Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

Анкета

Обръснахте ли бебето гола глава?

(Гласуването приключено: нд, 21 ное 2004, 08:14)

Варна до морето

Майка ми ни е обръснала голи глави със сетра ми още като бебета. Не знам дали от това, но косата ми е огромна. Винаги е била дълга и съм нямала проблеми с нея. Бременността вообще не и се отрази зле. А напротив стана по хубава и дълга. Flutter
Сестра ми обръсна главичката на племеницата ми ВИКТОРИЯ, поради настояване на майка ми. Твърди, че новата косичка е по здрава и хубава. Flutter И аз се чудя какво да правя с АЛИСИА.  Thinking Нали ще става мома искам да е с хубава коса. Flutter
 Question Какво мислите за това?
 Question Ще се отрази ли на косата й?
 Question Обръснахте ли гола глава бебетата си?
 Question Защо?
 Question Поради какви подбуди го направихте?
Цитирай

СОФИЯ

Според мен всичко е ГЕН!
Иво го обръснах на 1.5 годинки след почти едногодишен натиск от страна на свекърва ми. Така били направили с таткото на Иво, за да му станела по-гъста и по-хубава косичката, но резултат според мен не са получили (Косата му е много, много тънка и крехка).
На Иво косата му сега е много здрава, гъста и хубава, НО и моята е такава дори и след две раждания!
Малкия е с крехка коса като на баща си и не мисля, че ще променя нещо, ако го обръсна. Само дето ще изглежда ЗЛЕ няколко месеца, докато му порасне новата косичка.
Цитирай

БГ - София

Честно казано и според мен е ген  Very Happy . От друга страна колкото повече се подстригва косата по-хубава става  Very Happy .

Не съм бръснала главата на Вики, а той има страхотната гъста и къдрава коса на баща си и свекърва ми. Дано и на Дани да е такава за сега е само къдрава.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Arrow НЕ
Няма да обръсна никое от децата си, дори и въшки(недай си Бог Wink ) да имат.
Всичко е ГЕН, от който не се бяга....няма смисъл!  Cool
Цитирай

НЕ  Naughty .
Косата ми е хубава и гъста. Както казва моя фризьор - жива е  Blush . На мъж ми са бръснали главата .... и нищо - рядка, тънка и върви към опадане.
Моля се Лора да е като с моята коса, но няма да прибягвам към такива интервенции.
Знам, че е хубаво момиченцата докато са малки да не са с много дълги коси  newsm77 . Да се подстригват често. Има време и за дълги коси  newsm56 .
Цитирай

Все на втория етаж

Ние имаме толкова много и не смятам да я режа.Така ми харесва.
Цитирай

Не бих обръснала косата на Оги.
Засега цветът на косата му е като моя, дано ми е взел и гена за гъстотата  Wink
Цитирай

София

И ние сме с много косичка.Мисля ,че няма да ми се наложи да я бръсна Smile
Цитирай

според мен са измишльотини това, че от бръсненето и косата ставала по-гъста и т.н. Мен са ми бръснали главата и какво - няма що много гъста коса имам Mr. Green
Цитирай

София

НЕ!
Защото според мен е пълна тъпотия, и не бих постъпила така с детето си. Също и подстригване на мигли и други подобни средновековни "благини" за детето.
Цитирай

out of space

Не! Това е вандализъм!
Цитирай

Близо до гората...

Категорично - не.Глупаво е,няма логика,пък и не бих сторила това на децата си !!!Мен не са ме бръснали,а пък имам коса за 2 глави,както казва фризьорката ми. Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Варна

Както са писали и момичетата по горе всичко е до ГЕН  Exclamation
И аз няма да бръсна главата на Йоан  Exclamation
Цитирай

София-Париж-София

Цитат на: bobolenta
НЕ!
Защото според мен е пълна тъпотия, и не бих постъпила така с детето си. Също и подстригване на мигли и други подобни средновековни "благини" за детето.

Точно!
Цитирай

София - България

Все още не съм Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора