Колко време изварявахте шишетата?

  • 3 250
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 932
До към 8-9 месец...

# 46
  • Мнения: 390
Все още изварявам шишетата за АМ,  в стерилизатора за микровълнова 3-4 минути.
Шишето за водата го мия само с топла вода и веро, но тези за АМ ми се струват едни
такива мазни ....и затова.

# 47
  • Мнения: 6 472
Няма го моя отговор. Изварявах ги до края на 1-ви месец. Каката беше на АМ и до 3-ти месец продължих да ги попарвам от време на време. Дребната беше само на кърма и практически и едномесечното изваряване беше напълно излишно, защото тя вода така и не пропи до като не почнах да я захранвям.

# 48
  • Мнения: 432
До 6-я,той вече всичко лапа.

# 49
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

      До към 7м.Сега-само с препарат.

# 50
  • Мнения: 364
до 6 месец, после миех с много гореща вода...

# 51
до осмия и после само с вряла вода

# 52
  • София
  • Мнения: 1 339
И аз още стерилизирам след всяко хранене. Не че е стерилен, защото рови в прахоляците, но от млякото ми се виждат замазани , с каквото и да ги мия. Не мие никаква трудност да стерилизирам, бутам ги в АВЕНТ стерилизатора и за 5 мин са готови. Ще спра, когато махнем и шишетата и почнем да пием от чаши.

# 53
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Спрях като стана на 4 месеца  Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 1 месец, много нередовно.
Peace

# 55
  • Мнения: 507
Отговорих с 9м., но реално до края на 8 го кърмих. Тъй че от тогава стерилизирам шишетата за мляко, веднъж на около 10 дена.

# 56
  • Мнения: 1 555
Аз продължавам да стерилизирам всички шишета в стерилизатор за МВ ! Не ми пречи засега, но като тръгнем за морето май ще спра !

# 57
  • Мнения: 578
Аз още ги стерилизирам в стерилизатор за МВ. Алекс е почти на 10 месеца Embarassed

# 58
  • Мнения: 179
Изварявах до 6 месец веднъж седмично  Peace Сега само ги мия с гореща вода и препарат.

# 59
  • Мнения: 1 881
Стерилизирах в микровълнова до края на 8 - мия месец, докато не я заварих седнала при обувките да ги опитва на вкус, една по една Shocked

Общи условия

Активация на акаунт