Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако някой знае къде мога да си купя да пише, че остава по-малко от месец до почивката и да почвам да стягам куфарите Laughing Става дума за София
Цитирай

Цял ли имаш предвид?
Цитирай

Ха- хааааааа....за какво са ти бански......карай по къси панталонки и потниче
Цитирай

София

Няма значение само да се вмъкна.
Цитирай

София

Мини на Графа като тръгнеш от бившите Валентини към площад Славейков на лявата страна имаше едно магазинче за бански, аз от там си купих преди две години цял, не знам дали беше за бременни или за дебели Laughing , но кройката му беше доста подходяща за голям корем и ми беше доста удобен.
Цитирай

Sofia

В Мадъркеър ще докарат след 2 седмии сплециални бански за бременни
Цитирай

Sofia

А къде в София се намира магазина на Mother care?
Цитирай

София

половинки няма ли да ти свършат работа?  newsm78
За кво ти е специален бански за бременни? да не си печеш корема ли?  Rolling Eyes
Цитирай

London, Sofia

Аз си купувах по-голям номер бански - на половинки. Имаше в Дика някакво намаление и много ми харесаха- но това все пак бе преди близо 2 години Wink
Цитирай

София

Какви половинки, аз в горнището сигурно съм размер XL, а долнището М. Никаква възможности да се вместя в бански горище и долнище един размер.
Цитирай

София

Днес видях в Премама
Цитирай

София

Аз миналото лято търсих, но бяха много скъпи - към 80 лв  #Crazy, а за 1 лято не си струва, според мен.
Купих си един цял бански, по голям с 2 номера, от по-разтегателна материя!  Peace
Цитирай

София

Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.
Цитирай

София

Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.
newsm10
Абсолютно съм съгласна, аз така си купих по-голям номер заради бюста, а долнището му привъзвах повечко връзките и ми беше ОК  thumbsup
Цитирай

Аз пък ходих дюс.........но бяхме на почти безлюден плаж
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.