Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ту тук, ту там ...

От кога сложихте или мислите да сложите детенцето на по-голямо легло, имам предвид не тип "кошарка"? Предстои ми обзавеждане на детска стая за дъщеря ми и смятаме да й вземем направо легло,в което ще спи до тийнейджърска възраст,с монтирана допълнителна преградка отпред. Тя досега спи в сгъваема кошарка с размери 120/60. Също как беше прехода,има ли по-трудно заспиване и т.н.
Благодаря!  Smile
Цитирай

София

Ако леглото има ограничител отстрани няма проблем и сега да я преместите. Моята е преместихме преди няколко месеца /т.е. на възраст, доста по-голяма от твоята - 5 г/. Много й хареса и нямахме проблеми.
Цитирай

ту тук, ту там ...

Благодаря Smile Аз се притеснявам точно защото е дребосък,пък няма смисъл за 1 година да взема пак кошара,след като после ще й умалее.
Цитирай

у наше "село"

Синът ми го преместихме малко преди да се роди бебето (т.е. беше на 3г.)
Е, падна няколко пъти от леглото, но като цяло бързо свикна
Успех Very Happy
Цитирай

Sofia

А много ли се върти? Защото моя син имаголямо легло но още не сме го сложили в него защото става на сън, върти се и ме е страх, пък леглото е бая високо
Цитирай

БГ - София

Вики спи на голямо легло от както беше на година и половина. Мисля, че му е много удобно, може спокойно да се завърти както и да си сложи любимите играчки  Wink . Не е падал, не ставаше от леглото по 100 пъти (даже изобщо не ставаше, викаше ме).
Цитирай

Sofia

Мойте са с нови големи кревати от 2 седмици, още никой не е паднал Smile
Само дето аз цяла нощ слухтя и се будя при всяко потропване, даже ходя и да ги наглеждам кой как се е разположил  35

Цитирай

Около втория й рожден ден й купихме голямо легло. Оставихме я тя да пожелае да спи на него. От 10-ина дни вече спи на него( сега е на 2г8м), а другото го сгънахме, защото реших/ме че е пораснала Wink Mr. Green Спи си много добре на него, не й е толкова топло, още не сме й сложили преграда, но тя досега не е падала. Леглото й е до стената и тя спи от към стената.
Цитирай

София

преместихме габа в голямо легло около четири месеца преди да навърши годинка. поръчахме на дърводелец достатъчно високи прегради, защото имахме злополучен опит с виктория. не е имала проблем с адаптацията и заспиването.
Цитирай

London, Sofia

От кога сложихте или мислите да сложите детенцето на по-голямо легло, имам предвид не тип "кошарка"? Предстои ми обзавеждане на детска стая за дъщеря ми и смятаме да й вземем направо легло,в което ще спи до тийнейджърска възраст,с монтирана допълнителна преградка отпред. Тя досега спи в сгъваема кошарка с размери 120/60. Също как беше прехода,има ли по-трудно заспиване и т.н.
Благодаря!  Smile
Ами когато започна да се мъчи да се изправя - беше на 8 месеца - взехме я най-вече заради пръчките - понеже се хващаше там и се набираше по тях, а по мрежата на сгъваемата кошарка нямаше начин. Никакви проблеми със заспиването Peace Кошарката й беше 120/60, а легълцето-кошарка, която става и на детско легло - 140/70.
Цитирай

ту тук, ту там ...

БЛАГОДАРЯ ВИ,мамчета!
Понякога я намирам с крака на възглавницата,но иначе си спи спокойно,така че не знам...В крайна сметка това е положението-ще трябва да свикне някак си! Ще пиша отзиви,когато вземем леглото,защото татито е много зает и ремонта става бавно...
  bouquet
Цитирай

Синът ми е на близо 3г.и все още спинака в кошарата, но скоро ще трябва да освобождава терена, че се задава бебчо. Дано да свикне бързо в новото легълце.
Цитирай

София

Дияна продължаваша да спи в бебешкото си легло, което е дълго към 1.40м. Но мисля да я преместя да спи на единичен матрак.
Цитирай

varna

Ние рано преместихме малчуган-още преди годинката ,защото падна лошо от кошарата и се наложи.Първоначално слагах нещо меко  на земята в случай ,че падне ,но такъв случай нямаше и вече нищо не слагам.Минаха 4-5 месеца без инциденти.
Цитирай

Другият месец и двете ще ги местим в големи легла. Съмнявам се, че няма да падат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.