Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мили мами,

От десетина дни дясната ми гърда сякаш постоянно е пълна - независимо дали съм кърмила от нея или не, тя пак си стои по-голяма от другата. Дори когато синът ми току-що е сукал, намалява малко, но като я пипна, не е омекнала, както например е лявата след кърмене.

Ако кърмя от нея примерно в 6, в 9 за следващото кърмене, тя отново е препълнена, а другата, от която би трябвало да кърмя, е по-малка и по-малко препълнена, в сравнение с нея.

Дайте ми съвет, какво да правя???? Защо така се получи - кърмя вече близо година, никакви проблеми не съм имала досега. Помагайте, моля ви!
Цитирай

София, Младост 2

Случайно бебето да спи от тази страна и нощем да му е удобна за самообслужване Wink Явно е получила повече стимулация по някакъв начин Very Happy
Цитирай

Добрич

Здравей.
Аз имам абсолютно същия проблем.Дясната ми гърда винаги е по-пълна от лявята,тя е и по-голяма по принцип.Старая се да давам на малката повече от лявата и по-малко от дясната и се надявам лактацията да се нормализира,но ми е доста трудно и накрая предпочитам малката да я изсмуче.Положението се оправя,но идва моомент,в който пак се препълва.Дано най-накрая всичко се нормализира..ПОжелавам го и на теб!!!!!!!
Цитирай

София

Хедра, май е получила повече стимулация, защото ходихме до Копривщица и приспах дребосъка в колата точно с тази гърда. И като заспа, си вися на нея поне час,з ащото като исках да го махна, се будеше и го оставих.

Добре, причината я изяснихме, а сега какво да правя, за да нормализирам нещата?

И малко офф - къде са ви срещите, че е много дълга темата да я чета цялата, а искам и аз да дойда да се запозная с всички вас SmileSmileSmile
Цитирай

София

Сори за офф-а - Теа, изчерпала си си лимита за ЛС! Опитах се да ти пусна това:
Здрасти!
Кърмаческите сборища са всеки вторник в детския кът зад гозния паметник в НДК. Часовете обаче са различни - трябва да следиш темата в "Календар на събитията". Сега по жегите се събираме към 17:00 часа. Преди беше към 11-12...
Ще се радвам да се запознаем!
Цитирай

София

При мене е същото, само че с лявата.А кърмя вече почти две години, проблемът е отскоро SadДясната ми гърда вече сякаш е в инволюция, защото почти нищичко не отделя, но лявата #CrazyНа пълни обороти;)Сега си имам две различни цици, кво да се направи...
Цитирай

София, Младост 2

Ами просто на всяко кърмене да започвате първо от другата,а пълната само за дояждане, като изцеждаш по мъничко до облекчение, ако много се препълни. Би трябвало за 2-3 дена да се нормализират нещата Very Happy
Хайде - във вторник на линия за срещите Very Happy
Цитирай

София

Не става, Хедра.Като му дам тази празната, цоквая три пъти и казва "маме, дунгата" Mr. GreenЕ, аз какво да му кажа Thinking
Цитирай

София, Младост 2

Ааа, Никито е голям - и Ева същите работи ми пробутва, даже и нощем в просъница Laughing
Ама на Теа е още малък човека, така че сигурно ще проработи Laughing
Цитирай

София

Hedra, много ти благодаря, веднага ще пробвам - дно има резултат.

« Последна редакция: вт, 30 май 2006, 23:33 от Tea_ »
Цитирай

София

И аз имам такъв проблем от доста време дясната ми гърда винаги има повече мляко от лявата.А на малкия му давам на лявата по често..но проблема си остава..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.