Най-абсурдните случаи на мъжко/ женско поведение, с които сте се сблъсквали...

  • 15 265
  • 86
  •   1
Отговори
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
в действителността.

Звучи малко като за клюкарника това заглавие, но проблемите са свързани с темата на тоя форум и затова предпочитам да си говорим по тези въпроси тук.

Поводът е днешната тема на keni121, която доста хора все още мислят за пързалка, но отдавна се каня да ви питам само аз ли наблюдавам фрапантерии около себе си или и на други хора им се случва. По въпроса сигурно мога да напиша поне двутомно издание, но първенството държи историята по-долу. Ще се опитам да бъда максимално кратка, като държа да уточня, че изобщо не си измислям, всичко е съвсем реално, а главни действащи лица са близки до мен хора Confused. И така...

Има в компанията ни един познат, вече е разведен, но в началото на историята си беше женен, с две деца. Имаше си от дълги години и любовница, но никой не страдаше от тоя факт - нито тя, нито семейството му. Жена му може и да се е досещала, но явно това положение я е устройвало. И тогава, като наглед без проблеми, човекът реши да се захване и с трета Crazy. Че стана манджа с грозде май е излишно да споменавам, какво обаче е абсурдното в случая. На третата й е бил известен само фактът, че е женен, другата жена я беше виждала, но подробности никакви не е знаела. Съответно стана напориста, тръгна да си 'разчиства терена'. И всички се чудехме как и защо. Оказа се, че господинчото й свалял звезди по безумен начин - жена му била станала нетърпима, след раждането на второто дете се сдобила с психични отклонения, смятал да се развежда; с другата го свързвали само професионални проблеми, тя имала някакви сантименти към него и допускал, че само затова продължавала да се интересува от неговата дейност, но не били имали никога интимни отношения Shocked. А всъщност той явно не е имал намерение да се отказва от никоя; невероятно е, но намираше начин да ги лъже и трите, дори когато всичко излезе наяве. На жена си казваше, че е при любовницата си, на любовницата - че си е в къщи при децата, а всъщност отиваше при третата Crazy, съответно въртеше вариантите или разиграваше заетост и командировки. Жена му се заинати и не му даваше развод, стигна се дотам, че се съюзиха с любовницата и търсеха варианти да спасяват положението. Аз бях между чука и наковалнята, защото познавам и двете, а с него и скъпия сме доста често в една компания (третата единодушно всички я попържахме). Като човек също с бурно минало, всеки ме хващаше за душеприказчик и кошче за душевни отпадъци. Изслушвах всякакви гледни точки и... всеки беше прав за себе си. Изуми ме единствено фактът, че всички, абсолютно всички, са му се връзвали на лъжите. Жена му беше съвсем искрено шокирана, точните й думи бяха 'никога не съм очаквала да ми изневери' Shocked. Любовницата му, не по малко афектирано казваше, че не е и допускала да се захване с друга, още по-малко след толкова години да говори простотии зад гърба й и да я представя едва ли не за душевно болна, само за да докаже пред новата звезда, че нямат интимна връзка. Третата тормозеше всички (вкл. негови роднини, даже хора от компанията) на база 'истините', чути от него и съвсем искрено си вярваше. Неговата гледна точка ли Outta Joint Whistling - не искал да се стига до там да си разваля семейството, обичал любовницата си, третата била за разнообразие, но всички били прекалили, тръгнали да му търсят сметка, та по тоя случай вече не можел да гледа жени... В крайна сметка се разведе, осъди жена си по вина Confused, тя до последно не му даваше развод. Живее в момента при любовницата си, май продължава да се вижда и с третата. По-рядко се събираме вече в компания, но краят със сигурност още не е написан.

Имам и още истории в ръкава, не по-малко абсурдни, животът е доста пъстър, но нека да се огранича засега с тази. Тя и моята лична е достойна за роман, но ще го пиша по-натам, когато му дойде времето Laughing, може би и вие има какво да разкажете. Въпреки, че по-скоро се надявам да няма.

P.S. Забелязах, че междувременно темата-повод за моята е изтрита, но това не пречи да си поговорим по тези въпроси.

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 01:32 от CTramell

# 1
  • Popovo
  • Мнения: 571
 Миналото лято, споделих с вас една подобна на горната история, която мен ме шокира и за да не се поварям ще ви кажа друга, която ме хвърли в размисли.  Приятел на съпруга ми имаше доста дълга връзка с една жена. Стигнаха до етап в който тя забременя, съобщиха на всички че ще се женят, той си намери работа, много се радваше човека поканиха ни за кумуве на сватбата. И... няколко дена след това тя изчезна без да му каже нищо, нямаше я 4-5 дни, след което се върна, вече направила аборт без той да знае и му заяви, че неиска да има нищо общо с него и приключва връзката. Той естествено ходеше като попарен разбираемо е, но сега отново са зедно и продължават връзката си.

# 2
  • Мнения: 211
Моето мнение, че този мъж/от първата случка/ не заслужава семейство, а и каква ще е тази жена, която ще го търпи с любовница....такъв бих го изритала веднага без много да се обяснява.Това не е човек за семейство!Не може да се разчита на него!
За втората случка-не мога да си обясня поведението на жената-може би са се скарали сериозно преди това,за да предприеме такава стъпка т.е. да изчезне и направи аборт, а след това да е простила.....но най-малкото е трябвало да каже на приятеля си какво възнамерява да направи,а не да го оставя в неведение.Все пак детето се е създало от двама души.Пак безотговорност, каквато не бих търпяла!
Но светът е шарен-всякакви хора има с различен морал!

# 3
  • Мнения: 3 576
Имам случка подобна на първата.
Моя приятелка си имаше гадже от 4-5 години, много го обича и винаги твърдеше, че той никога не би й изневерил, пълно доверие.
В един момент се разбира, че той е женен с дете на 10 годинки, има си друга сериозна любовница от която има дете на 1,5годинки и й е купил апартамент по случая да имат къде да живеят.
Мойта приятелка му се пада 3-та в редицата, отделно си има и още една любовница.
Никоя не знаеше за другите, докато 4-тата не разбрала историята и уведоми другите без жена му.
Най-тъпото е, че той такова впечатление създавал, че никоя да не се усъмни.
Ако вечерта не е бил с мойта приятелка, то на сутринта винаги й се обажда за да я чуе, чак после тя забелязала, че сутрин той винаги изчезва някъде, а то е било за телефонната проверка на всички жени.
На всичкото отгоре дори по едно време търсеха апартамент под наем уж да се пренесат да живеят заедно и той я лъжеше, че иска да се женят.

Когато му направили номер и се появили номер 4 и приятелката ми заедно пред него, той им казал "Как можахте да ми причините това, инфаркт ще ми докарате" и си тръгнал от заведението, съответно те се чуствали виновни.
Звучи като ученическа история, но мъжа е на 35-40 год вече (историята се развива от 5 години близо), а момичетата са на по 25-7 години, любовницата с детето на 32-3.

След всичко беше тя беше потресена, съсипана, но най-голямата ми изненада бе когато въпреки всичко си остана с него - работи в негова фирма, той й дава пари, кола - осигурява й добър живот.
Заради него тя не може да има друга сериозна връзка и да направи семейство, не мога да я разбера.

Въпросния мъж не е нищо особено, на мен ми е дебел и мазен, никога не съм го харесвала, вярно че разполага с известно количество пари, но пък толкова жени да омота и 4 години никоя да не се усети ..... признала съм го за много умен човек.
То е трудно 2-ма наведнъж да въртиш, а той 4 (за които се знае) и то толкова дълго време......

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Миналото лято, споделих с вас една подобна на горната история, която мен ме шокира и за да не се поварям ще ви кажа друга, която ме хвърли в размисли.  Приятел на съпруга ми имаше доста дълга връзка с една жена. Стигнаха до етап в който тя забременя, съобщиха на всички че ще се женят, той си намери работа, много се радваше човека поканиха ни за кумуве на сватбата. И... няколко дена след това тя изчезна без да му каже нищо, нямаше я 4-5 дни, след което се върна, вече направила аборт без той да знае и му заяви, че неиска да има нищо общо с него и приключва връзката. Той естествено ходеше като попарен разбираемо е, но сега отново са зедно и продължават връзката си.
Подобно нещо се случи и с приятел на моя мъж, единствената разлика - че май не са замисляли сватба, а и после не знам дали са останали заедно.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нещо подобно се случи с мой братовчед. Жена му ги заряза месец след като роди първото им дете. Остави му детето и дълго време никакви новини. След време се разбра, че се е омъжила в съседен град и си има деца, а 1-вото изобщо не го търси. Дъщерята на братовчед ми е вечер2-ри клас и той самичък я отгледа

# 6
  • Мнения: 8 917
Аз пък не знам за подобни истории Embarassed Rolling Eyes и затова ми се струват нереални, не, че не съществуват....но докато има кой да се връзва, ще има и кой да ги лъже....за мен е непростима лъжата - нито аз към някой, нито пък той към мен.... Thinking

# 7
  • Мнения: 714
Да се разпиша и аз в тая тема  Wink

Имам тука едно приятелче, Фабио се казва, много възпитано и добро момче. Ама абсолютен карък с жените. Разправял ми е за бившите си приятелки.
Приятелка номер 1.
Взима я той от къщи, излизат някъде, напр. на кафе и разходка и тя след 2 часа става ужасно нервна. И започва едно лудо настояване да се прибира. И така много пъти. След много увещания той успява да разбере защо. Момичето си имало теория на рисковете във взаимоотношенията в двойката. Изчислило било, че след 2 часа време заедно рискът за възникване на скандал между партньорите нараствал с там еди колко си процента, а тя не искала да се карат. Той решил да рискува и я поканил на уикенд заедно. Тя му заявила, че той е луд, ненормален, садист и т.н., давал ли си сметка той че това означавало огромен процент вероятност за многократни скандали през уикенда  #Crazy  #Crazy  #Crazy Нарекла го натрапник, насилник и какво ли още не .... бил решил да я изтезава ....

Пак от "репертоара" на Фабио.
Приятелка номер 2 след 2 години връзка, в която той мине не мине пробва да намекне за секс, му заявява: извинявай, ма не мислиш ли, че е прекалено рано, та ние не се познаваме достатъчно ....  #Crazy  #Crazy  #Crazy Говорим за около 25-6 годишно момиче.


Приятелка номер 3 настоявала всеки път когато излизали да му плати половината от бензина и консумираното в кафене, заведение, билети за кино и т.н., защото ако не, тя се чувствала омърсена, защото според нея когато после правели секс тя заплащала в натура въпросните "услуги".

Сори, ама за мене това си е абсурдно женско поведение!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
В един момент се разбира, че той е женен с дете на 10 годинки, има си друга сериозна любовница от която има дете на 1,5годинки и й е купил апартамент по случая да имат къде да живеят.

си остана с него - работи в негова фирма, той й дава пари, кола - осигурява й добър живот.


Не разбирам как може да работи при него и да не знае, че е женен!
По-скоро се е правела , че не знае, за да няма упреци от близки.  Thinking


Аз правех като последната девойка на Фабио. Беше ми писнало разни хора да си мислят, че щом са ме завели на ресторант съм длъжна да си легна с тях. Затова винаги си плащах сметката и се чувствах неангажирана.

# 9
  • Мнения: 5 370
Въпросният мъж излизаше с мене , обаче си имаше паралелно гадже, с което периодически се събирали/разделяли. Аз не му бях любовница, и Слава Богу, защото се оказа, че той просто не знаеше какво иска. А и си мислех, че мене по-скоро ме използваше за:1.Кошче за душевни отпадъци; 2. Дразнител на другата.
Един ден се засякохме на кафе  всичките-аз с въпросния мъж, а тя-с друг. Беше случайно-а дали всъщност, си мисля сега.
После знам, че беше забременяла мацката и направи аборт под негово давление, но пак останаха заедно. А, и в деня на аборта за малко да се засекат в болницата с негови близки, които съвсем не са били в течение какво точно се случва, защото е бил скрил от тях.
Така че-какво се оказва-и да искаш да се скриеш и да излъжеш-понякога случайността ти върти най-невероятни номерца. Crazy

# 10
  • Мнения: 2 556
Ох, историите край мен са супер уникални. Обаче не смея да ги напиша, защото - повярвайте - ако някой познава дори един от участниците, веднага ще разбере за кого става дума. Просто латиносериалите пасти да ядат пред историите на моите познати. Обаче спирам дотук, че иначе не ми се мисли  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 5 370
Ох, историите край мен са супер уникални. Обаче не смея да ги напиша, защото - повярвайте - ако някой познава дори един от участниците, веднага ще разбере за кого става дума. Просто латиносериалите пасти да ядат пред историите на моите познати. Обаче спирам дотук, че иначе не ми се мисли  Twisted Evil
Разкажи ми на ЛС, а аз обещавам да запазя лекарска и професионална конфиденциалност. bowuu

# 12
  • Мнения: 215
Ох, историите край мен са супер уникални. Обаче не смея да ги напиша, защото - повярвайте - ако някой познава дори един от участниците, веднага ще разбере за кого става дума. Просто латиносериалите пасти да ядат пред историите на моите познати. Обаче спирам дотук, че иначе не ми се мисли  Twisted Evil
(

Съвсем ни разпали любопитството с тези намеци  Grinning Хайде посмени имената, доукраси случките, все нещо може да се направи, за да не се разбере за кого става въпрос.

# 13
  • Мнения: 215
Ох, историите край мен са супер уникални. Обаче не смея да ги напиша, защото - повярвайте - ако някой познава дори един от участниците, веднага ще разбере за кого става дума. Просто латиносериалите пасти да ядат пред историите на моите познати. Обаче спирам дотук, че иначе не ми се мисли  Twisted Evil
Разкажи ми на ЛС, а аз обещавам да запазя лекарска и професионална конфиденциалност. bowuu

Копнииии и на мен на лични!   bouquet Много ми е интересно

# 14
  • Мнения: 5 370
И кво стана тя-ТЕСС, ми ти май най-добре изобще да не беше споменавала.
Ся те изядоха и на лични, и на безлични.
Това го казвам с най-усмихнати чувства.
  bouquet

# 15
  • Мнения: 46 508
 ooooh! Историята на мой близък роднина  Confused запозна се с една мацка, която имаше дете с баща неизвестен. Още на първия месец тя му сервира новината, че е бременна, той като истински мъж й предлага брак. Направиха сватба, той записа детето й на свое има.
Обажда се на родителите си, които са на другия край на България, че детето му се е родило преждевременно, в началото на 7-ми месец, но е добре, да не се притесняват. Те веднага звънят в болницата, от там им казват, че имат такава родилка, но детето не е недоносено, ами си е напълно нормално родено и е 3.500 кг.  Twisted Evil реално няма как да е негово, защото не са се познавали при зачеването му  Twisted Evil
Започва натиск от страна на родителите му за развод, но той не се съгласява, остава с нея и двете Й деца.
След това тя ражда още едно, евентуално негово  newsm78

После започват скандали (те живееха в една къща с нейните родители), проблеми, натиск и т.н., докато го изгониха, гол като пушка, без 1 стотинка в джоба си, защото работеше в тяхната фирма, когато отиде там имаше кола, но естествено го накараха да я продаде и да купят друга, на името на фирмата, накрая го накараха да се откаже от децата ...

Това е, последното, което знам е, че въпросната жена е родила още едно, четвърто, пак с баща неизвестен ...

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
[Разкажи ми на ЛС, а аз обещавам да запазя лекарска и професионална конфиденциалност. bowuu
Ааа, бива ли така - авторката на темата в неведение Crossing Arms. Къде ги дават тия работи? Laughing
Майтапа настрана, на фона на всичко, което се случва около нас, добре е все пак, че запазваме поне чувството си за хумор, иначе...

Nadia79, ако не беше споменала възрастта на участниците в историята и някои други подробности, щях да си помисля, че говорим за един и същи човек Rolling Eyes. Чак с четири жени постоянна връзка да поддържаш Crazy, ашколсун... Всъщност какво ли се учудвам и аз.

Продължавайте да пишете. Не е от най-веселите теми, но може да се окаже полезна за доста хора.

# 17
  • Мнения: 714
В един момент се разбира, че той е женен с дете на 10 годинки, има си друга сериозна любовница от която има дете на 1,5годинки и й е купил апартамент по случая да имат къде да живеят.

си остана с него - работи в негова фирма, той й дава пари, кола - осигурява й добър живот.


Не разбирам как може да работи при него и да не знае, че е женен!
По-скоро се е правела , че не знае, за да няма упреци от близки.  Thinking


Аз правех като последната девойка на Фабио. Беше ми писнало разни хора да си мислят, че щом са ме завели на ресторант съм длъжна да си легна с тях. Затова винаги си плащах сметката и се чувствах неангажирана.

Ми то си зависи и от хората, с които излизаш  Wink, ако те си мислят, че с една вечеря "заплащат" нещо си там... не говори добре за тях (не дай си боже с едно кафенце  Wink и за отношението ти към теб.
Аз считам, че все още има хора, които те канят заради жеста да те почерпят и заради удоволствието да бъдеш техен гост. (правя го и аз, нищо, че съм жена, понякога плащам всичко аз, само защото за мен е било удоволствие да поканя съответния господин/госпожа/госпожица на вечеря/кафе/кино и и.н. или поводът е бил такъв, че за мен е било задължително да почерпя, някаква добра сделка, оферта за работа и т.н.).Не считам, че точно тези хора трябва да почустват жеста си опорочен и излишен, само защото някой има друго разбиране на нещата.
За конкретния случай, тоест Фабио, го познавам прекалено добре, за да помисля, че го прави, за да си "купи" секс.
Ако зачекнем тая тема, можем да изпишем много.

Само да добавя, че въпросната приятелка на Фабио, която настоява да плати половината от бензина на неговата кола, (като засича километража на хартия) по същия начин настоява за стойността на половината от изразходвания бензин на нейната кола, ако излизат с нейната кола.  
Аз все пак си мисля че не е зле човек да е мааалко по-ларж в живота от въпросната приятелка .... дето няма да обеднее с 2,50 евро за бензин. Аз го бях побъркала Фабио да го бъзикам, викам му, абе пич, освен бензина .... ами за маслото на колата, износването на гумите, амортизация....? Искаш ли и? А тя плаща ли ги за твойта кола?? В баланса после как го отразявате? Ти след вчерашната среща с нея на плюс ли си или на минус?  Crazy  Crazy  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 576
Не разбирам как може да работи при него и да не знае, че е женен!
По-скоро се е правела , че не знае, за да няма упреци от близки.  Thinking

По какво да разбере??
Около нея колегите й са знаели, обаче никой нито дума т.к той е шефа.
Той дори вкъщи си я е водел, явно когато жена му е била в командировки, а той също често е отсъствал "по работа" т.к е човек от сенчестия бизнес и тази работа и по нощите се върши.

Аз й вярвам, че не е подозирала дори, т.к сме близки приятелки веднага би ми споделила щом научи за подобно нещо, с нея всичко си казваме.

# 19
  • Мнения: 5 370
Офф топик-за СТРАМЕЛ.
Мацка, ама само ако знаеш за кого си мислех, че ти е гадже, чак мЪй срам ся като си помисля.
Още се хиля, като се сетя, ама така прилича на него от тези снимки. Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 1 150

Ха, аз тази история с 2-те любовници и съпругата я знам  Party
Колко бил малък света Whistling

# 21
  • Мнения: 4 965
Охоооо, аз също имам такива познати - двама.
Първият - приятел на мои приятели - женен с 2 деца. Оказа се, че години наред е имал връзка с жена на годините на майка му почти - с големи деца и с внуци. Няколко пъти се разделяше с жена си, отиваше при любовницата, после пак се прибираше и така (и двете знаеха една за друга, дори бяха комшийки). Накрая седнаха и се разбраха тримата. Сега живеят всички заедно - той, жена му, двете му деца, любовницата, нейната голяма дъщеря (зетят работи в чужбина) и внучето й. #Crazy
Другият познат винаги е бил по тънката част. Когато се сгоди имаше и 2 любовници (2-те с еднакви имена, за да не ги бърка) и ходи с тях няколко месеца. След сватбата твърдеше, че е скъсал с тях, но не знам. Любовниците знаеха една за друга, а съпругата му нямам представа дали е знаела. Интересното е, че той не изпитваше никакъв срам от познатите си и не криеше мацките.
Странни са ми подобни отношения и най-вече съгласието на участниците в тях. ooooh!

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ха, аз тази история с 2-те любовници и съпругата я знам  Party
Колко бил малък света Whistling
Ха така  Crazy
СрътчатуФка и Акулката, заповядайте на лични да обменим нЕкои мисли, моля  bowuu

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако става дума за любовни триъгълници, четириъгълници и прочие... Embarassed мога да споделя доста лични преживявания, аме ме е срам, да не говорим, че за мен някои не са абсурди ситуации, но за хората тук може да са.

С бившия ми мъж сме разделени, но живеем още заедно, защото не съм си довършила апартамента. Та вчера ходихме заедно на кино/той ме покани/ и си споделяхме - той на мен за неговото гадже, аз на него за моето. Даже някои съвет му дадох, защото той много нерешителен във връзката си. Ситуацията за мен е нормална, въпреки че много жени не биха я приели за такава...

Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

# 24
  • Мнения: 2 556
За приятелите ще си трая, защото съм голям карък, но за един бивш колега нямам угризения да разкажа. Значи човека беше към 45 год., с нищо неотличаващ се скромен екземпляр. Женен, с жена си имат 2 деца. В един момент човека доведе във фирмата да работи приятелка на дъщеря му - младо маце на няма и 20 години. И се почнаха едни старчески свалки - яко  Twisted Evil Забягваха, все ги нямаше двамата в офиса. Жена му звъни, ядосва се къде е мъжа й, цирк. Целия офис седи и се чуди ще стане ли работата или не. Стана. На едно парти пред 100 човека хората се убиха да се натискат и пощипват за радост на околните. Обаче малко след това момичето се оказа и бременно. Шефът на фирмата, като човек, не искащ усложнения, намекнал, че не могат и двамата да продължат да работят там и момичето се принуди да напусне след раждането. Последно научих, че жената на колегата ми теглила една майна на всичко и избягала да работи в чужбина. Сега у тях живеели той с новата девойка, тяхното бебе, детето му от жена му и голямата му дъщеря заедно с гаджето си, което е брат на младата майка.  Crazy Официалната му съпруга се обаждала периодично със заплахи да дойде и да развали семейната идилия, но засега това още не се е случило...

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked
Shocked Това наистина ме уби.

# 26
  • Мнения: 2 556
Isa, и мен това с табуретката ме тръшна яко! Търкам си очите и не вярвам  #Crazy

# 27
  • Мнения: 5 370
Isa, и мен това с табуретката ме тръшна яко! Търкам си очите и не вярвам  #Crazy
Ама то наистина твоите истории са още ПО и от сценарий за латиносериал.
Какви ли да очаквам след още 7-8 години и аз!!!! ooooh! ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Какво да ви кажа момичета - с очите си съм го виждала...

Просто реших да разкажа нещо извън контекста на изневерите. Иначе за въпросното 'семейство' имам и такива истории. Например: Въпросният мъж пие с приятел в кухнята и му разказва за безбройните си изневери, а жена му 'спи' в спалнята и всъщност слуша. След време в разговор тя му казва, че не е спала, а слушала и той само се изхили и каза: " Аааааа ти за това ли ме се цупи на другия ден."  #Crazy 

# 29
  • Мнения: 2 556
Ще продължа с истории за далечни познати - не са толкова интересни, но все пак са по темата. Значи моя приятелка решава да провери дали младежа, с когото излиза, й е предан и верен.  Twisted Evil За целта нейна приятелка, която той не познава, му се обажда мазно по телефона и му казва, че го е видяла в еди кое си кафе, че много го е харесала и взела телефона му от някакъв общ познат, но не й е удобно да каже кой е той. Самата тя се представя като млада девойка студентка, която иска само "да пият кафе и да се опознаят". Младежа захапал кукичката до дъно и 2 пъти отказва в последния момент срещи на офоциалното си гадже, защото новата обожателка му прави уговорки за същия ден и час. естествено, тя все не успява да дойде на срещите, защото нещо изксача в последния момент. Нещата набират скорост и в един момент се стига и до заветната среща, която за късмет наистина се нажежила до червено. Идеята била на срещата да цъфнат двете и да му се изсмеят в лицето. Но моята позната се разболяла и го оставила насаме с приятелката си, която да вземе наистина да се метне на врата му  Thinking После казала на официалната, че не бил струвал и 5 пари, много бил смотан, веднага й се метнал и т.н. Разкритието, че и тя му се е метнала не по-малко станало, когато цялата работа се разкрила и пред младежа. Накрая тримата седнали, яли, пили и се веселили, обсъждайки случката. После се разделили и сега никой с никой вече не се вижда и чува... Е, поне няма разбити семейства, нали  hahaha

# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Tess, 'рулираш' направо, представям си какви са другите истории.
Но те разбирам, и аз имам такива, дори и анонимно да ги напиша, веднага ще се разбере за кого и какво става дума.

# 31
  • Мнения: 1 413
 ooooh! направо ме убивате момичета!
Иса, много си ми симпатична - трябва да си много сърцат човек, за да насърчаваш бившия в новата му връзка и изобщо винаги ме впечатляваш  bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
По какво да разбере??
Около нея колегите й са знаели, обаче никой нито дума т.к той е шефа.
Той дори вкъщи си я е водел, явно когато жена му е била в командировки, а той също често е отсъствал "по работа" т.к е човек от сенчестия бизнес и тази работа и по нощите се върши.

Аз й вярвам, че не е подозирала дори, т.к сме близки приятелки веднага би ми споделила щом научи за подобно нещо, с нея всичко си казваме.

Е преди да му стане любовница не виждам защо да си траят колегите.
Не вярвам да има жена,  която да не забележи присъствието на друга в жилището!  Grinning
Както и да е, да се оправя! Избора си е неин.  Peace

# 33
  • Мнения: 2 556
Лаф на друга моя позната: "Този новия, с когото съм сега е много точен, просто няма грешка. Само дето може да е женен, щото гледам, че има в колата отзад бебешко столче, ама мен не ми е работа да любопитствам на кого е, така де".  Flutter

# 34
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В късните ми тинейджърски години се бях запознала с едно момче от грешка по телефона (все още нямаше чат и интернет  Mr. Green). От приказка на приказка се разбра кой с какво се занимава, компания, посещавани заведения и т.н.  
Аз се представих за студентка в университета (с 6 години по-голяма от него), която не може да излиза, защото e в перманентна сесия  Joy А той беше всъщност почти мой връстник - беше по-голям 1-2 години.
Чувахме се по телефона (по-често или не толкова) в продължение на 3 години. Той споделяше с мене преживявания, истории с девойки, приятели, житейски решения, които иска да вземе. А аз му давах като "по-голяма и по-опитна" съвети какво да каже или да направи. Сега, като се връщам години назад мога да кажа, че съм била обективна и винаги съм се старала да му помогна. Просто познанството ни започна като невинна тийн шега от моя страна, която после не можех да призная като лъжа.

След като се върна от задължителната тогава казарма, замина на работа в чужбина (той не се чудеше много за предоставилата му се възможност, но и моят съвет към него беше да замине). След още 1-2 години, при едно от неговите връщания в бг, аз все пак му казах коя съм всъщност и се видяхме.
Но и двамата си дадохме сметка, че това, което ни е свързвало, е отлетяло.
Повече не сме се срещали.

# 35
  • Мнения: 1 680
Мой приятел и жена му с дете на 2 години заминават за Испания. След 1 година се връща само той с детето. Жена му останала в Испания бременна от друг. Последно като говорих с него водеше някакво дело, защото второто дете на жена му, го записали на негово име, та май доказваше, че не е той бащата. Мани-мани... ooooh!

П.П. Мнооого поучителна тема.

# 36
  • Мнения: 238
Значи стигаме до извода че съпруг /съпруга/ + до 1 любовник /любовница/ не е нищо ненормално. До 2 извънбрачни връзки е поносимо, а оттам нататък кой докъдето издържи в маратона.

# 37
  • Мнения: 3 576
Мда, требе да свикваме иначе ше ни наказват на табуретката Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 6 999
мечтица Мерси за милите думи, но по-скоро философски настроен човек съм... Негативните мисли и чувства само предизвикват бръчки у собственика им. Пък аз държа да изглеждам млада и свежа  Wink

Rebeka Абсолютно си права. Обаче кога намират време за спане тези хора  newsm78? На мен рекорда ми е три гаджета едновременно и издържах едва месец, като майка ми ползваше помощни листчета, за да знае на кой какво и кога да казва по телефона /добре че нямаше мобилни по онова време/ Laughing

# 39
  • Мнения: 2 556
Аз съм съвсем зле с материала. Само веднъж опитах паралелно да излизам с двама, обаче като отивах една вечер към Попа за среща в 6 часа, се сетих, че не помня с кой от двамата е.  Confused Не ставам за такива работи явно, но има ли желание - има и начин, животът го е доказал  Grinning

# 40


Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

Много моля да се предупреждава за такива изказвания!!! Докато четях си пийвах кротко водица, и сега си бърша монитора от пръските  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 5 475
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

     Е това е вече прекалено!   Shocked
 
    А за абсурдни ситуации съм чувала доста разкази,в последно време особено във връзка с интернет запознанства...

    За мен най-фрапиращо беше положението на една позната,която след едногодишна интернет връзка  и 20 дневно виждане на живо в България,замина при един българин в Америка...след няколко месеца ревеше,че той изобщо не живее в реалния свят,не й обръща никакво внимание, от вратата се хваща за компютъра ,отваря всички месинджери и чати с десетки жени  ...изобщо не говори с нея... Shocked ...беше намерила на компютъра предварително приготвени писма и лафове,същите ,с които я беше смаял...човека просто си живееше във виртуалната реалност...

# 42
  • София
  • Мнения: 6 999
Чакайте - току що се сетих за още нещо свързано с въпросната двойка/ще взема да се обадя на бившето ми гадже и той да ми припомни някои случаи, че съм позабравила вече/. Предупреждавам, че е гнусно:

Въпросното семейство на море, на палатка. Мъжът се прибира незнайно от къде пиян като кирка. Влиза, но лягайки повръща в косата на жена си  Sick, след което заспива... Нейния коментар: "Ами не му се разсърдих и нищо не му казах, щото за 8 години връзка реших, че един път му е позволено"  Joy Joy Joy

Както се казва: NO COMENT

# 43
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
    А за абсурдни ситуации съм чувала доста разкази,в последно време особено във връзка с интернет запознанства...
А, това вече е тема неизбродима. Случаят, който съм описала, няма нищо общо с интернет, при съвсем класически запознанства се е развил.

Обаче кога намират време за спане тези хора  newsm78?
И аз не мога да си отговоря на тоя въпрос. Във всеки случай поне време в чат не губят, поне тези от моя случай, здраво са стъпили на земята Thinking.

# 44
  • Мнения: 4 965
Хи-хи, сетих се за още такива истории.
Първото "семейство" - близки на моята леля и женени от много години. Преди 10-тина години той замина за Австралия, а жена му и детето им останаха тук. Съответно, всеки си намери половинка и решиха нещата много интересно: той си живее там с любовницата, а тя тук с детето и с любовника; ходят си на гости и тогава живеят заедно, а приятелите/любовниците в това време се изнасят на хотел. Той си идва често, тя ходи често при него, познават си новите половинки и дори 2-3 пъти са си гостували заедно с тях.
Другите са също на възрастта на родителите ми и дъщеря им е почти колкото мен. Живеят си в един апартамент - те двамата, всеки с любовника си + щерката с  приятеля й (имат 3 стаи + кухня - за всяка двойка по 1 стая, а домакинството им е общо). Ходят заедно по дискотеки и кръчми - голяма веселба  Crazy.

# 45
  • Мнения: 3 760
Е вие направо ме разбихте. Не знам истински истории, които да се мерят с вашите. Но, тъй като темата е за абсурдно поведение, ще спомена тука една случка:
Значи брак, терор, побоища...Мацката накрая (след поне 2 години законен гърч + 2-3 преди това) събира сили и се спасява. Наближава първото дело за развод и тя се влюбва и залюбва с друг. Коментарът (съвсем искрен) на бъдещия бивш е следният:
"Не мога да повярвам! Мислех си, че се развеждаме, правим си дете и създаваме семейство!"  #Crazy
За протокола - той също беше съгласен с развода, но явно при гореупоменатите условия. След като жена му му се изплъзна страдаше...Яко!

# 46
  • Мнения: 1 680
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78

# 47
  • Мнения: 2 784
Номинирам бившото гадже на мъжо, което на 35-36 години още твърди, че е девствена, още повече, че той я е хващал на калъп с някакъв. Все си мисля, че аз бих се срамувала да съм девствена на тези години, ама нейсе. Същата чула от приятелка, че аналният секс бил по-безболезнен за девственици. Sick

# 48
  • Мнения: 2 784
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78
Светле, пали свещ, че си се отървала, тоя е бил някакъв психар. Sick

# 49
Един познат изчука булката на наш общ приятел в деня на сватбата му. Един месец по-късно тя му каза и се разведоха. След няколко месеца брата на младоженеца се ожени за същата жена. Сега си живеят много добре. Обаче мислят пак за сватба. Нямам представа как се чувстват родителите на братята.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Светле, аз имах гадже което ужасно се вбесяваше и все ме учеше как точно да се отрязва маслото, под какъв ъгъл и от къде да се маже на филийката Crazy Joy/ех младост, младост.../

# 51
  • Мнения: 934
"Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих".

 Joy Joy Joy
Отдавна не бях се смяла така!

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78
Светле, днес не е 1ви април бе  Joy Joy Joy

Горкичката ти! Чудно си си прекарала на морето  Sick

# 53
  • Мнения: 2 220
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:


На мен пък хич не ми е смешна тази история... Направо тръпки ме побиват и ...

# 54
  • Мнения: 1 277
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78

Светле,  тази история е достойна за темата за муньовците сред бившите гаджета.

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моята "латино" история е за за родния ми брат и снаха ми. Та значи загаджиха се и ходиха едно известно време след което той влезе в казармата. А мацката беше на 14-15 години. И в една отпуска нещо объркали и направили бебето. Аз обаче не знам нищо по темата. А брат ми служеше в София и аз често ходех (фръц-фръц с една къса пола) да му нося изпрани дрехи и храна. Та се обажда баща ми една вечер и ми казва (а него хич не го бива милия да съобщава новини) -  " кажи на брат ти да не се среща с никакви момичета и да си вземе отпуск колкото може по-скоро", и не иска дами каже нищо повече. Аз естествено шаш и паника, реших че е пипнал венерическа болест и цяла нощ не спахме със любимия да мислим как ще го лекуваме в казармата без да се разнесе приказка. На другия ден още по тъмно сутринта, газ до казармата и почвам да го разпитвам какъв е проблема и как да го лекуваме. Брат ми се развика че сме луди и двамата с баща ни и приключи разговора. Аз се обаждам да кажа че нещо са се объркали и всичко е ОК обаче попадам на майка ми. Тя падна от коня като й казах че брат ми не е болен от венерическа болест да не се притесняват. И ми разказа че видяла бъдещата ми снаха с коремче на улицата, след което се обадила на техните и разбрала че "са я изгонили от къщи защото е бременна и не ги интересува нито кой е бащата, нито къде е дъщеря им", но все пак й дали телефона на баба й. Та бабата казала че снаха ми е бременна от брат ми и не му е казала защото е мислела да прави аборт обаче се отказала. Набирам се аз пак до казармата и му казвам на брат ми а той направо си глътна езика от шока. След което никой нищо повече не предприе. Снаха ми си роди бебето при баба си, брат ми си изкара казармата и се прибра без да дава признаци че ще се жени и ще води дете в къщи, майка ми оплете някакви бебешки дрешки, но си ги прибра защото реши че първо брат ми трябва да признае бебето и после да му носят подаръци. И така около два месеца след уволнението, бебето вече на 3-4 месеца, и една сутрин към 3-4 часа бабата на новата майка звъни у нашите да пита къде й е внучката защото бебето е гладно и трябва да се кърми. И докато майка ми сънена се чуди какво става, снаха ми излиза от стаята на брат ми и се обажда по телефона да каже че си тръгва. На другия ден баща ми взе нещата в свои ръце. Строи брат ми да си пребоядиса стаята, купи детско креватче и всички вкупом отидоха да пренесат бебето и майка му.
..... И заживяха щастливо.

# 56
  • Мнения: 5 577

Абсолютно като сериал. Красив финал.

# 57
  • Мнения: 5 577
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78

 Joy Joy Joy

# 58
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Фен съм на историите на Martisun!!

# 59
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
По-невероятни истории не бях чувала.
Хилих се сама в офиса докато изчетох всичко Joy Joy Joy
Ама някои неща незнам за смях ли са, за рев ли са  newsm78

# 60
  • София
  • Мнения: 3 421
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:


На мен пък хич не ми е смешна тази история... Направо тръпки ме побиват и ...

И на мен въобще не ми е смешна тази история, направо ми звучи страшно. Заприлича ми на филма "Враг в леглото" - добре, че не му се е "изребчила", защото такъв ненормалник не знаеш как ще реагира.

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
На мен пък хич не ми е смешна тази история... Направо тръпки ме побиват и ...
Close И мен. Не мога да кажа, че не съм изпадала и аз в абсурдни ситуации, напротив; в тоя случай обаче бих си хванала багажа и... накъдето ми видят очите. Наистина ми намирисва на психария; добре, че си се отървала, svetlaa.

# 62
  • Мнения: 1 753
Ами имаме едни познати, които сега са женени. Преди 6-7 години тя забременя, но от друг мъж, един от най-добрите приятели тогава на сегашния й мъж. Решават да се женят и сегашният й мъж им е кум.  Grinning След време тя се развежда, но си ражда детенцето. След това сегашният й мъж настъпва в атака и се събират. Жение се за нея и сега искат да си имат още 1 дете  Laughing

Уффф, ама дали ви стана ясно ....  Crazy

# 63
  • Мнения: 1 680
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:


На мен пък хич не ми е смешна тази история... Направо тръпки ме побиват и ...

И на мен въобще не ми е смешна тази история, направо ми звучи страшно. Заприлича ми на филма "Враг в леглото" - добре, че не му се е "изребчила", защото такъв ненормалник не знаеш как ще реагира.



Аз ви спестих част от подробностите и въпреки това сте потресени. Цялата бях в синини по ръцете, защото така ме принуждаваше да правя всичко описано по-горе...

# 64
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз ви спестих част от подробностите и въпреки това сте потресени. Цялата бях в синини по ръцете, защото така ме принуждаваше да правя всичко описано по-горе...
Shocked  И да не би да доизкарахте морето заедно?
Тоя е бил направо за освидетелстване, бе момиче ooooh!

# 65
  • Мнения: 5 647

Ама тоя наистина не е в час.  #Crazy И това за един магданоз....

# 66
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз да разкажа една история.Значи братовчед ми се запознава с жена си,а през същото време майка му се запознава с нейния баща(и двамата са разведени).Първо старите се ожениха и всички заедно тропкаха на сватбата на младите,а моите родители пък бяха кумове(леля ми не одобри избора на младите,а наш'те шо пък се съгласиха?).В последствие внучето имаше 3 баби и 3 дядовци и беше голям купон.В един момент братовчед ми и жена му се разведоха,за да заживеят щастливо разведени.Та и така са до днес.И двамата си хойкат и като някой каже-"Жена ти я видях с еди-кой си ..." и той:"Тя не ми е жена бе."И за него пак така де-и той хойка чат-пат.Живеят в едно жилище и нямат намерение да се разделят.Гледат си детето и са в много добри отношения.Така се навързаха,че всичките им роднини станаха общи.А ако леля ми и калеко ми имаха и общо дете-тогава незнам-голям купон щеше да е.
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.

# 67
  • Мнения: 5 647

Бая четене падна, докато разбера кой кой е.  Mr. Green Но най ми хареса-"разведоха се, за да живеят щастливо разведени". А какво значи "калеко"?  Crazy

# 68
  • Мнения: 798
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78
  ТОВА както и историята с табуретката просто ме разбихаааа Joy Joy Joy Shocked Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 3 421
 Майка ми има колежка с двама сина.
Единият си има дългогодишно гадже, живеят заедно, посещават свекървата, отношение към момичето като към снаха.
Обаче изведнъж момичето се разделя с момчето заради...брат му.
Сега е женена за брата и имат дете. Първият брат(т.е. зарязаният) вече е женен за друга и също имат дете.
Само, че вече въобще не се срещат, не си говорят, не съществуват един за друг и не ходят при майка си и баща си(сякаш хората са им виновни за глупостите).

# 70
  • Мнения: 1 680
Аз ви спестих част от подробностите и въпреки това сте потресени. Цялата бях в синини по ръцете, защото така ме принуждаваше да правя всичко описано по-горе...
Shocked  И да не би да доизкарахте морето заедно?
Тоя е бил направо за освидетелстване, бе момиче ooooh!

Е тоя тогава си показа рогата. Още на сутринта си хванах багажчето и на влака. Беше зор и да ме пусне, но хазайката ми помогна. После се видяхме на есен в университета, човека ни лук ял, ни лук мирисал. Все едно нищо не се е случило и просто сме скъсали.

# 71
  • Мнения: 5 370
И аз да разкажа една история.Значи братовчед ми се запознава с жена си,а през същото време майка му се запознава с нейния баща(и двамата са разведени).Първо старите се ожениха и всички заедно тропкаха на сватбата на младите,а моите родители пък бяха кумове(леля ми не одобри избора на младите,а наш'те шо пък се съгласиха?).В последствие внучето имаше 3 баби и 3 дядовци и беше голям купон.В един момент братовчед ми и жена му се разведоха,за да заживеят щастливо разведени.Та и така са до днес.И двамата си хойкат и като някой каже-"Жена ти я видях с еди-кой си ..." и той:"Тя не ми е жена бе."И за него пак така де-и той хойка чат-пат.Живеят в едно жилище и нямат намерение да се разделят.Гледат си детето и са в много добри отношения.Така се навързаха,че всичките им роднини станаха общи.А ако леля ми и калеко ми имаха и общо дете-тогава незнам-голям купон щеше да е.
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.
Напрао ми изгърмяха бушоните и пак нищо не схванах. Crazy Mr. Green
предлагам авторката да Преозаглави темата като, например, "Латиносериали-ама ж реалния живот".
То иначе в повечето постинги все едно , че гледам Дързост и красота 556780 епизод Rolling Eyes

# 72
Съпругът на лелята Mr. Green По някои краища го наричат и "свако" Peace

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
предлагам авторката да Преозаглави темата като, например, "Латиносериали-ама в реалния живот".
Аааа, сакън, ще ми я преместят в Клюкарника и отече работата Rolling Eyes
Я виж колко хубаво си говорим тука.

# 74
  • Мнения: 843
Моята "латино" история е за за родния ми брат и снаха ми. .....

................................
 И заживяха щастливо.
  Марти/сън/, с твоя постинг отвя чувството ми на безнадежност, докато  четях  повечето  "абсурдизми", които всъщност са  това, което се случва покрай нас, като изключим, разбира се онова наказание /?!/ с "табуретката"  / Последното си е абсурд  и пословицата за "зелника"/    Толкова ми хареса написаното от тебSimple Smile

 Нямаше да се включвам,  Пловдив не е светът, знаем се.. пък и  имам приятелки тук от "предФорумско" време ...
"Сапунката  - латино" е повсевместна, но предпочитам да пиша за лични абсурди, за да не се прочете приятел или познат тукSimple Smile
   
Историята е простичка.. Брат ми се ожени рано , в казармата. Момичето беше от градче на 400 км. ,полусирак, отгледана от роднини. Ок,  роди се детето . Радост , особено аз, на 13 г. След 3 години на скандали, събирания и раздели се разведоха.  Снахата се помъкна по квартири с детето, и не допускаше брат ми, който беше безумно влюбен в сина си.    тЯХНА РАБОТА Е КОЙ- ПРАВ- КРИВ.  Постепенно татко направи пътечка, намери я, намери и нова квартира.  Тя се съгласи  и често виждахме детето.. То почти живеше  в къщи,  за което всички се радвахме. И така години...  Когато вече порасналото момче  -беше на 15г.  внезапно почина брат ми/ баща му ,на 36 г. от инсулт. Трагедията не е тема по темата.  Детето  остана  при насSimple Smile  Т.е  при родителите ми..и с много помощ за снаха ми , винаги.
Снаха ми междувременно се запозна с един мъж... заживяха. След 4 години  решиха да се оженят  и снаха ми го запозна с моите родители .  / Тя, наистина  почти няма роднини/  и това се оказаха най - близките и хора. Покани ги за кумове  и родителите ми НЕ само се съгласиха, но и наистина кумуваха.   Някои " приятели" се опитаха да обяснят на татко и мама каква стока  е , какъв Абсурд е това . Но, татко каза само : "Тя е майка на моят внук, така е  и така ще бъде!"  Отварям огромна скоба / снаха ми  беше чела 1 книга през живота си..с основно образование, / не че това е показател/ с абсолютно нежелание да работи.. но,  не я мразя,напротив, добра е по душа, и няма покрив.  Сега живее с мама/ е вече вдовица/. Тя на 50 - мама на 72 .Снаха ми все още е бездомна. Абсурдът е, че не познавам други хора,  като родителите ми. Прочее и снахата го казваSimple Smile

Обичам историите ви,  продължете, моляSimple Smile)
    

    
  

# 75
  • Мнения: 5 370
Абе....то аз имам една лична история, ама ако я напиша, ще трябва да е анонимно...........
Едва ли другият участник в нея чете тук, но мене мЪй срам.
Тя е показателна колко Отвратни и мръсни могат да бъдат мъжете С МНОГО ПАРИ.
И че мерцедесът класа Ц-тогава-не е гаранция, и то ни най-малко. Embarassed Confused

# 76
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...Тя е показателна колко Отвратни и мръсни могат да бъдат мъжете С МНОГО ПАРИ.
Ооо, за това не трябваше да ме подсещаш Twisted Evil Tired.
И 'лирично' отклонение мога да направя - как бързите много пари могат да превърнат свестен човек в чудовище.

Тука в тая тема го ударих малко на разум и чувства, но това горното си е направо за отделна с подзаглавие 'Пази боже сляпо да прогледа'. Само ще повторим обаче приказката за стълбата Confused. Така че - срамът е за друг Peace, ако правилно съм разбрала мислАта ти.

# 77
  • Мнения: 3 576
Мда, това за мъжете с пари трябва отделна тема направо...........

# 78
  • Мнения: 1 150
Има една история за девойка и младежи  Laughing
Девойката мина през всички "турбо гъзари" на квартала, а той е малък.Хвана се със сина на приятелка на майка ми.Заживя в тях. Къпеше се с найлон на главата от страх да не се удави  Mr. Green Незнам какво стана и се разделиха.
Забременя - незнайно от кого. Омъжи се за мой познат. Човека призна детето - гледаше си го. Живееха при родителите на девойката. Моя познат купи апартамент в отдалечен квартал, направи ремонт и се нанесоха. Та прибира се една вечер и я хваща на калъп с сина на приятелката на майка. Разделиха се, детето остана при "баща си".
Оказа се, че истинския баща на детето е втория съпруг на майка й  Shocked
Девойката се върна в квартала - без дете, без съпруг и без любовник.
Майка й от срам (поне така казват хората) продаде жилището и отидоха да живеят в близък до столицата град.
Детенцето го гледа съпругът - който се оказа, че не е бащата.
Сега чувам, че девойката се е завърнала в квартала - хванала се с сина на един господин на висок държавен пост, а горкото момче живота си дава за нея - тя дава г*за си на всички.
Дано е щастлива

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Да ви разкажа и аз за латиноамериканският сериал във фирмата на съпругът ми. Mr. Green Назначава млада секретарка 23 годишна (във фирма само с мъже персонал даже клиенти се бъзикали че тая жена в рая била попаднала )и започва тя първо с едното момче после с другото и оттогава и с двамата.Всеки знае за другият но не им пречи изглежда .На банкета на колената на единият на нова година с другият. Даже последно се засекли у тях единият си тръгвал другият идвал.

# 80
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Фен съм на историите на Martisun!!

Дълбок поклон newsm51 към феновете Mr. Green

# 81
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Найка, родителите ти са едно на милион да знаеш.
Момичета да вземем да спретнем един сценарии за сапунка а? Току виж сме го продали я на Мексико, я на Колумбия? Mr. Green

# 82
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз да разкажа една история.Значи братовчед ми се запознава с жена си,а през същото време майка му се запознава с нейния баща(и двамата са разведени).Първо старите се ожениха и всички заедно тропкаха на сватбата на младите,а моите родители пък бяха кумове(леля ми не одобри избора на младите,а наш'те шо пък се съгласиха?).В последствие внучето имаше 3 баби и 3 дядовци и беше голям купон.В един момент братовчед ми и жена му се разведоха,за да заживеят щастливо разведени.Та и така са до днес.И двамата си хойкат и като някой каже-"Жена ти я видях с еди-кой си ..." и той:"Тя не ми е жена бе."И за него пак така де-и той хойка чат-пат.Живеят в едно жилище и нямат намерение да се разделят.Гледат си детето и са в много добри отношения.Така се навързаха,че всичките им роднини станаха общи.А ако леля ми и калеко ми имаха и общо дете-тогава незнам-голям купон щеше да е.
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.
Напрао ми изгърмяха бушоните и пак нищо не схванах. Crazy Mr. Green
предлагам авторката да Преозаглави темата като, например, "Латиносериали-ама ж реалния живот".
То иначе в повечето постинги все едно , че гледам Дързост и красота 556780 епизод Rolling Eyes
Oх,момичета,де да беше само сценарий...А тя тази история край няма.Да не разказвам сега след смъртта на калеко ми какво чудо е.Реве ми се направо за тези мои роднини,ама не мога да помогна.

# 83
И аз се включвам с абсурдно поведение, а не с любовни истории, че то вече е нормално човек да си има по 2-3-4 наведнъж. Представяте ли си как двама мъже с по 3 любовници определят  трети само с една "Задръстеняк!".   ooooh!

Ето и поведение ненормално за мен. С едни познати сме на море, ще ви пусна няколко техни диалога, само ще сменя имената  Laughing
Той:
-Петя, много те обичам!
Тя:
-Ще ти повярвам, когато си видя доказателството на пръста!/разбирай халка/
Той:
-Добре, хайде да се оженим!
Тя:
-Докато вашите не ти препишат етажа не се женя!
Между другото на тяхната сватба на една розова връзка родителите на момчето бяха сложили ключ за въпросния етаж и и го вързаха на врата като огърлица  Whistling

Пакдиалог от тези двамата по време на почивката действието се развива  в една таверна.
Той:
-Петя ще пия една малка мастика.
Тя:
-Не може!
Той:
-Моля ти се! Само една малка!
-Казах НЕ!
Идва сервитьорката и той с треперещ глас:
-Ще си поръчам една малка мастика, не ми се сърди!
Тя става демонстративно и с пълно гърло:
-Пий, пукни, еби си путката майчина копеле мръсно!- и си тръгва.
Той стоя при нас на масата 2-3 минути и тръгна след нея. Половин час по-късно се връща и много горд си поръчва заветната мастика и ни заявява:
-Оставих я да спи, щото и направих 17 тека! Outta Joint

Тази почивка няма да я забравя никога! Тия двамата се караха постоянно и тя си тръгваше. Веднъж дори изчака да се върнем и започна да играе някаква сценка, че бълнува/беше се завряла под леглото/ и викаше да спрат да я бият. Сега са семейство  newsm78

Ако някой реши, че има нужда може да ми цензурира поста.

# 84
  • Мнения: 2 039
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78
  ТОВА както и историята с табуретката просто ме разбихаааа Joy Joy Joy Shocked Mr. Green
smile3532 smile3532 newsm62 newsm62 smile3501 Ох,недейте така бе хора,така ми се разтресе бременният корем от смях,че !!!

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Втората история-баща се ожени за любовницата на сина си.Имат дете-то е с няколко месеца по-голямо от внучето му.Такива истории май има доста.
За такъв случай и аз знам,ама въпрсните хора живеят в Хасково,ама стават такива неща

# 86
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Сега ще ви разкажа една случка от студентските ми години с бивше:
Бяхме заедно на море и нямахме много пари, та си купувахме продукти, ядехме в квартирата и след това излизахме на обиколка и дискотека.
Бившето (беше от село) много обичаше магданоз и преди морето минахме през неговите родители на село и майка му ни даде мнооого магданоз, обаче неизчистен.
Значи първата работа като пристигнахме на МОРЕТО беше да изчистя магданоза. Изчистих го и го подредих в кофички от кисело мляко, сигурно 4-5 бр.кофички Crazy. Сложих го на сянка, но не в хладилника. Така след няколко дни на морето  и след поредната вечер след дискотека гаджето решава ,че му се яде нещо с магданоз, а аз реших да си лягам. Заспала съм. По едно време той много нежно ме буди и ми вика "Ела да ти покажа нещо".Реших, че е нещо романтично и станах без колебание. А в коридорчето ме чакаше ... какво мислите ВМИРИСАН МАГДАНОЗ навякъде разхврълян, ама навякъде. Аз се втрещих, щях да повърна от миризмата, след което той ми каза, че аз съм виновна магданоза да умре, аз съм го оставила на топло  , а не в хладилника и докато не го изчистя няма да си легна. Заинатих се,  и исках да си легна , но нъцки. След 2 часа висене права и  повдигайки ми се  и реване се принудих да изчистя магданоза. След което онова диване ми каза: "Хайде сега ще отидем да занесем магданоза до морето да го хвърлиш там и на всеки стрък ще се извиняваш като го хвръляш". Бях се примирила, че няма да спя , отидохме до морето и от кея хвърлях магданоз в морето и му се извинявах ей така" Извинявай, че те убих". Сега ми е смешно, но тогава хич не ми беше до смях. Бях решила да го съдя тоя гад за психически тормоз...ама нали съм добричка. Кой знае сега на коя трови живота newsm78

 Joy Joy Joy
   Добре,че поп не сте извикали да опее "загиналия" магданоз...

Общи условия

Активация на акаунт