Врастнали нокти

  • 739
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
В страните на ЕС имат медицински педикюр.Научени са как да обработват ноктите ,безболезнено. В Европа нокти не се вадят , а се лекуват от специалист.Нучени са на тези хигиенни навици.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Това като информация ли го казваш или просто да си споделиш?  newsm78

# 2
  • Мнения: 91
Идва лято и нали трябва да сме на "6". Шегувам се. Много страдах от нокти Вадиха ми преди да замина.Сигурно не съм единствената,която си е изпатила  и исках да информирам младите момичета,че има и друго - европейско . Живях навън и като се върнах поисках да отида тук на медицински педикюр. Гледаха ме като музеен експонат. Не смеех да отида на обикновен педикюр,защото се страхувах да не се заразя с гъбички. Със сериозно проучване разбрах ,че в София в Дианабад в спортния хотел Диана 1 работи специалист ,изучен в Австрия Записах се и отидох.Наистина си пролича европейската школа,защото дезинфекцира с препарат за хепатит и спин. За мен това беше много важно.Това попитах първо и после видях ,че има европейска  апаратура. Работи като в белите страни- по нищо не видях разлика Ще се радвам ако мога да помогна на теб или на някой друг и затова ще дам тел.номер 0886 91 65 17

# 3
  • Мнения: 91
Забравих да ви кажа ,че и гъбички по ноктите и кожата лекуват успешно

# 4
  • Мнения: 245
И в България,който е карал курс за мед.педикюр в Стар Нейлс ще се справя добре,ако е освоил материята и има необходимия опит.... Simple SmileДезинфектанта се казва dekonex и лечението на микозни нокти е ефективно,но при една трета поразена нокътна плоча.....а впитите освен,че се обработват от специалиста добре,е необходимо и ежедневна грижа за да не се допуска Hug евентуален панарициум....

# 5
Аман вече от тази реклама, не остана форум в който да не съм чела за европейските ви методи! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт