Моля за вашето мнение

  • 802
  • 7
  •   1
Отговори
Незнам дали темата ми е за тук,надявам се да ми простите,ако не е на точното си място.
Случи ми се следното.Цикълът ми закъсня с 5 дни.Имах съмнение,че може да съм бременна,защото в последно време не взимаме предпазни мерки с приятеля ми,но тази нощ получих кръвоизлив.Някакво моментно течение сега вече няма и следа.Цикълът ми не дойде.Някоя от вас имала ли е такъв проблем и какво ли значи всичко това което ми се случи.Помогнете ми моля ви се много ми е тежко.

# 1
  • Мнения: 7 100
Лулу, успокой се и при първа възможност скоквай до гинеколог.   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 243
направи си тест за бременност или отиди най добре на гинеколог за да разбереш каква е причината  Heart Eyes

# 3
Благодаря ви за отговорите.Със сигурност ще отида на лекар,но исках да разбера дали на някоя от вас и се е случвало нещо такова и какъв е бил резултата.

# 4
  • Мнения: 7 718
Какво означава "кръвоизлив" и кога беше?

# 5
Получих кръвотечение през нощта.Аз мислех,че ми е дошъл цикъла измих се,оправих се и си легнах,но на сутринта нямаше нищо както и цял ден.

# 6
  • Мнения: 1 232
Получих кръвотечение през нощта.Аз мислех,че ми е дошъл цикъла измих се,оправих се и си легнах,но на сутринта нямаше нищо както и цял ден.
много странна работа ,кръвотечението слабо ли беше или обилно или само зацапване.Направи си тест и в понеделник на лекар,болки имаш ли някакви?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравей аз късничко прочетох темата.
На въпроса ,да на мен се случи със първата ми бременост,беше точно като кръвоизлив защото беше много и изведнъж след кръвоизлива спря напълно кървенето,поради това се усъмних и направих тест който беше положителен взех бързи мерки и сега детето е на 3 год и 5мес,това е моят случай което със сигурност не значи, че и при теб случаят е идентичен с моя.
Трябва да спомена че кървенето започна след като бях вдигнала племеника си помисли и при теб дали е имало някакво натоварване или да сте правили по бурен секс същата нощ.
За да си сигурна в каквото и да било обаче както са то казали-гинеколог и тест
Успех дано всичко е наред  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт