Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 307 отговора

София

Пак чукнахме 15 странички... пускам нова тема.
За съжаление в събота съм заета, ще работя  Sick и каталога ще го взема в понеделник.... така че ако някой е навит, нека да снима Юлския каталог, ако ли не ще мога най-рано другата седмица  Embarassed

Старата тема  Wink
Юнски ката … #1075;.(Webshots)

Юлски ката … 3;ог.
« Последна редакция: ср, 31 май 2006, 21:38 от nad_tab »
Цитирай

Бургас

някой виждал ли е "на живо" очилата от стр. 104, че моя приятелка си ги поръча и малко се притеснявам да не се разочарова Rolling Eyes, а комплекта на 109 как ви се струва newsm78, за себе си питам Whistling
Цитирай

София

Очилата са хубави, не се притеснявай!

Аз пък съм си заплюла гелът за лице за моментален загар ф.15 - N 5
Много съм доволна от тонираните гелчета - дават равномерно загар, макар и по-бавно - и освен това имат блестящ ефект. Cool
Цитирай

София

Очилата са супер, много ми харесват, както писах и преди са за по-широко лице и са малко светли, т.е. не са за ярко слънце.

Стики, за кои тонирани гелчета говориш - автобронзантите ли?
А гела за лице за моментален загар, мисля че nad_tab каза, че е боичка само  newsm78
Цитирай

Пловдив

Искам да ви попитам за гланца на 33 стр Golden златен ли е или оранжев. Благодаря
Цитирай

София

Тези теми нямат изчитане и ще си позволя директно да питам, не ме бийте Blush Praynig

Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?
Благодаря предварително!  bouquet
Цитирай

Аз пък съм си заплюла гелът за лице за моментален загар ф.15 - N 5
Много съм доволна от тонираните гелчета - дават равномерно загар, макар и по-бавно - и освен това имат блестящ ефект. Cool

Аз си го поръчах.Ще видим какъв ще му е ефекта. newsm78
Цитирай

BG

A kakvo shte kajete za kompaktnata pudra na Avon?Dovolni li ste ot neia?
Цитирай

На погрешната планета

Тези теми нямат изчитане и ще си позволя директно да питам, не ме бийте Blush Praynig

Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?
Уж действа при всички видове епилация,но мен ако питаш,дрън-дрън......
Цитирай

#2gunfire #2gunfire #2gunfire Жива измама!
Цитирай

София

Искам да ви попитам за гланца на 33 стр Golden златен ли е или оранжев. Благодаря

Този гланц на апликаторчето си изглежда с точно такъв цвят, какъвто го виждаш на каталога - ако ми кажеш, че е златен, такъв ще го видя, ако ми кажеш, че се казва "оранж", като оранжев ще го възприема. Но стои различно на всяко лице - зависи от нюанса на цвета на кожата ти. Mauvelous Metal е къде-къде по-естествен цвят, все едно устните ти са навлажнени, но с естествения си цвят отдолу.
Цитирай
Бих искала да чуя отзиви за Дневния лосион за тяло "Сатенен блясък".Наистина ли придава лек тен на кожата? newsm78Струва ли си да го поръчвам Crazy
Цитирай

Бургас

Аз си поръчах ролката от тази серия. Ползвам я от известно време и май има резултат, ама може и да си внушавам. За сега съм доволна, но може да има и други мнения.  Smile
Цитирай

София

Аз не съм доволна от лосина за намаляне на растежа на космите. Но пък не се бръсна, а ги махам с епилатор, може в това да е причината.
Цитирай

Springfield, VA

Аз си поръчах шапката и чантата, които са от някакъв бял плат с декорация-кръгове. Дано са хубави. Като дойдат, ще споделя  Wink

Също и онази гривничка за крака си поръчах, която е 10 лева. Изглежда много хубава в каталога, дано си струва и на живо.

Някой има ли онази чанта за път с кръговете в пастелни тонове от предния каталог? Отзиви за нея?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 307 отговора