Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

има вкус най- близък до кърмата?
Цитирай

Белгия/София

Няма такова. Първо специалистите се борят да доближат максимално състава до кърмата, а не вкуса. Кърмата няма точен и еднакъв вкус при всички майки. Ако детенцето дълго време е кърмено, отначало на всяко АМ ще се мръщи. Не ти помогнах много, но това е което знам.

Иначе по състав горе долу водят един Аптамил Пре за най-близък, за новородени, но той не се внася в Бг.
Цитирай

София

Няма такова. Първо специалистите се борят да доближат максимално състава до кърмата, а не вкуса. Кърмата няма точен и еднакъв вкус при всички майки. Ако детенцето дълго време е кърмено, отначало на всяко АМ ще се мръщи. Не ти помогнах много, но това е което знам.

Иначе по състав горе долу водят един Аптамил Пре за най-близък, за новородени, но той не се внася в Бг.

ААА напротив много ми помогна. Благодаря ти Hug
Цитирай

София

Последните дни пробвах с Нестожен на Нестле и с Нутрилон (досега беше на кърма). Е, тотално отказа и двете! Мисля, че с какъвто и вид да пробвам, резултатът ще е същия. Така че минаваме на кисело мляко, домашно подквасено.
Цитирай

не може да даваш "pre" на 9 месечно бебе Rolling Eyes пробвай с такова подходящо за възрастта
Цитирай

Белгия/София

не може да даваш "pre" на 9 месечно бебе Rolling Eyes пробвай с такова подходящо за възрастта

Кой я съветва да дава ПРЕ?  Thinking А и тя не е казала, че такова ще дава  Very Happy
Цитирай

Има банка за майчина кърма.......само те подсещам  Wink
Цитирай
Има банка за майчина кърма.......само те подсещам  Wink
Мен би ми било неприятно да давм чужда кърма на детето ми Sick
Цитирай

София-Дружба 2

На вкус не знам,но АПТАМИЛ и МИЛУМИЛ на МИЛУПА са най-близки по състав до кърмата и са с пребиотици. bottle
Цитирай

Belgie

И аз да споделя:
И ние от 2 дни вече не сме на кърма:( , и не иска АМ, та и аз съм в чуденка какво да давам?
Какво ще кажете за Фризо? Днес го купих, но още не съм го пробвала.
Цитирай

Белгия/София

И аз да споделя:
И ние от 2 дни вече не сме на кърма:( , и не иска АМ, та и аз съм в чуденка какво да давам?
Какво ще кажете за Фризо? Днес го купих, но още не съм го пробвала.

Аз не харесвам Фризо и Нан, но все пак са адаптирани млека, така че става, ако понесе и на детето ти. В смисъл да не се запече, както често става с тези две млека.
Цитирай

София Западен парк

Аптамил или Милумил  Peace
Цитирай

München, DE

аз също не бих дала друга марка на беба освен аптамил и милумил верно по скъпи са , но пък са по качествени и си мисля че наште бебета го заслужават  Peace
Цитирай

London, Sofia

Peace
Гери в началото бе на НАН - хипоалергенното за всеки случай,след това на обикновено НАН 2 и сега е на Нестле джуниър -все е доволна Peace
Цитирай

София

Аз започнах да давам на Калоян след кърмене Нестле джунър.От 11 месец и нещо.Дават го за деца след годинката,но нямаше проблеми.
Да ти кажа,въпреки,че до тогава беше на кърма,го прие доста охотно.Намръщи се на първите глътки,но после като му хареса и изпи 260 мл. на един дъх LaughingСега не може без млякото си.Вечер трепери като види шишето Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора