Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Здравейте,знам че звучи стряскащо но скоро една позната ми сподели, че имало и такова нещо като алергия от памперси.Молбата ми е ако някой знае за такава алергия да сподели с мен какви са симптомите на тази алергия и как се лекува.Благодаря ви предварително.
Цитирай

имам позната маика неините близначки имаха от Памперс излизат им ситни пъпчици по дупето. На моя разбоиник му излязоха също като купих някаква фирма ама случаино че бях забравила и взех два и както му го сложих му излезе пъпка. Незнам дали е алергиа но определено е от памперса защто като му мина пробвах пак и пак стана. А от Пампер и Либеро не са му излизали такаче сигурно има нещо.
Цитирай

София

Не ми се е случвало, но съм чувала, че някои деца получават обриви от определени марки памперси, а от други-не.
Лечението е просто-сменяш марката.
Цитирай

РусЙе

Sпециално пелените на Памперс съдържат Алое, което може да раздразни бебеШката кожа. Иначе за алергия към памперси, не знам да има.
Цитирай

München, DE

ами от някои памперси излизат пъпчици по дупетата на бебетата, лечението сменяш памперса и мажеш с бочко или нещо подобно кремче  Peace
мойта щерка досега не е имала такива пъпчици, а съм сменила доста видове вече
Цитирай

София и там където не се пуши

Пъпчици както са Ви писали, а се лекува като вечерно време го къпете във вода солена, ама солена колкото сълза. Може някой път да се получи, като дълго време се ползува един и същ вид
памперс /като фирма/.
Цитирай

София

Не ми се е случвало, но съм чувала, че някои деца получават обриви от определени марки памперси, а от други-не.
Peace
А алергията е към някакава съставка в памперса - алое, оцветител, избелител...
Чувала съм обаче и за обща алергия към памперсите - към самата синтетика и сеналага да се мине на памучни пелени. Доколкото си спомням не се получаваха обриви, а силно подсичане и рани  Crying or Very sad
Цитирай

За истинска алергия не съм чувала, но може и да има. За непоносимост към определени марки съм чувала много често, при нас проблема е по-скоро с мокрите кърпички.
Цитирай

софия

Пъпчици както са Ви писали, а се лекува като вечерно време го къпете във вода солена, ама солена колкото сълза. Може някой път да се получи, като дълго време се ползува един и същ вид
памперс /като фирма/.
Shocked
ама айде без такива подвеждащи изказвания... някой може да вземе да повярва...   ooooh!
подобни експерименти със сол са много вредни!!!  Naughty

а алергия може да се получи към нещо, което се съдържа в памперса (както например алоето в Памперс), а не към самия памперс.

Цитирай

София

Пъпчици както са Ви писали, а се лекува като вечерно време го къпете във вода солена, ама солена колкото сълза.

Точно такова лечение не бих приложила никога.
Цитирай

БУРГАС

===================================================
 Peace
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Аз ползвах Либеро и реших да пробвам и Памперс и на другия ден детето се обрина по дупето.Педиатърката каза,че това се казвало Памперс-дерматит и е от смяната на марката памперс.Мазах с кремче Бейби тан и ни мина.
Цитирай

София и там където не се пуши

Пъпчици както са Ви писали, а се лекува като вечерно време го къпете във вода солена, ама солена колкото сълза.

Точно такова лечение не бих приложила никога.
Лично съм го изпробвала и има от раз ефект.
Цитирай

ГО

Една мама с която излизаме нейното бебче има алергия към папмерси(всички)и е само на памучни пелени.Познайте какво пране и гладене пада.Та каза,че към много неща има непоносимост.Понеже е нямала кърма и е почнала на АМ,ама и от него прави реакция и ако щете вярвайте ама от първия  месец е на кисело мляко(и то пак само от един вид).Исках да кажа,че има алергични реакциии към много неща включително и към памперсите.
Цитирай

Павликени

горката мама.аз също съм чувала за обриви от някои видове пелени Tiredсмятам че като почнеш на една марка само на нея да си караш(ако нямаш проблеми)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора