Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Помогнете ми в избора на плажно мляко за сина ми ,който е на 1 година.При нас има на Бюбхен-25 фактор ,на Елеа -30 фактор , на Нивеа -25 и 50 фактор и вече българските,които са по 2-3 лева.Много е бял и не ми се рискува да му взема от най-евтините.Анямам възможност да дам и 20-30 лева.НЯКОЙ АКО Е ПОЛЗВАЛ БЮБХЕН -25 ФАКТОР нека да ми каже дали е доволен.Искам малко поне да го хване слънцето ,затова не ми се взима 50-фактор.
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Щом е толкова бяло детето,не мисля,че трябва да рискуваш с по-малък фактор от 50.От изброените Нивея ми се струва добър вариант.
Цитирай

София

Дерматоложка ми препоръча Daylong Kids-швейцарски слънцезащитен лосион, продават го в аптеките. Аз мисля такъв да си купя.
Цитирай

London, Sofia

Дерматоложка ми препоръча Daylong Kids-швейцарски слънцезащитен лосион, продават го в аптеките. Аз мисля такъв да си купя.
Като бях бременна и сега също се мажа с такъв - това емедицински тествана козметика. Около 30-тина лв е. Peace
Цитирай

София / Пловдив

Виши, фактор 60  Peace
Цялото море миналата годин аизкарахме с него и съм много доволна.
Цитирай

София

Виши, фактор 60  Peace

Peace И аз бих препоръчала детския Виши, който е със защитен фактор 60. Много е подходящ за малки дечица с бели кожи. От 4 години това е плажото мляко на Теди  Cool
Цитирай

Като бях бременна и сега също се мажа с такъв - това емедицински тествана козметика. Около 30-тина лв е. Peace
newsm10
Цитирай

София

Аз съм много доволна от Чикоnewsm10 И миналата година ползвах такъв и сега пак взех . Препоръчвам ти го , не рискувай с по - нисък фактор .
Чико 50-ти фактор е 15-16 лв. , а 40 - ти фактор е в по - голяма туба и пак струва толкова !
Цитирай

Видин

Помогнете ми в избора на плажно мляко за сина ми ,който е на 1 година.При нас има на Бюбхен-25 фактор ,на Елеа -30 фактор , на Нивеа -25 и 50 фактор и вече българските,които са по 2-3 лева.Много е бял и не ми се рискува да му взема от най-евтините.Анямам възможност да дам и 20-30 лева.НЯКОЙ АКО Е ПОЛЗВАЛ БЮБХЕН -25 ФАКТОР нека да ми каже дали е доволен.Искам малко поне да го хване слънцето ,затова не ми се взима 50-фактор.

teta, бебе на 1 година няма абсолютно никаква нужда да го "хваща" слънцето и изобщо не е препоръчително да го държиш на слънце. Кожата е все още много тъничка и чувствителна и слънчевите лъчи са направо стрес за нея. Нека всичко става постепенно с годините, има да се пече по-нататък на воля.Още повече, че сама казваш, че е много бял. Пази кожата на дечко  Peace.

Иначе относно плажното мляко, аз също съм фен  Very Happy и ползвам Виши - 30 фактор за градски условия и 60 фактор за морето, въпреки че е стояла само и единствено под чадъра. Струват около 22,00 лв.
Иначе за Нивеа и Бюбхен също чувам добри отзиви. Мустела са страхотни, но ще ти дойдат скъпички, предвид написаното от теб.
Цитирай
Аз също съм взела Daylong Kids, за сега съм доволна, ползваме го от 2 седмици Smile и е 23 лв 40 фактор
Цитирай

Варна

Аз ползвам на AVON 25 фактор за чувствителна кожа.
С това мляко няма изгаряне.
Цитирай

София

Мисля че нах-добрия вариант е плажното мляко на VICHY,което е с много висок фактор.Моята дъщеря е бяла като сняг(аз също) и я мажех само сутрин преди да отидем на плаж,и не съм имала никакви проблеми.Има и специален лосион и за след слънце,но си мисля че общо и двете излизаха към 50 лева,но си заслужават парите.
Цитирай

гр.Варна

Виши, фактор 60  Peace

Peace И аз бих препоръчала детския Виши, който е със защитен фактор 60. Много е подходящ за малки дечица с бели кожи. От 4 години това е плажото мляко на Теди  Cool

newsm74
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.