Пловдив - 4

  • 24 691
  • 295
  •   1
Отговори
# 165
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
ДониБони, аз до там няма как да се замъкна, но в деня на протеста ще дам своята лепта дет се вика. Нали и тогава може или е късно?

А кой ще получи листовките от София?


Може и на протеста, разбира се, няма да е късно  Grinning
За листовките не разбрах кой ще ги поеме от София  Rolling Eyes
Утре имам среща с Коала в 10ч. на площад Съединение, ако някой има желание да даде парички и му е удобно там, може да дойде  Grinning


# 166
Здравейте.Аз също съм от Пловдив (кв.Тракия-майка съм на 2 бонбончета-момиченца)макар че ме няма в списъка,просто от доста време не съм писала.Малко сте разводнили темата.Не мога да открия поста кога точно ще се прави това шествие -разбрах че е на 1-ви но къде и  в колко часа.Не е ли по-добре да го има на първа страница къде в колко часа ще бъде това шествие.Макарче вече не съм в майчинство искам да участвам и да подкрепя инициативата.

# 167
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте.Аз също съм от Пловдив (кв.Тракия-майка съм на 2 бонбончета-момиченца)макар че ме няма в списъка,просто от доста време не съм писала.Малко сте разводнили темата.Не мога да открия поста кога точно ще се прави това шествие -разбрах че е на 1-ви но къде и  в колко часа.Не е ли по-добре да го има на първа страница къде в колко часа ще бъде това шествие.Макарче вече не съм в майчинство искам да участвам и да подкрепя инициативата.

Следи закованите теми в Майки, бъдещи и настоящи  Grinning
Шествието ще е на 1 юли ще започне от площад Съединение, мисля че в 10ч. Още нямаме разрешение от кмета, затова не сме обявили официално  Simple Smile

# 168

Следи закованите теми в Майки, бъдещи и настоящи  Grinning
Шествието ще е на 1 юли ще започне от площад Съединение, мисля че в 10ч. Още нямаме разрешение от кмета, затова не сме обявили официално  Simple Smile

Благодаря ще следя.Много са темите и се замотах .Дано да разреши.Хубавото е че е почивен ден иначе съм на работа.Иначе подписката я подписахме семейно и я изпратих на всички познати

# 169
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Момичета, някой има ли телефона на Коала, трябва ми спешно, сега !  Praynig

# 170
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ще събирам парички както вече ви казах до 25-ти юни, след това заминавам на почивка, а парите ще пратя на Софийските мами с пощенски запис  Grinning

# 171
  • Мнения: 1 671

Момичета, някой има ли телефона на Коала, трябва ми спешно, сега !  Praynig

Намерихме се с ДониБони Laughing

# 172
  • Мнения: X
Аз като възпитаничка на старата система,да се отчета за днес-разлепили сме съобщения за шествието около парка на Белите брези,градинката на Молдавия,Събота пазара и ул.Скопие...В мен имам и оставен екземпляр-ако някой иска да му дам-да ксерокопира и разлепи из други райони-да ми пише на ЛС или да се завърти утре по обед в градската градина.Аз съм със зелено-сива лятна количка-триколка.

# 173
Виждам, че машината се е задействала Wink Браво Hug Дано благодарение на нашите усилия шествието е много по-голямо от предишното Praynig
Още веднъж давам линка за листовката, която разлепяме - който може да принтира, ксерокопира и разлепя: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=802129
Лека нощ Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 25
Хей а тук няма ли новаци като мен?Да не би да съм попаднала на неправилното място? newsm78

# 175
  • Мнения: X
Напротив-на точното място си попаднала..и аз съм от сравнително новите,но се чувствам като ,че ли познавам всички...момичетата са чудесни...така ,че -няма място за притеснение

# 176
  • Мнения: 25
Мерси много за отговора, но друго имах предвид.Освен 4е съм нова във форума, както виждам и ти имаш още едно беб4е.Това искам да кажа, 4е на мен ще ми е за първи път и нищо не разбирам.Само стоя като теле в зеле и 4ета разни работи в недоумение.Вие вси4ки поне знаете за какво става въпрос а пък аз...... newsm78 нищи4ко не знам newsm78

# 177
  • Мнения: 481
Sandy, спокойно и някои от нас до скоро са били като теб!  Grinning
Всичко ще си дойде на мястото и скоро нама да си "като теле в зеле".
Ако имаш някакви въпроси - задавай без да се притесняваш (може и на лични), а може и да се видим на живо, да се запознаем и да си ни разпитваш на воля за всичко което те вълнува  Hug

# 178
  • Мнения: 4 068
Копирам си постинга от другата тема за протеста.

Здравейте момичета!
Успешна нова седмица пожелавам на всички!

Сега да дам отчет.
Днес сутринта още на сънено и както не бях пил кафе ми се обади кмета на Пловдив г-н Чомаков. Получил е отвореното ни писмо и иска среща с нас. Уговорихме се за сряда в 14 часа следобяд. Ще се съберем няколко майки и ще отидем да разговаряме за исканията ни. изяви желание да работим заедно и дано успеем да постигнем някакъв консенсус. Явно няма да имаме проблеми с разрешението за протест и кмета ще присъства. Поне така ми даде да разбера, защото иска разговора да е преди протеста, за да знаел "за какво точно протестира" както се изрази.
Та така. Аз леко се шашнах първо като разбрах кой е на телефона, но бързо влязох в релси де. Мисля, че желанието з преговори е добър знак. Ще тръгнат нещата няма как.

# 179
  • Мнения: 25
Ей Веселина мерси много за успокоението HugМного бих се радвала да се запознаем.А относно въпросите имам такива в промишлени коли4ества и ще трябва да си взема отпуска за да ги задам вси4ки, но за сега нямам нищо толкова важно или спешно.Ще се възползвам друг ден май Wink

Общи условия

Активация на акаунт