Кръв от раничка след секс по време на бременност?

  • 1 382
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, случвало ли ви се е това, да имате раничка по време на бременност и след секс кръвотечение, много леко, но все пак?
5 месец- 23 г.с, казаха, че след секс така се получавала, чисти излседвания и ултразвук.
Поздрави

# 1
  • Мнения: 7 474
А дали е от раничката? В кой месец си?

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нямам идея, по-добре се консултирай с доктор.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
По-добре се обади на генеколога си и виж какво ще каже той!  Peace

# 4
  • Мнения: 252
Не съм сигурна че може да е раничка по-добре се консултирай с лекар

# 5
  • Мнения: 1 383
Прокървявала съм след секс, но в по-ранна бременност и не беше от раничка. Не беше и нищо сериозно. Консултирай се с лекар.

# 6
  • Мнения: 5
 Rolling Eyes На мен да, случи ми се за първи път през 7 г.с.,и след 2 седмици пак,като тогава още не знаех,че имам раничка и бях шашната отвсякъде,лекарката ми даде и билнични и каза само да лежа,след преглед ми заяви,че имам раничка и това е бил проблема за кървенето,което и при мен беше доста слабо.От тогава(сега съм в 6м.) не ми се е случвало повече,без раничката да е третирана по какъвто и да било начин,а с нея ще се заема след раждането.Успех и при теб да е така  Peace

# 7
  • Мнения: 388
По принцип кървене може да се получи от раничка по време на полов контакт,знам го от лекар,защото когато ме приеха в 5-я месец в болницата с предната ми бременност,заради кървене ми казаха,че е възможно да е от полип или раничка на шийката на матката,но слава богу всичко беше наред.Съветът ми е да отидеш да те прегледат и лекар да си каже думата,за да си по-спокойна ти самата.

# 8
  • Мнения: 721
Ей ме на....пресен пример за такова нещо. Някъде около 26 г.с. след секс прокървих и оттам бегом до болницата - окоза се, че имам раничка, че влагалището и тапата са спокойни и че кървенето е от раната. Изпратиха ме в нас, но междувременно ми откриха влагалищна инфекция. Започнах да си слагам глобули отдолу и на последниа глобул пак прокървих. просто съм разранила раничката. Ииииии, айде пак в Тина Киркова, щото нали съм луда Shocked
Така че, Sta_nimira, отиди на лекар все пак, но да знаеш, че няма страшно, ако е от раната  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт