Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Белгия/София

Момичета, от една седмица си търся да си купя нова пила, че моята сдаде багажа. Обикалям, обикалям и само едни хартиени се продават - розово-бели от картон. И са дебели.  Confused Как се работи с тях и защо такива продават?  Thinking
Цитирай

Abu Dhabi

Аз имам такава дебела за ноктите на краката. По нормалния начин се работи. Малчо също си има хартиени пилички, съвсем фини. Не може обаче да няма други.
Цитирай

ами аз имам една ,но май не е хартена.аз със метална пила не си пиля ноктите.моята е дебела около 3 мм и от едната страна е бяла,а от другата е разделена на 2 4асти-зелена и розова.и си има съвсем малки цифрички.първо пилиш с едната част,после с другата и накрая заглаждаш с третата.мн е удобно и се оформя лесно.а после отгоре върху плочката като "пилиш" с едната част и става една лъскава Smile мн хубави стават ноктите,ама си е играчка
Цитирай
Използвам само хартиени пили,обаче предпочитам металните,но тук във Франция не намирам такива.
Като металните действат,само че с времето се изхабяват и ги изхвърлям.Затова и ги продават по няколко в пакета.
Цитирай

Чела съм,че хартиените пили са по-добри от металните,защото не увреждат структурата на нокътя.
Цитирай

Блонди, пили ново поколение Mr. Green
А стъклените пък са от бъдещето Laughing
Цитирай

София

И моите са такива, но в/у пластмасова основа.
Цитирай

РусЙе

Чела съм,че хартиените пили са по-добри от металните,защото не увреждат структурата на нокътя.
И аз така знам, но съЩо знам, че са пълен боклук. (само така съм чувала)
Цитирай

Варна

ами аз имам една ,но май не е хартена.аз със метална пила не си пиля ноктите.моята е дебела около 3 мм и от едната страна е бяла,а от другата е разделена на 2 4асти-зелена и розова.и си има съвсем малки цифрички.първо пилиш с едната част,после с другата и накрая заглаждаш с третата.мн е удобно и се оформя лесно.а после отгоре върху плочката като "пилиш" с едната част и става една лъскава Smile мн хубави стават ноктите,ама си е играчка
Това, за което говориш ти е полир пила
Цитирай

Burgas

Аз хартиените пили- с 4- те части ги ползвам за обработка на нокътната плочка- ексфолиране и полиране, иначе ноктите си оформям с метална пила, хартиена не съм ползвала за тази цел. Thinking
Цитирай

Варна

Вземи си  стъклена- с нея можеш да пилиш и в двете посоки ,без да се  цепят ноктите. Ползвам такава от 2 месеца и спряха да ми се  цепят ноктите.
Цитирай

вляво от асансьора

И аз хартиени ползвам, че нали са уж, по-щадящи.Не, че не ми се цепят ноктите пак. Mad

Ив-Надин, ти откъде я купи твоята, стъклена?
Цитирай

това са единствените пили, които вършат работа според мен. Flutter
Заглаждат ноктите.

Поне на мене спряха да ми се чупят ноктите, откакто ползвам такива пили Peace Peace
Цитирай

Пловдив

Вземи си  стъклена- с нея можеш да пилиш и в двете посоки ,без да се  цепят ноктите. Ползвам такава от 2 месеца и спряха да ми се  цепят ноктите.
Подкрепям  Peace
Някои марки се водят "кристални". Аз имам на "Перфект" и наистина е перфектна  Very Happy
Цитирай

Варна

И аз хартиени ползвам, че нали са уж, по-щадящи.Не, че не ми се цепят ноктите пак. Mad

Ив-Надин, ти откъде я купи твоята, стъклена?

Магазин Двата щъркела- на Сливница преди  Кристал.Продават там Солинген  ..
Магазина до "Делфина",където продават OPI...
Ще извинявате, ама ме мързи да слагам кавички..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора