Отговори
# 30
  • Мнения: 575
Здравейте,
Честита нова темичка (вече не много нова, ама все пак). Ние в четвъртък бяхме на доктор и ... 980 гр. Все още госпожица stork-girl Миналия понеделник нещо не ми беше наред....падна ми кръвното, причерня ми...гадна работа Sad Но иначе сме добре. Мен също ме чака огромен ремонт, вземане на заем за въпросния ремонт, а още дори не сме се ориентирали към коя банка..Мъжът ми още се мотае Sad Въпроса с количката също много ме интересува. Аз си мисля че като е август , значи ще почне да излиза чак септември....и после идват зимни месеци...Каква ли количка трябва да купя?!? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Поздрави на всички и до скоро Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 2 374
Здравейте,
Добре дошла Aila!
Май повечето сме на вълна ремонт. Само че нашият не е ясно кога ще започне, понеже чакаме да ни освободят апартамента.
Аз днес след работа съм на преглед, направо не ме свърта на едно място  newsm68, с такова нетърпение чакам да видя малкия палавник, че ме е хванал съклета и само гледам към часовника колко е часът .....
Tintin, прочетох, че си си купила кърмачески сутиен. Точно тези дни се чудих относно кърмаческите сутиени - не трябва ли да се купи по-голям размер, нали когато тръгне кърмата гърдите се увеличават най-много?
Мамите с опит, моля, дайте мнение относно сутиена за кърмачки

# 32
  • Мнения: 554
Здравейте момичета!   bouquet
Добре дошла на Aila!
tedy84 честито! Дано и другите изпити си ги вземеш с лекота!
Раздвам се, че поне alexsb се сети да благодари за поздравленията! Но както и да е, нали другите са все заети!  Peace
Момичета от два дни имам страшни болки в кръста и ниско долу в корема, като предменструални болки. Дали вече са започнали подготвителните контракции!  newsm78
И ако са подготвителни конракции, колко чести трябва да са?
Пих Но-шпа, но не ми мина. Дали да се обадя на доки, но като не съм сигурна дали са контракции? Иначе кръста мисля, че е нормално да ме боли, нали по-голяма част от времето прекарвам седнала!
Съжалявам, че стана толкова дълго! Лека и усмихната седмица!   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 048
emelle Благодаря!!! Обади се за всеки случай на доктора си и попитай дали е нормално, защото аз зная, че при подготвителни контракции няма болка. При мен контракциите не са болезнени.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 374
emelle, обади се на доки и отивай да те види. Трябва да се разбере защо те боли. Дано да не е нищо сериозно. Стискам ти палци  

# 35
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
emelle веднага отивай на лекар! С това шега не бива и аз бях така и искаха и в болница да ме вкарват, но съм на хапчета вече месец ще стане.

# 36
  • Мнения: 634
emelle, и според мен е редно да се обадиш на лекаря си...аз още от началото съм с такива болки и ми казаха, когато се появят да увелича Но-шпа или Папаверин на 3x2 и ако не се повлияят да отивам на преглед. А самите контракции представляват силно стягане на коремчето за около 1-2 минути и не би трябвало да се болезнени. За нормални се считат между 5 и 10 за денонощието.

А колкото до поздравленията, според мен дори не са ги видяли.... Sad

Аз днес бях на консултация -- бебокът е почти 1,300 кг. +/- 140 гр. и ясно се видяха тестисите Crazy Всичко е Ок, но за съжаление следващата ми консултация е чак на 07 юли и незнам как ще издържа дотогава. #Crazy

Добре дошла на Aila и от мен!  bouquet

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 16:00 от AndyB

# 37
  • София
  • Мнения: 723
Здравейте момичета!   bouquet
Добре дошла на Aila!
tedy84 честито! Дано и другите изпити си ги вземеш с лекота!
Раздвам се, че поне alexsb се сети да благодари за поздравленията! Но както и да е, нали другите са все заети!  Peace
Момичета от два дни имам страшни болки в кръста и ниско долу в корема, като предменструални болки. Дали вече са започнали подготвителните контракции!  newsm78
И ако са подготвителни конракции, колко чести трябва да са?
Пих Но-шпа, но не ми мина. Дали да се обадя на доки, но като не съм сигурна дали са контракции? Иначе кръста мисля, че е нормално да ме боли, нали по-голяма част от времето прекарвам седнала!
Съжалявам, че стана толкова дълго! Лека и усмихната седмица!   bouquet

моят съвет е -обади се на доктора най-добре, понякога и болките в кръста не са добре ( това ми е от собствен опит).

# 38
  • Мнения: 89
Съжалявам ,че ще ви разстроя , но това е последното което пиша.
На 24 май ми изтекоха водите, първото място наблизо ми беше Варна, занам че и там спасяват мънички бебета.
Отидох ,но като видяхя че бебето ми е с хидропс никой не ми даде надежда,тоест спасяват само здрави бебета...., и тъй като с пукнат мехур нямах друг избор трябваше да го родя.Раждането(на 26 май) беше много тежко,бебето беше седалищно,после ми биха пълна упойка и 4 часа раждане .Моето сладко момченце се е родило живичко,1650гр, 38 см, но нали е увредено и са го оставили да почине.Много ми е мъчно , че не можах да го видя и нацелувам, толкова много исках това, но те категорично ми отказваха предварително да ми го покажат като се роди.Вече имам две ангелчета!  ОТ мъжа ми деца няма да мога да имам ,конфликта е много силен вече.Засега ще чакам времето да излекува огромната мъка и празнота.......................! Cry
Желая ви лека бременност и раждане , и благодаря за подкрепата която ми давахте!

# 39
  • Мнения: 3 971
Много съжалявам мила Cry Cry Cry

# 40
  • Мнения: 217
Краси ,миличка ужасно съжалявам. Cry Cry Cry
Каквото и да напиша в този момент ще е слабо пред загубата ти.
Миличка прегръщам те силно. Cry

# 41
  • Мнения: 2 035
Ох, krasi5 толкова много съжалявам  Cry Толкова много вярвах, че всичко ще е наред..........
Съжалявам ужасно много миличка, съжалявам Cry Прегръщам те силно!

# 42
  • Мнения: 634
krasi5, приеми най-искреното ми съчувстие...опитай се да бъдеш силна...прегръщам те!!!

# 43
  • Канада
  • Мнения: 264
Мила Краси, думите са безсилни да изразят мъката.
Много ми  е мъчно за твоето момченце.
На теб желая сила и кураж.


# 44
  • Мнения: 266
Краси мила толкова ми стана мъчно за теб и малката душичка  Cry Cry Cry
Предполагам няма думи които да те утешат ....
дано никога повече не изпиташ подобна мъка  Praynig искренно ти съчувствам

Общи условия

Активация на акаунт