Липса на апетит

  • 943
  • 3
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Здравейте мами, от известно време нямам никакъв апетит, просто при мисълта за храна и ми се отяжда. Карам предимно на вода. Имам чувството, че ми намаля и кърмата, а половината от папкането на малкия все още е на мама млекцето. Ям най-много два пъти на ден. Дайте идея какво да направя - нещо за пиене ли да е, за ядене ли newsm78 за повишаване на апетита. Витамини не пия, защото не се препоръчват на гладно, а на сила не мога да ям, пък и ми се повдига от тхя.
Вече се чувствам като парцал.

# 1
  • Мнения: 3 760
Съвсем нищо ли не ти се яде? Плодчета, сокчета? Защото жега не жега, трябват суровини за производство на млекцето...
Иначе веднага се сещам за протеиновия шейк на Хербалайф...

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хммм - безапетитие, отвращение от храна, чувството, че си парцал и не можеш да се вдигнеш от мястото си, намаляла кърма... всичкото към тест за бременност води Laughing Съвсем сериозно - иди си направи един за собствено успокоение. И като идеш за теста, помоли в аптеката да ти премерят кръвното как е.
Иначе може да пробваш с храни, които се пият - сокове, шейкове (ама истински - не от разните прахообразни), таратор, кремсупа, която може да изгълташ набързо и от чаша, зеленчуци и плодове за хрупкане, докато правиш нещо друго (тогава човек не забелязва как ги е изял - дори когато приготвянето на храна и сядането да се храни изглеждат ужасно отблъскваща идея).

# 3
  • Мнения: 3 926
Тъкмо щях да пиша за евентуална бременност и Хедра ме е изпреварила  bouquet
Иначе французите казват, че апетитът идва с яденето и е много вярно. Достави си наслада за очите и небцето - направи си шарена салата и си сервирай като в изискан ресторант. Седни и се кефи на яденето, режи на малки парченца и сдъвквай всичко много внимателно като се наслаждаваш на всяко усещане и вкус. просто се погъделичкай с манджата и ще видиш как ще ти дойдат и силици и апетит Hug

Общи условия

Активация на акаунт