Коя е най-евтината дреха, която сте си купували?

  • 2 880
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 202
къси чорапки за 50 стотинки Joy Joy Joy
И на мен! hahaha hahaha

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Блузка и пола по 50 ст. всяко от складовете на Пума в Мрамор. Нося ги вече 3 години. Излязоха много качествени.

# 17
  • Мнения: 5 622

 Как ги помните тез работи бре?  Crazy Аз идея си нямам коя дреха ми е най-евтината  newsm78. Нито пък мога сега на прима виста да се сетя коя ми е най-скъпата  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 161
Че то само да обуваш и после да хвърляш.

# 19
  • Мнения: 843
От секън хенд. Панталонче неочупено и необличано за 1 лв. Материята е такава.,. че си личи от километри носеното.  нямаха подгъв... за това ги намалили.
     Елегантни копринени потничета 4-бр.. Приятелка фалира и ми ги даде за 3 лв., а и вървяха по 12. Но ,не го считам за успешно.. мъчно ми е. И при положение, че избягвам да нося потничета.., явно наистина ми е мъчно ooooh!
 Най- добрата покупка..  и съответно , съотношение цена - качество са едни ботушки, къси, от естествена кожа на ФАДО.  Бяха 65лв. Добра цена за качеството си.. прочее!!
 Понеже нося 35-ти, зимни 36-ти номер, хванах разпродажба... и за моите ботички не се е намерил купувач. Бяха  22 лв., едни нещастни и мънички..  изостанали. 3-та година ги търкалям... делови и приятни,  и не са ме предали.

# 20
  • Мнения: 3 537
Прашки за 1 лев
Блузки за 4-5 лв

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Блузка и пола по 50 ст. всяко от складовете на Пума в Мрамор. Нося ги вече 3 години. Излязоха много качествени.

Така и не го видях този склад... Един приятел си беше купувал маратонки от там за добра цена.

# 22
  • Мнения: 7 430
Прашки за 1$ Party

# 23
  • Мнения: 3 760
Потничета за 0,50лв.

# 24
  • Мнения: 4 195
май повеждам класацията за евтиния - къси чорапки за 35 стотинки бройката bowuu

# 25
Pola za 2 evro, po vreme na razprodajbi..hubava e no ne sum q nosila oshte

# 26
  • Мнения: 82
 Дънки за 7 лв. от един пазар(поне за това се сещам, защото дънките бяха готини, 7/8ми )и цяло лято си джитках с тях Wink
 А, и една лятна ризка без ръкав - бяла с бродерия за 3 лв.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 929
Чорапи - 0,60 ст.

# 28
  • Мнения: 6 155
прашки за 1.99лв  Laughing

# 29
  • Мнения: 8 505
Ако не включвам чорапите,остават тениски за по 5-6лв,БГ-прашки за по 5-10лв.

Общи условия

Активация на акаунт