Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Варна

Здравейте! Дъщеря ми е почти на 11м и от 2 месеца не я кърмя, пие Фризомел. По-точно пиеше, защото от няколко дни го отказва. Не ще и толкоз. Плодово кисело мляко яде, но не искам да и давам. Ако трябва да сменя млякото, не знам кое ще хареса, не искам само да ги отварям и хвърлям. Дайте съвет!
Цитирай

да ти кажа за мен "плодовото" кисело мляко си е чисто кисело с оцветители, не бих давала
иначе кисело не яде ли? Прясно мляко?
Цитирай
Кисело хапва няколко лъжички, не го харесва. Прясно не знам мога ли да давам.
Цитирай

Варна

аз съм
Цитирай

купи една кутия нутрилон 2 и ако не го хареса ще ми я дадеш Smile . бебка по принцип не  отказва нищо.....

офф: сори, че не дойдох на срещата днес. ако си ходила можеше да се запознаем и да излислим нещо за млякото......ама тоя шибан варненски вятър ме спря. егати и скоростите, които развиваше, отскочх до пикадили, щеше да ме отнесе барабар с колата....
Цитирай
Цитат на: Taneto
купи една кутия нутрилон 2 и ако не го хареса ще ми я дадеш Smile . бебка по принцип не  отказва нищо.....

офф: сори, че не дойдох на срещата днес. ако си ходила можеше да се запознаем и да излислим нещо за млякото......ама тоя шибан варненски вятър ме спря. егати и скоростите, които развиваше, отскочх до пикадили, щеше да ме отнесе барабар с колата....

Ще изчакам малко без да давам мляко, после може да взема друго. Не знам и аз.....
Цитирай

Варна

Извинявайте! Аз съм пак
Цитирай

Цитат на: Anonymous

прясно мисля чак след годинката, какво млечно ядете все пак?
Цитирай

До хладилника, който обичам

Прясно определено след годинка. Пробвай с Аптамил (така ли беше? Или Милумил? Не правя разлика, извинете). Много го хвалят майките, които го ползват. И да не го яде, ще й правиш каши и подобни с него. А ако го предлагаш от чашка, за да й е по-интересно да пие? Пробвала ли си?
Цитирай

Варна

От чашка пие вода и сок, но не млякото. ЗАсега давам кисело мляко- с триста зора го яде с лъжичка.  СЛед няколко дни ще пробвам друго мляко. Благодаря ви!
Цитирай

Варна

Цитат на: boo
Пробвай с Аптамил (така ли беше? Или Милумил?

Аптамил, подкрепям!  #Milti
Май не съм чувала някое дете да не го е харесало, а и може би е едно от най-добрите на БГ пазара.

Аммм каква среща, изпуснах ли?  #Silly
Цитирай

Ние сме нямали проблем с млякото. Фризолак, Фризомел и Нестле джуниър до 1год и 6 мес.
Ти сигурна ли си, че млякото не и харесва, да не й никнът зъби?
Понеже ти е рано за Нестле Джуниър, може да й слагаш нещо за овкусяване в млякото. Има едни бишкоти Пласмон, разтвори в мляко. Те са за по-малка възраст, но може да сложиш и други.
Цитирай

Варна

Цитат на: didoni
Ние сме нямали проблем с млякото. Фризолак, Фризомел и Нестле джуниър до 1год и 6 мес.
Ти сигурна ли си, че млякото не и харесва, да не й никнът зъби?
Понеже ти е рано за Нестле Джуниър, може да й слагаш нещо за овкусяване в млякото. Има едни бишкоти Пласмон, разтвори в мляко. Те са за по-малка възраст, но може да сложиш и други.

Ами всичко друго си го яде. Само мляко отказва Shocked Давах го с бисквити Закуска- харесваше го, но изведнъж реши, че няма да яде Фрозомел.
Цитирай

Кори Селести

ами..знам, че повечето от вас са против....но Елина отказваше каквото и да е мляко....а просто исках да спра да кърмя...на 9 месеца беше... Единственото, което прие беше краве прясно мляко Верея, разредено с вода+малко захар (за да наподобява кърма)...след около седмица пиеше вече само мляко без нищо в него...
И така докъм две години. Оттогава ако благоволи да хапне на вечеря (супи..ала-бала) е просто празник...
Ма кът нище...ко да праим...тя си знае...ако не е гладна - да не яде...няма да я насилвам...

Та...пробвай. Може пък да иска супичка за вечеря, примерно...Smile
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Цитат на: Anonymous
Ами защо не пробваш да смесиш обикновено кисело мляко с плодово пюре или някакъв плод и да го пробваш.Ние така много го харчим киселото мляко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора