на воля

# 36
  • Мнения: 211
Имаше една подобна мисъл : "Най-добрия начин да се справиш с изкушението е като му се отдадеш" Аз така правя пък каквото ще да става. По-добре да съм щастлива ( ония неща с ендорфина Simple Smile ) отколкото гладна .

# 37
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
 

        Към сладоледа имам неутолима страст... EmbarassedСпасявам се с шепа сушени кайсии.. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Как се справям ли? Ами ...отдавам се на желанието си. Ям, ям, ям сладко и като ми стане много сладко, започвам соленото Embarassed Но поне знам, че каквото кача преди цикъл, после го свалям, защото като ми дойде, нямам никакъв, ама никакъв апетит.

# 39
  • Мнения: 174
Ям сладко по всяко време, а не бях такава преди да забременея Cry кво ми снана... newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз тоя път преди цикъл "прегреших" с една Милка и два КитКат. Обаче не е това проблема! По време на ПМС и първите 1-2 дни от цикъла прганизма задържа вода и така можеш да се уплашиш като се качиш на кантара, че си качила кила!
Обаче напротив! По време на ПМС и цикъл организма отделя повече топлина и калории /е,само около 300/.  Така че едно шоколадче може. И се мерете след цикъл!!! Това го четох в СОSMO и го изпитах ей до днес.

# 41
# 42
  • Мнения: 614
Охо преди цикъл "мачкам" здраво сладичко, кафе и кола...  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт