Пловдив - 4

  • 24 763
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 068
Копирам си поста от другата тема.

Момичета, току що гледах предаването "На 4 очи" с Цветанка Ризова по Нова телевизия. На гости и беше Христина Христова и обсъждаха двата законопроекта за майчинството. Получава се следното-Социалното ни министерство напълно подкрепя законопроекта на Адемов и Мръцков и много слабо подкрепя проекта на Христова и Велчев. Тя призна, че е песимист и смята, че ще се приеме проекта на Адемов. Направо се втрещих. И си мисля следното-на проатеста в събота е добре да кажем пред медиите, че между двата проекта този на Христова и Велчев е по-приемлив. Тоест лекинко да го подкрепим, че ако верно приемат законопроекта на Адемов сме за никъде. Нямам идея ако това стане как ще се оправяме и какви върли протести ще трябва да сформираме. Честно казано съм доста обезсърчена от тази новина.

Вещи, ти ще бъдеш на пресконференцията нали?

# 256
  • Мнения: 1 873
Копирам си поста от другата тема.

 И си мисля следното-на проатеста в събота е добре да кажем пред медиите, че между двата проекта този на Христова и Велчев е по-приемлив. Тоест лекинко да го подкрепим, че ако верно приемат законопроекта на Адемов сме за никъде. Нямам идея ако това стане как ще се оправяме и какви върли протести ще трябва да сформираме. Честно казано съм доста обезсърчена от тази новина.


И аз! newsm10
Иначе за отчета Гагарин е декориран с новите плакати благодарение на мен и Лсс.Да видим дали ще оцелеят.Утре имам работа към пощата на Юнивърса и ще поразлепя и там.

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 22:09 от KaРмeН_МeРи

# 257
И така - плакатите за Гагарин са разлепени, утре ще лепим и на част от Кършака Grinning Още една мама - duhi_puhi, се включи за района около хотел "Ленинград", благодарим  bouquet
Тейлър и аз сложихме и 2 плаката в Градската градина (нямахме кабърчета за повече в момента).
Аз разлепих и в градинката на Енергото и Пешеходния мост (дали ще оцелеят? Thinking )
Кабранска и Тейлър взеха плакатите за Кичук Париж, а Джул още вчера взе плакатите за Център и широк център Hug
И сега какво, момичета, няма ли някой да лепи из останалите квартали? Говорим за Смирненски, Тракия, Изгрев, Коматево и Прослав. Имаме мами от там, нека се включат Praynig

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 23:41 от Lss

# 258
  • Мнения: 843
Мога да помогна на ДЖУЛ  ЗА цЕНТЪР И ШИРОК ЦЕНТЪР  / не ми пише на челото, че съм общински служител,  пък и аз реално още съм си в къщи/  За Коматево имам приятелка, която  може да попитам!!

# 259
Найка, свържи се с jul на лични, за да се разберете за лепенето Hug Надявам се и приятелката ти да се включи Praynig

# 260
  • Мнения: 987
здравейте. аз не сьм се включвала скоро , защото нещо нямахме нет 5 дена.
благодаря на KaРмeН_МeРи за поздравите за яна.  Hug

мене може да ме броите за плакатите около големият гигант. има доста майки при нас. Lss , пиши как да ги взема. сутрин от 9-12 сьм в градската градина на малката площадка.

# 261
  • Мнения: X
Момичета,аз тоя път съм решила да лепя с лепило/на гладка повърхност/,щото миналия ги слагахме с габърчета и на следващия ден повечетэ бяха изпокъсани.Ако имате познати в магазини или други места с витрини ги помолете да ги сложат от вътрешната страна-така е най сигурно,че ще останат и ще се видят от повече хора.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Завърнахме се от село и кръщането на племеника и сега наваксвам с новините.
Аз съм на ул. Богомил - ако има нужда за лепене в района - пишете ми.
Нещо беше споменато за понеделник - среща - къде и кога?

# 263
Джул, на ул. "Богомил" и района разлепено ли е вече? И въобще - този район ти ли ще го лепиш, или да се включи Devil In Disguise?
Минимо, не мога да дойда там в това време - взимам кухня и излизам следобяд. Сутрин съм вързана в къщи...
Кабранска, ти ме отчая Cry Ако знаеш колко плакати с кабърчета сложихме днес... Дано пък тук не ги свалят Praynig Е, лепих и на гладка повърхност, но...  ooooh!
Момичета, утре ще съм в градинката на Енергото след 14 часа - докъм 17 часа предполагам... Ще взема всички останали плакати и ще дам на който дойде. Ще запазя само няколко - за ксерокопиране Peace
Лека нощ  sleepuu

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Вие що не спите, вижте кое време е станало  #2gunfire

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

Момичета, утре ще съм в градинката на Енергото след 14 часа - докъм 17 часа предполагам... Ще взема всички останали плакати и ще дам на който дойде. Ще запазя само няколко - за ксерокопиране Peace


Ще гледаме да дойдем с децата ... хем да полудуват.

# 266
Вие що не спите, вижте кое време е станало  #2gunfire
Абе мъжете спяха вече, само аз се кокорчех да чета Wink Ама пак съм на линия сутринта, както се вижда Mr. Green Обаче сега се залавям с домашната работа Crazy
Момичета, чакам ви в градинката на Енергото днес Hug

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
В колко тръгваш?

# 268
# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Найка ми е писала на ЛС, ще се свържа с нея днес.
По Богомил вече бях сложила и ги няма, днес ще слагам пак. Не мога да разбера, но ми се струва, че около ДГ и ДЯ има разчистват нашите неща тези, дето лепят за дет. куклени театри и занимални newsm78
Devil In Disguise, ако можеш днес ела на кухнята на "Богомил", ще съм там 11-11.15ч., с бебе Тео в лятна количка ТСМ. Ще си разделим останалите.
Любче, ако мога, ще мина за още плащати днес следобед.
А първите, които сложих в събота, бяха в Захарна фабрика Laughing

Общи условия

Активация на акаунт