Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София- павлово

http://digitalnews-bg.com/index.php?id=0,3896,0,0,1,0
ето нещо интересно за по големите деца, имам го диска но за съжаление ми се прецака сидито и като си купя ново ще пиша какво точно представлява този диск
Цитирай

София

И аз го купих този диск, струва ми се интересен, но още не съм го проучила съвсем. Интересни ми се видяха и English with Trainy, ако така се пише и един за английски със Зак, обаче за разлика от този, който купих, другите не ги демонстрираха, и не можех да преценя дали ще са интересни и дали ще мога аз сама с детето да се занимавам. Ако някой ги има, моля да каже с две-три думи какво представляват, а аз ще се отчета като проуча другия диск.
Цитирай

София

Вчера го купихме от панаира на книгата, доста интересно и забавно  е направен, бих казала, че моето дете е на горната възраст за ползване - 7,8 години, занимава се сам - част от замисъла, предполагам, е да се запомнят произнесените от диктора думи, може да се качва в различни нива е с обхват около 500 думи - тяло, къща и т.н.Определено си струва парите - 25 лв за тия които ще питат, на панаира е с 10% отстъпка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.