Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Моля ви дайте ми съвет Praynig
То явно отърване вече няма, поне да мога да ги прикривам с коректор, или фон дьо тен?
На 28 г. съм и по принцип в ежедневието не ползвам фдт, кожата ми е чиста нямам пъпки или други бръчици, които да искам да прикрия. Но постоянно си присвивам очите и бръчиците особено на дневна светлина вече ме притесняват. Иначе ползвам кремчета и гелове, които би трябвало да ги минимизират - но те все са си там  Crying or Very sad
Цитирай

Фон дьо тена и коректора май ще ги подчертаят повече. newsm78
Цитирай

Варна

Никой ли няма проблем като моя? Shocked

Или смятате, че тези бръчици подчертават естествената красота на лицето    Crossing Arms
Цитирай

Или смятате, че тези бръчици подчертават естествената красота на лицето    Crossing Arms

Мисля, че всички имат такива бръчици, освен ако изобщо не се усмихват и не правят гримаси......или са гипсови статуи.....или устата им е на врата....или на тила.......или под мишницата.........
Аз не се боря с тях, защото си знам кой ще победи  Wink
Цитирай

London, Sofia

Мисля, че всички имат такива бръчици, освен ако изобщо не се усмихват и не правят гримаси......или са гипсови статуи.....или устата им е на врата....или на тила.......или под мишницата.........
Аз не се боря с тях, защото си знам кой ще победи   Wink
Peace
Може да предотвратиш другите с масажи и кремчета, но да скриеш тези... Thinking
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

А защо си присвиваш очите? Я да отидеш на очен лекар. И да носиш тъмни очила (когато си на слънце). Още си малка за бръчки.   bouquet
Цитирай

на върха

Аз ползвам коректор за околоочен контур на Орифлейм, но при мен проблема не е много съществен.
Цитирай

май няма прикриване,остава да използваш кремове за предпазване от образуването на нови.аз също имам,при много широка усмивка,но какво сега-да не се смея!? 35 35 35
а има и по млади от мен със същите бръчки като моите  hahaha така че-не се притеснявам  Mr. Green
Цитирай

там от където съм

Аз съм на същото положение и на същите години но уви,резултат няма.Избягвам да слагам пудри и всякакви такива защтото имам чувството ,че още повече лъсват на показ.Дори и Виши за мимически бръчки не помага просто свиквай или нали имало някакви инжекций за попълване ако толкова много те притесняват.Аз дори вече си ги харесвам защото все пак са от щастие нали така?
Цитирай

Пловдив

Ооооо, всички имат, но са под прикритие. Laughing Laughing Laughing
Аз не се боря вече срещу малките бръчици, то е видно че отърване няма и от кремчетата не бива да се очакват чудеса, освен някаква профилактика.
Чара няма да си го изгубиш с 2-3 бръчици, спокойно, но можеш да станеш смешна ако се нахлепаш с няколко пласта мазила.

Успех иначе в начинанието.
Цитирай

Тъкмо мислех да пускам тема за това- четох в сп. Бела, че рициновото масло е идеално срещу бръчиците около очите, особено тези тип "пачи крак". Тъй като в момента имам на Ейвън ретроактивния, от който съм разочарована, започнах да се мажа с масло от жожоба. Като го приключа ще си взема рициново и ще докладвам за резултати.
Цитирай

Milano / Como

Ооооо, всички имат, но са под прикритие. Laughing Laughing Laughing

35 35 35 ами така си е

И аз имам около очите, но са мимически и дори придават едно специално очарование  sun В спокойно състояние на лицето дори не се забелязват  Peace
Цитирай

Италия

Може да използваш някой серум за кожата около очите с ефект лифтинг...мисля,че Лореал и Виши имаха такива!  Peace
Цитирай

Свищов

И аз имам съвсем ситни бръчици около очите, но не се тревожа много-много - все пак не съм на 16! Използвам си кремчета за очи и почнах да избягвам перлените сенки, защото още повече подчертават бръчките!
Цитирай

Варна

Мерси за отговорите  Smile
Ясно, отърване няма  Rolling Eyes
Е, не съм се сбръчкала съвсем, засега   Outta Joint

Wink

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.