Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета сред вас има ли представители на"чувствителнокожите"и ако има как преживявате лятото...мене ми идва да се гръмна!Какво ли не съм си измазала на кожата...ефекта е нулев и си се червенея в цялата си прелест Embarassed.Замисляла съм се ,че едно фередже би ми свършило добра работа Laughing.Най-смешното е,че съм наследила чувствителната си кожа(която би трябвало да е символ на аристократичност едва ли не)от баба ми ,която цял живот си е работила в ТКЗС-то,та все си мисля какво ли и е било на жената...съмнявам се да са и съчувствали по тоя повод Rolling Eyes
Цитирай

София

Момичета сред вас има ли представители на"чувствителнокожите"и ако има как преживявате лятото...мене ми идва да се гръмна!Какво ли не съм си измазала на кожата...ефекта е нулев и си се червенея в цялата си прелест Embarassed.Замисляла съм се ,че едно фередже би ми свършило добра работа Laughing.Най-смешното е,че съм наследила чувствителната си кожа(която би трябвало да е символ на аристократичност едва ли не)от баба ми ,която цял живот си е работила в ТКЗС-то,та все си мисля какво ли и е било на жената...съмнявам се да са и съчувствали по тоя повод Rolling Eyes
Преди 7-8 години, бях получила някаква алергия.Кожата на лицето както си стоя изведнъж се сбръчкваше и почервеняваше. По-често от едната страна. Беше ми доста неудобно от това. Една дерматоложка (доста възрастна дама, от кл-ка Торакс, на Стамболийски) ми изписа лекарство, нещо което се забърква в аптеките.
Започнах да пия и много бета-каротин, оттогава нямам този проблем.
Говори за това с дерматолог, може би няма нищо общо с моето,може причините да са различни, но може и да ти помогне.
И много вит.С, по 500мг всеки ден (дори 1000 мг)
Цитирай

Германия

Фереджето е добро решение Love
А иначе трудно преодолим проблем - термална вода, крем с висок защитен фактор, ФДТ и т.н.
« Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 12:32 от Umbra »
Цитирай

София

Благодаря за отговорите(макар и малко),аз отговарям с такова закъснение,защото,бях на края на света(както го титолува мястото една приятелка Wink)А честно казано съм учудена,че май-аз съм единствената с чувствителна кожа в този форум CrazyБях чела,че едва ли не всеки трети вече е с чувствителна кожа,ама изглежда не е така,за което се радвам де.Между другото днес случайно попаднах на предаването на Марта Вачкова и познайте за какво ставаше на въпрос... именно за чувствителната кожа и се оказа,че от петима интервюирани,трима са с такава...друг е въпроса колко "нечувствителни"са били"изрязани" Laughing
Цитирай

Rome

Аз бих ти препоръ4ала за големите жеги и пек слънцезаЩитния крем на Vichy, с 30 фактора. Хем предпазва, без да омазнява, хем мириШе хубаво,омекотява и хидратира кожата. Направо може да ти замести козметиката изцяло за лятото.А и не е нужно да се слага по много и после си заЩитена от вредните UV поне за 6 4аса (май струва към 30 лв Thinking). Струва си:)
Цитирай

Бургас

Има много теми в форума за чуствителна кожа, просто трябва да пуснеш "Търсачката".
Пиши какво си ползвала, като козметика, за да могат момичетат да се ориентират, какво да те посъветват.
Цитирай
Аз си оправих червените бузки с IPL. Малко е гадничко, щото пари, но петнайсетина минути се издържа.
Цитирай

София

tanyag,колко ти струваше удоволствието?
Цитирай

София

taniag,обясни на мое скромно невежество newsm78,това процедура ли е...и какво представлява?
Цитирай

София

уф,tanyag,Ша Мъ Laughingизвиниш ,че ти посбърках името!
Цитирай
Направих две процедури - по 150 лв едната при Катя Паскова. Смятам, че втората процедура беше излишна, защото след поразителния ефект от първата, ефект от втората не видях. Кожата ми е толкова чувствителна, че като си почиствам лицето с тоалетно мляко, то цялото се изчервява. Сега няма и помен от червенина, нито ми парят бузите както преди.
Иначе процедурата е гадничка. Пари и свети здраво. Сложиха ми тампони на очите, но светлината пак се усещаше. После седях с две торбички лед на бузите 15 минути, а те - алено червени и пари, пари... Докато се прибрах, вече изглеждах като нормален човек. После обаче - задължително слънцезащитен крем поне 3 месеца. Айде, успех. Стискай зъби и се радвай после на бяло лице Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.