За голата главичка на бебето

  • 4 929
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Майка ми ни е обръснала голи глави със сетра ми още като бебета. Не знам дали от това, но косата ми е огромна. Винаги е била дълга и съм нямала проблеми с нея. Бременността вообще не и се отрази зле. А напротив стана по хубава и дълга. Flutter
Сестра ми обръсна главичката на племеницата ми ВИКТОРИЯ, поради настояване на майка ми. Твърди, че новата косичка е по здрава и хубава. Flutter И аз се чудя какво да правя с АЛИСИА.  Thinking Нали ще става мома искам да е с хубава коса. Flutter
 Confused: Какво мислите за това?
 Confused: Ще се отрази ли на косата й?
 Confused: Обръснахте ли гола глава бебетата си?
 Confused: Защо?
 Confused: Поради какви подбуди го направихте?

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Според мен всичко е ГЕН!
Иво го обръснах на 1.5 годинки след почти едногодишен натиск от страна на свекърва ми. Така били направили с таткото на Иво, за да му станела по-гъста и по-хубава косичката, но резултат според мен не са получили (Косата му е много, много тънка и крехка).
На Иво косата му сега е много здрава, гъста и хубава, НО и моята е такава дори и след две раждания!
Малкия е с крехка коса като на баща си и не мисля, че ще променя нещо, ако го обръсна. Само дето ще изглежда ЗЛЕ няколко месеца, докато му порасне новата косичка.

# 2
  • Мнения: 7 831
Честно казано и според мен е ген  Grinning . От друга страна колкото повече се подстригва косата по-хубава става  Grinning .

Не съм бръснала главата на Вики, а той има страхотната гъста и къдрава коса на баща си и свекърва ми. Дано и на Дани да е такава за сега е само къдрава.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow НЕ
Няма да обръсна никое от децата си, дори и въшки(недай си Бог Wink ) да имат.
Всичко е ГЕН, от който не се бяга....няма смисъл!  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 5 255
НЕ  Naughty .
Косата ми е хубава и гъста. Както казва моя фризьор - жива е  Blush . На мъж ми са бръснали главата .... и нищо - рядка, тънка и върви към опадане.
Моля се Лора да е като с моята коса, но няма да прибягвам към такива интервенции.
Знам, че е хубаво момиченцата докато са малки да не са с много дълги коси  newsm77 . Да се подстригват често. Има време и за дълги коси  newsm56 .

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние имаме толкова много и не смятам да я режа.Така ми харесва.

# 6
  • Мнения: 4 358
Не бих обръснала косата на Оги.
Засега цветът на косата му е като моя, дано ми е взел и гена за гъстотата  Wink

# 7
  • Мнения: 2 258
И ние сме с много косичка.Мисля ,че няма да ми се наложи да я бръсна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 042
според мен са измишльотини това, че от бръсненето и косата ставала по-гъста и т.н. Мен са ми бръснали главата и какво - няма що много гъста коса имам Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 693
НЕ!
Защото според мен е пълна тъпотия, и не бих постъпила така с детето си. Също и подстригване на мигли и други подобни средновековни "благини" за детето.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Не! Това е вандализъм!

# 11
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Категорично - не.Глупаво е,няма логика,пък и не бих сторила това на децата си !!!Мен не са ме бръснали,а пък имам коса за 2 глави,както казва фризьорката ми. Grinning  Grinning  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 245
Както са писали и момичетата по горе всичко е до ГЕН  Sign Exclamation
И аз няма да бръсна главата на Йоан  Sign Exclamation

# 13
  • Мнения: 3 153
Цитат на: bobolenta
НЕ!
Защото според мен е пълна тъпотия, и не бих постъпила така с детето си. Също и подстригване на мигли и други подобни средновековни "благини" за детето.


Точно!

# 14
  • Мнения: 2 006
Все още не съм Grinning

Общи условия

Активация на акаунт