Да похваля детския магазин за обувки на Витошка

  • 3 291
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Двата магазина - този в търговския център и този до Битсиани, май бяха на един и същи обственик или нещо подобно, защото веднъж от единия магазин ме изпратиха в другия - явно не бяха конкуренти.  Wink
И аз имам такива спомени- точно, когато се местиха, ме прехвърллиха към магазина в Търговския център.
Аз днес ще ходя до магазинчето на Витошка за нещо летничко за дребната.

# 16
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Кажете моля, къде се намира точно, защото не се сещам. Не харесвам "Витоша" като търговска зона, ходя само до някои магазини в района  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8 917
Двата магазина - този в търговския център и този до Битсиани, май бяха на един и същи обственик или нещо подобно, защото веднъж от единия магазин ме изпратиха в другия - явно не бяха конкуренти.  Wink
За същият магазин говорехме - че са го затворили този в търговският център Peace а имаше готини модели Sad

# 18
  • Мнения: 5 228
Кажете моля, къде се намира точно, защото не се сещам. Не харесвам "Витоша" като търговска зона, ходя само до някои магазини в района  Mr. Green

Вървиш от Аптека към Съдебната палата, по левия тротоар. Млако след като подминеш Битсиани, ще видиш магазинчето.

# 19
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Мерси, ходих . Знам го, просто са преустроили терена  Laughing
- Летните обувки на Пакпа са по 62 лв., хубавички са
- имаше страхотни на Минимен по 42 лв., но само в оранжево, които на мен не ми вършат работа
- и още някакви (но не познавам марката и сега я забравих) по 29 лв., които обаче бяха с мек заден форт и не стават

# 20
  • София
  • Мнения: 1 654
Предимно от там си пазаруваме обувчиците. До скоро в магазинчето имаше и дамски обувки, но сега са го разделили и дамските са точно до него. Винаги са изключително любезни. Понякога  пазаруваме и от "Четири сезона" на Графа.

# 21
  • Мнения: 7 106
При всяко идване в София, първо това магазинче посещаваме за да изберем обувки да дъщеря ми. Обувките и за прохождане, едни сандалки и миналогодишните есенни обувки са и на Paqpa и лоша дума не мога да кажа за тях. Страхотни са просто и не личи че са носени!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
малко множко ми се видя 51лв за сандали да дам,пък дори и след сезона да изглеждат като нови...нали догодина няма да ги обува пак

# 23
  • Мнения: 58
Много е добър магазина, любезни продавачи и голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт