Мензис след раждане

  • 4 655
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Вярно,че е много индивидуално, но при вас как беше 1-вия цикъл след раждане:продължителаност,нещо друго? newsm78

Беше кратък и оскъден, само 3 дни, но след 10 дни ми дойде пак - нормален, както преди да забременея, само че по-болезнен. От тогава се нормализира (на 28 дни) и досега си е 4 дни, не много обилен, но пък много болезнен.

# 31
  • Мнения: 8 917
Здравейте мами,
Искам да ви попитам кога е нормално да ви дойде месечният цикъл след раждане?И по какъв начин е свързано с кърменето? Thinking
Аз и досега кърмя - дойде ми на 2-3-я месец newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 361
след 10 дни ми дойде пак - нормален, както преди да забременея, само че по-болезнен. От тогава се нормализира, не много обилен, но пък много болезнен.
на мен ми казаха, че като родя болките при цикъла трябва да изчезнат!?

# 33
  • Мнения: 415
след 10 дни ми дойде пак - нормален, както преди да забременея, само че по-болезнен. От тогава се нормализира, не много обилен, но пък много болезнен.
на мен ми казаха, че като родя болките при цикъла трябва да изчезнат!?
Явно е много индивидуално  newsm78
На мен болките пред мензис ми изчезнаха след като родих  Hug Преди ме болеше страшно много, получавах разтройство, виене на свят, прилошаване от падане на кръвното.... абе два дни ужас  Sick #Crazy След като родих първото си дете, стана така, че ако не видя, че ми е дошло - няма да разбера  Joy
Първия път ми дойде 3м. след като родих, а кърмих 4м., а втория път - към 8м., а кърмих до годинка  Peace

# 34
  • Мнения: 2 047
  Дойде на петия месец, когато въведох пюрета освен кърмата.

# 35
  • Мнения: 92
Кърмя още и още нямам цикъл. При всеки е различно

# 36
  • Мнения: 3 929
Дойде ми точно в края на 3-я месец, вече сме на 7,5 месеца и още го кърмя.

# 37
  • Мнения: 723
след 10 дни ми дойде пак - нормален, както преди да забременея, само че по-болезнен. От тогава се нормализира, не много обилен, но пък много болезнен.
на мен ми казаха, че като родя болките при цикъла трябва да изчезнат!?

При някои изчезват и им става по-редовен (ако преди не е бил), при други обратното. В следствие на раждането, матката ми си промени позицията, и сегашната води до по-силни болки при цикъл (обясни ми го гинеколог). А на всичкото отгоре, преди ми беше точно на 28 дни, сега варира от 23 до 32...

# 38
  • София
  • Мнения: 1 121
Дойде ми точно 8 месеца слек като родих, още се кърмим. В общия случай идва като се поразредят кърменията, но това е до хормони и организъм и съответно строго индивидуално. Повечето жени казват, че и секса, и мензиса е по-различен след раждането, в повечето случаи към подобрение, но при мен няма голяма разлика.

# 39
  • Мнения: 106
май няма голяма връзка
доиде ми на втория месец,а сега все още кърмя.
а бях 4увала 4е докато кърмиш не ти идва

# 40
  • Мнения: 2 271
Имах лохии 36 дни и 2 седмици след това ми дойде,а още кърмя!

# 41
  • Мнения: 2 282
Дойде ми, когато Еличка беше на 7 месеца и 1 седмица. Дотук почти съм заместила 1 кърмене (обедното), и все още кърмя на поискване (на около 3-4 часа) и през нощта.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 073
 на мен ми дойде за първи път преди 6 дни - вече свършва - значи като продължителност нормално както преди, но е по-слабичък Wink Дано си и остане така....все още кърмя, но от 2 седмици му давам да яде доста каши и пюрета (почти заместени 2 кърмения+ още едно ядене), но въпреки това кърмя на поискване, нощем също....

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кърмила съм до година и три месеца, а ми дойде за първи път на 11-тия месец след раждането - нормален цикъл може би малко по-обилен.

# 44
  • Мнения: 249
Дойде ми 35 дни след раждането, а кърмих до 6-ия месец. В началото беше на по-големи интервали, но за 3-4 месеца всичко се нормализира.

Общи условия

Активация на акаунт