Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 май 2006, 15:50 ч.

Отзиви за хотел ".Com" в Албена

• 2 321
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
Моля който е ходил там миналата година да сподели впечатления.

# 1
  • Севлиево
и аз мисля да направя за там резервация, така че ще следя с интерес

# 2
  • София
Koga shte hodish Soletke?

# 3
  • Севлиево
някъде през юни, може би от 19, а вие???

# 4
  • София
Аз още не знам. Ако ходим ще пиша от там какво е.

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 20:43 от pipilota

# 5
  • София
Вита парк е по-добър, в Ком има дискотека, която уж е шумоизолирана ама .... newsm78.
Част от стаите на 1 ет. нямат балкони, ами само по 2 плексигласови преградки отстрани, а отпред си на поляната (двора), аз лично няма да се чувствам комфортно така , още повече с малки деца. Ком е по-голям и така да се каже по-младежки, а Вита парк по-кокетен и по-семеен. Лично мнение. Grinning

# 6
  • Под гъбата
Един от най добрите хотели на Албена.Останахме очаровани от него. Бяхме в новата част на хотела и беше в отлично състояние. Басейнът е достатъчен за гостите за разлика от Орхидея например. Ипаркинг има и игрища, и прекрасно барбекю. Заслужава си! Simple Smile

# 7
  • Видин
Пипилота, имай предвид, че хотелът е доста далече от плажа. Но ако това не ви притеснява, всичко друго предполагам ще е Ок. Хотелът е хубав.

# 8
  • Под гъбата
Да, вярно далечко е от плажа но си има автобусче на всеки час от и за плажа.

# 9
  • София
Много ви благодаря за мненията!

Зная, че е далеч от плажа. Не е проблем за мен.

# 10
  • Толбухин
Това е горна зона имаш поне 10-15 мин.до плажа.

# 11
  • София
Да, вярно далечко е от плажа но си има автобусче на всеки час от и за плажа.
Не на час, а на всеки 30 мин. + влакче + 5 кинта за колата за целия престой и може и с кола до плажа - варианти много  Grinning

# 12
super e bibi ne a slu6ai com e 100 % po dobar,po nov po hubavi baseini a sa 6uma iskai tiha staia vav vita park e po 6umno smile3501

# 13
  • Там някъде
Тази година ще сме там ... наполовина, ще ползваме ресторанта и басейна им, а ще бъдем отседнали в хотела до него (Днепър). Хич не исках да сме там, но братовчедите ми резервирали този хотел, а не сме се виждали от 5 години и решихме по този начин да си направим роднинска среща. Миналата година бяхме в друг хотел на Албена и разгледахме Ком, това което не ми хареса е, че вечер наистина е много шумно от дискотеката, а за отдалечеността от плажа - намира му се колая - с влакчето не изглежда толкова далеч Grinning

# 14
  • София
Вчера се върнахме с детето и кучето. Отседнахме в .сом. Стаите, които гледат към басейна са шумни. Другите не са. Не чувахме дискотеката. Хората са изключително любезни навсякъде. All inclusive включваше 3 пъти ядене на шведска маса плюс ядене на корем цял ден в снек бара. Неограничено. Напитки, сладолед, пица, салати, скара. Има басейн за деца и възрастни. 2 водни пързалки. Пак включени в цената. За кучо не платих нито лев. Дори накрая ме попитаха дали е доволен Simple Smile Ние сме с кола и до плажа се стига за минутка. Прекарахме си чудесно. През двете седмици престой нямаше нито един лош ден. Само слънце.  Sunglasses

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт