Пак за бюста

  • 692
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Някой ползвал ли е козметиката за бюст на Collistar?

# 1
  • Мнения: 4 733
Аз не съм ползвала, но се чудя на всички тия мазила ( особено за бюст ) какъв е тоя чудодеен ефект Thinking Мила, това кремче какво трябва да оправя? Уж...

# 2
  • Мнения: 271
не съм ползвала за бюста никакви мазила.мисля,че това са глупости и реклама.какво ще направят.ще повдигнат ци..те ли...

# 3
  • Мнения: 3 164
ако наистина имаше чудодеен крем за повдигане на бюста, то пластичните хирурзи щяха да умрат от глад Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 4 733
ако наистина имаше чудодеен крем за повдигане на бюста, то пластичните хирурзи щяха да умрат от глад Twisted Evil
Това рекламата е страшно нещо... Сигурно ако рекламират примерно, че ежедневното мазане с кози барабонки спира косопада хората и това ще почнат да ползват Sad

# 5
  • Мнения: 779
Всъщност, кремовете могат и да имат някакъв ефект ако паралелно с тях се правят и някакви опражнения . До колкото знам те имат за цел да подобрят еластичността на кожата и да заздравят връзките на съединителната тъкан, която поддържа бюста.

# 6
  • Мнения: 730
Изобщо не се надявам на кремове Stop,при мен ще играе скалпела направо,защото е голама тежест и увисналост(голяма дума Laughing)

# 7
  • Мнения: 5 877
За бюста най-добре действа един хубав сутиен.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 922
Това, че няма един крем да повдигне бюста, не означава, че не може да се грижи човек за състоянието на кожата на гърдите. Така, че смятам ползването на хубав крем за целта не е безполезно. За Колистар нямам наблюдения.

# 9
  • Мнения: 5 475
Това, че няма един крем да повдигне бюста, не означава, че не може да се грижи човек за състоянието на кожата на гърдите. Така, че смятам ползването на хубав крем за целта не е безполезно. За Колистар нямам наблюдения.

  Така де,идеалната комбинация за поддръжка е упражнения,козметика и хубав сутиен!Но с това се започва отрано!  Peace 

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Еее момичето попита дали някой е ползвал крема,всички започнахте да се изказвате  против ефективността му.
Има смисъл от кремовете.И е задължителна грижата за кожата на бюста.Ако не било то с кремове специално предназначени за гърди,то трябва поне да са хидратиращи.
Също така и масажи,спорт  и контрастни душове ще подобрят състоянието.

На темата чувала съм че са добри лиерак.Аз бях доволна и от Еъвън-ама стария им гел.За колистар нямам информация.

Относно повдигането на бюста.Повдигат го,но са с  краткотраен ефект.Такава и е рекламата им"невидим сутиен",но ест.по скъпите марки са по-добри/с този желан резултат-повдигане/.Но също така "работи" и леда,който се втрива в кожата,преди излизане.

Общи условия

Активация на акаунт