За цветовете на боите

  • 2 281
  • 11
  •   1
Отговори
Напоследък ми е все по-трудно да се ориентирам за цвета на боята по наименованието. Досега съм била с бургунди (за различните марки бои, различен цвят), цвят череша, вишнево-черен и всякакви други такива странни. Ще ми се да си направя косата тъмна, но с оттенък някакъв. И се спрях на цвят боровинка. Та що за цвят е това, може ли да ми кажете?  Embarassed Изобщо не мога да си представя. Чак почнах да заглеждам безалкохолните напитки дето уж се водят боровинка, та дано добия представа, ама тц, и те различни.  Sad
   Бихте ли ми предложили вие какъв цвят да се боядисам. Нещо тъмно, но не чисто черно, с оттенък. А цвета патладжан лилавеещ или синкав оттенък има?
   Оф, дано ме разбрахте какво искам да кажа! Thinking

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Лилавее патладжана, както и боровинката, касиса също Grinning Полседните две имат една идяе по-синкав оттенък.

# 2
  • Мнения: 390
аз пък като ученичка (тогава беше мода и всички бяхме с черни коси), та аз много мразех цвета на косата ми да изглежда изкуствен и се боядисвах с тъмно кафяво (и косата си ставеше "естествено черна" без разни там оттенъци - ама ти всъщност не това искаш)

ако си със сини или сиви очи или поне с бяла кожа, моя съвет е да се спреш на тъмен графит, супер цвят, просто невероятен (аз убедих братовчедка ми да се боядиса светъл графит - върху русото цвета се получи добре, а и тя е със сиви очи ...........), само дето аз нямам нито светли очи, нито бяла кожа та .......... иначе този цвят ме е фаворит

# 3
  • Мнения: 9 045
Всички цветове които си изброила са страхотни Grinning Всички са черни,но на светлина,по скоро на слънце се вижда силен оттенък-тъмно лилаво,точно като патладжан.Наистина изглежда магнетично Wink така че каквото и да избереш няма да сбъркаш,аз ти препоръчвам патладжан от боите на Чифели,знам че е траен и се понася добре от косата.Успех!

# 4
ако си със сини или сиви очи или поне с бяла кожа, моя съвет е да се спреш на тъмен графит, супер цвят, просто невероятен (аз убедих братовчедка ми да се боядиса светъл графит - върху русото цвета се получи добре, а и тя е със сиви очи ...........), само дето аз нямам нито светли очи, нито бяла кожа та .......... иначе този цвят ме е фаворит[/quote]

Естествения цвят на косата ми е тъмно кестеняв, с тъмни очи съм, нооо кожата ми е бяла. И с черна коса изглеждам още по бяла и бледа. Затова ми се ще да има оттенък някакъв, да замажа положението. Иначе ми писна от червените тонове, били то и вишна, черешка и т.н. плодови измислици.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: Чара
Цитат на: 2 в 1
ако си със сини или сиви очи или поне с бяла кожа, моя съвет е да се спреш на тъмен графит, супер цвят, просто невероятен (аз убедих братовчедка ми да се боядиса светъл графит - върху русото цвета се получи добре, а и тя е със сиви очи ...........), само дето аз нямам нито светли очи, нито бяла кожа та .......... иначе този цвят ме е фаворит


Естествения цвят на косата ми е тъмно кестеняв, с тъмни очи съм, нооо кожата ми е бяла. И с черна коса изглеждам още по бяла и бледа. Затова ми се ще да има оттенък някакъв, да замажа положението. Иначе ми писна от червените тонове, били то и вишна, черешка и т.н. плодови измислици.


  Ако дълго време си се боядисвала в червеникави нюанси и сега си с такава боя - доста ще трябва, докато спре да избива червеното - собствен опит Wink . Аз много време ходех във всякакви червени - и като реших да сменям, каквото и да сложех червеното все избиваше - а не искам да се боядисвам гарваново черно, нито да се изрусявам. Тези цветове , към които си се насочила са много красиви, но на моята глава пак червенееха Confused. Сега съм в кафяво - много близо до естествения цвят на косата, че да поизрасте малко и да си почине.

# 6
  • Мнения: 922
Аз съм със сини очи и много светла кожа, при тази комбинация
тъмните цветове, струвами се подчертават недостатъците. Поне при мен така се получи. Най вече бръчици около очите.

# 7
  • Мнения: 1 017
Цитат на: Чара
Напоследък ми е все по-трудно да се ориентирам за цвета на боята по наименованието. Досега съм била с бургунди (за различните марки бои, различен цвят), цвят череша, вишнево-черен и всякакви други такива странни. Ще ми се да си направя косата тъмна, но с оттенък някакъв. И се спрях на цвят боровинка. Та що за цвят е това, може ли да ми кажете?  Embarassed Изобщо не мога да си представя. Чак почнах да заглеждам безалкохолните напитки дето уж се водят боровинка, та дано добия представа, ама тц, и те различни.  Sad
   Бихте ли ми предложили вие какъв цвят да се боядисам. Нещо тъмно, но не чисто черно, с оттенък. А цвета патладжан лилавеещ или синкав оттенък има?
   Оф, дано ме разбрахте какво искам да кажа! Thinking

А гледала ли си палитрите на боите, от тиах можеш да добиеш все пак представа за цвета.

# 8
  • Мнения: 645
при нас тази боя на Loreal в момента е нещо ново и има страшен успех.
Няма тъмни нюанси, но може да погледнеш.

http://www.couleurexperte.com/choices/index.asp

# 9
  • Мнения: 3 200
Патладжана лилавее, много е хубав, аз съм се боядисвала и много се харесах Grinning

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: didoni
Аз съм със сини очи и много светла кожа, при тази комбинация
тъмните цветове, струвами се подчертават недостатъците. Поне при мен така се получи. Най вече бръчици около очите.

ех, тези бръици около очите Wink
и аз съм с такава комбинация и червено и черно изобщо не ми седят добре, затова се боядисвам русо

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Знам, че има някакви оцветители към боите - синьо, лилаво. Миля, че се смесват с боята, но не си спомням на коя фирма са.

Общи условия

Активация на акаунт