Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора

ул. "Свобода"

Гледам по списания и витрини десени на точки. Правят ми впечатление, защото имам една много качествена пола, подарък ми е от мама Love, но съм я обличала 2 пъти и то защото е на точки-черна на бели- а и е плисирана. Чувствам се като ученичка. Единственото плисе, което ми е харесало е в "Маската" мацката като отиде да види Джим Кери в затвора и носеше едно сакенце над такава пола 35
По същество - бихте ли носили точки и какво бихте ми предложили за моята точкова пола - мисля да я комбинирам с блузка тъъъънко рае бяло и червено и червено сако newsm78
Цитирай

До хладилника, който обичам

Уф, аз помислих за индийски точки между веждите, много съм смотана...

Не, нямам нищо на точки...надали ще си взема зарад модните тенденции, а само, ако ми хареса.
Цитирай

харесвала съм винаги точки Party
остава да намеря нещо дето ми харесва на точки и съм на линия
п.с. Миналата седмица бях хвърлила око на един костюм на Батибалено  тъмно синьо на бели точки-сако-котено и пола-ама не съм сигурна има ли къде да го нося newsm78
мечтица ако ти се харесваш в тази комбинация давай-така дистанционно трудно е за съвети  или ги снимай да ги видим
Цитирай

anywhere

Когато дойдат и лекетата на мода, да сФирнете!  Twisted Evil
Сори, просто нещо съм напушена, иначе темата си е сериозна...
Цитирай

в сърцето на любимия

Никога не съм харесвала този десен Sick
Цитирай

Мечтице, мисля че на черно бели точки ще отива само черно или бяло дюс. Щото раета, точки, червени, бели, черни ще стане какафония Crazy
Иначе бих носила, да.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Обичам точки, но нямам нито една такава дреха в гардероба.  Thinking Не съм си харесала още нищо, то зависи от модела.
И каренцето е много модерно, а то ми е по-любимо. Тъкмо ми подариха една много красива ризка, розово-бяло каре на H&M. Много си падам по роклите и ризите на (младата) Бриджит Бардо, те са на такива карета. Blush
Цитирай

София

Аз съм им фен
Ама разбира се сичко с мярка. За мен най-важното е моделът да ми стои добре.
Цитирай

ул. "Свобода"

Дуци, и аз така мисля, но пък много суховата тая комбинация newsm78
Не ми е много по душа този десен - детски ми е малко, но пък това, че е на мода ми е стимул да си нося поличката...но с нея и на мен не ми дават повече от 10-ти клас и се чудя да се смея ли, да плача ли, както се четеше в подписа на reflex.
Цитирай

София

Не обичам точки. Не се харесвам с дрехи от този десен - нити с малки, нито с големи.
Не съм забелязала да излизат на мода  newsm78
Цитирай

Имам една лятна рокля черна на бели точки и май е време да я изровя от архива  smile3508
Цитирай

което си го харесвам, си го нося и без значение дали е модерно Smile
Цитирай

Дуци, и аз така мисля, но пък много суховата тая комбинация newsm78
Не ми е много по душа този десен - детски ми е малко, но пък това, че е на мода ми е стимул да си нося поличката...но с нея и на мен не ми дават повече от 10-ти клас и се чудя да се смея ли, да плача ли, както се четеше в подписа на reflex.
Ами тогава само червено, но не и рае.Така мисля аз Wink
Цитирай

Варна

което си го харесвам, си го нося и без значение дали е модерно Smile
И аз така.
Иначе нямам нищо на точки  Thinking, но бих носила, да.
Цитирай

там от където съм

Малееееееееее,това вече е ужас!Направо не ги понасям но който ги харесва да си ги носи с здраве!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора