Отговори
# 15
  • на североизток
  • Мнения: 285
При нас таткото го води и той го прибира, защото аз излизам по - рано и се прибирам по - късно от работа! Sad

# 16
  • Мнения: 533
При нас е различно. Мъжа ми работи на смени и някой път той я взима, ако и двамата сме на работа я взима някоя от бабите, случвало се е да я вземе леля и (зълва ми). Само един път бях помолила Госпожата от ДГ да я вземе, но тя живееше в съседния на нашия блок и сама ми беше предложила, ако ми се наложи  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 073
В понеделник и сряда мъжът ми взима малкия от детската градина, защото ходя на йога, в останалите дни аз, бабата, детегледачката, който може.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз си ги водя и вземам.

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Когато работех (преди да забременея с малкия), таткото беше до по-късно на работа и аз вземах големия от градина. После мъжът ми си смени работата и вече той го прибира, а и е с кола. Сега понякога ходим с малкия да вземем баткото от градина. Иначе сутрин винаги мъжът ми води Ради на градина.

# 20
  • Мнения: 1 492
Аз си го водя сутрин и си го взимам след работа.Добре, че съм от 9-16ч. на работа.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Или аз, или майка ми - когато не е на работа. Понякога двамата с таткото и после на разходка. Много зависи от работата ни обаче.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Цвети я карат с бус, но пак се "разминаваме " за половин час - сутрин я оставяме при баба й и дядо й, а вечер си я взимаме пак от там.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Мъжът ми го взема но после се връща на работа , а ако няма възможност аз с малкият. Обаче не ми се мисли как ще се справяме когато и другото дете тръгне на ясла а баткото на градина  защото не са едно до друго а надалечко и трябва и двамата да се ангажираме единият едното дете а другият другото.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 249
Обикновено заедно - с мъжът ми се срещаме след работа и ако времето позволява, правим една 30-минутна разходка до градината Laughing.

# 25
  • Мнения: 202
Всяка вечер баща му го взема от детска ясла. Моето работно време не ми позволява да го вземам в 17.00ч, за разлика от тати. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 274
  Докато беше на градина се редувахме с тати, но по-често аз, защото работя по близо! Общо взето заключвахме градината в 18:30  Sad

# 27
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Аз я водя и я взимам от градина.

# 28
  • Мнения: 2 255
Гласувах с 1 опция, въпреки, че още не работя, но е въпрос на дни  Sad
И големия преди ... и сега - малкия - се налага аз да ги прибирам след работа, тъй като раб.време на таткото ни винаги е било разтегливо понятие  #Crazy
Надявам се сега с малкото зверче в по-безизходни ситуации да ме отменя баткото, но ... ще видим дали ще се получи  newsm78

# 29
  • Мнения: 35 961
аз, защото не работя в момента

Общи условия

Активация на акаунт