Нова седмица 22.11 - 28.11

  • 5 954
  • 100
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 324
Добро утро от мен и весела седмица на всички.

Wa_wa и аз ти стискам палци всичко да мине леко и безболезнено. Успех миличка.

Моята почивка мина в експерименти в кухнята  Simple Smile Направих няколко сладкиша и салати. Сега вече имам изпитани рецепти и то вкусни  Simple Smile

Дразни ме обаче времето - мнооооого студено и духа силен вятър  Imp

# 2
  • Мнения: 233
Оооооо, Танче, колежке по кухненски експерименти Wink  Wink  Wink кога ще споделиш опита си?
Кой го довя тоя студ и сняг - да си го взема, щот не мога да издържам! Ходя като балерина по леда.... #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 3
  • Мнения: 697
Добро утро,

Ва - да не се притесняваш, всички сме с теб и стискаме палци.

Сън - а дано по-скоро те оправят и теб, че аман от некадърни лекари  

На мен нещо ми е зле тази сутрин ама дано ми мине, тя зимата не е почнала още а аз все болна

# 4
  • Мнения: 4 068
Весела седмица и от мен момичета!

Аз понеже си бях малко при мама и затова ме беше хванала липсата.

Ве, ужасно силно ти стискам палци и мислено съм с теб.
Изпращам ти всичката си положителна енергия да знаеш.
Дано всичко мине О.К.!

Иначе моята лелка си отиде и сега пак почват опитите.
Дано стане за Коледа! Wink

А времето какво е гадноооооооооооооо!!!
И ние още не можем да се стоплим като хората защото комина ни нещо не е в ред. Днес ще викам коминочистач и се надявам до 1-2 вечери да сме вече на дърва, а не на ток понеже хич не ми е топло на ток.
Баси ужаса! Аз и без това съм адски зиморничава, та сега да видите как си дреса задника постоянно.
Айде успешна седмица на всички!

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Каквиииииии сте мили  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes всичките.
Последни новини- за сега се отлага това, ще пия до сряда противозачатъчни по 3 на ден, ако не стане в четвъртък следобед съм на линия.
Аз отивам там доброволка, вече претръпнала, но на лекаря не му се иска Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes има си някакви причини.
Поиска ми пълна кръвна картина- ей да ви кажа голяма мъка- два пъти ми боднаха пръстта и не ще и не ще да пуска, едва събраха.
Хемоглобинът ми е 110, което е леко под нормата, но след тия дни си е нормално. Следобед отивам да видя кръвната захар как е.
И ще пия противозачатъчно поне 2 месеца по мое желание, а и трябва да се възстановя от всичко това и да си почина, че не се понасям.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: renci
....Баси ужаса! Аз и без това съм адски зиморничава, та сега да видите как си дреса задника постоянно.


Нищо бе Ренци , виж и добрата страна , тъкмо масаж на дупето ! Grinning

Здравейте и от мен девойки ! И успех на всички ! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 324
novalexa - кухненските експерименти са от Готварският форум  Simple Smile, като си позволих маааааалко да променям рецептите. Става въпрос за кекса на Мамица (наистина е готин) и един друг не помня на кого - беше кекс в три цвята  Simple Smile

mimitarnovo - бързо да оздравяваш, че чакаме новини от теб  Simple Smile

renci - и аз като теб съм зиморничева  Sad все ми е студено, за съжаление спинкаме в студена стая без отопление  Sad , стопляме се чрез гушкане - за сега действа  Simple Smile и е приятно  Simple Smile А на вас дано скоро ви оправят комина

Lali - съжалявам за лелката, айде сега с нови сили напред към коледния подарък  Simple Smile

wa_wa - миличка аз продължавам да ти стискам палци  Simple Smile Успех за резултатите от изследванията. Хубаво е че си решила да си починеш от всичко  Simple Smile Много специални целувки за теб  Heart Eyes

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
И аз съм зиморничава, отделно с понижена имунна система и всяка година ме тресва нещо голяяяяяяяяяяямо, та тази година пия витамин ц, ям кивита- направо ме е хванала манията Embarassed
А тия дни мъж ми му е студено,а  ходя по къс ръкав, направо съм безчувствено пълно хахо #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti
Таничка, мерси. Ей направо след малко ще зароня сълзи, така ме трогвате, а аз така ви надувам главата, че ме е срам Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush

# 9
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
..... така ме трогвате, а аз така ви надувам главата, че ме е срам Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush  Blush


 сега пък срам те гони  #2gunfire

Ами нали за това сме тук да се подкрепяме и да си помагаме  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 154
Хоп, здравейте милички!
Аз сега се излюпих  Embarassed . Дойде зимата и мен ме налегна зимния сън... като мечките съм Mr. Green  Аз си започвам седмицата с лелката на гости, ужасни болки в гърба и врата (явно съм изстинала нейде) и съответно страшни болки в корема. И е един студ тука - само снега липсва. И след малко май ще ходя да се правя на огняр, че ще ми изпадат пръстите на ръцете от студ.

Ва, дано тези хапчета да помогнат. Продължавам и аз да стискам силно палци! Хубаво е, че си решила да си дадеш малко почивка - имаме нужда понякога. Аз чак сега оцених моята почивка. Хубаво е да не мислиш за температури, за секс по график... и такива неща Wink

Ренци дано по-скоро си планете печицата, че едно на ток не се топли качествено, друго и режат глави после със сметките ooooh!

Успешна и весела седмица на всички!

# 11
  • Мнения: 4 212
Здравейте и от мен.
Тук е топло, но аз съм се завила с пухеното одеало Tired
нещо не съм на кеф май, все ми е нервно #2gunfire
На вси4ки ви пожелавам тази седмица да е щастлива и мнооого успешна.

Ва , горе главата, само така, ще минеш през перипетии, но ще се радваш после много на резултата Heart Eyes
В4ера разглеждах едни снимки и ти си прегърнала едно ку4е ¬ твое ли е? Много е хубав, и аз искам ку4е ама... Rolling Eyes

Кулинарните майсторки, блазя ви 4е имате желание да творите, аз нямам сили, а как ми се хапва и искам да е мама тук да ме погевези малко,мммм така вкусно готви....

Щастлива седмица Flowers Four Leaf Clover

# 12
  • Мнения: 506
Здравейте и от мен!Не съм писала май отдавна,ама нямах настроение тия дни.Но сега както се казва-нова седмица,нов късмет и започваме да се борим със задачите наново.И с повече настроение Simple Smile
Аз почти свърших с изследванията,остана само хламидия,ама може би ще я оставя за другата седмица.
Пожелавам много приятна седмица на всички,успешна и с много добро настроение.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: Teddie
.. Аз почти свърших с изследванията,остана само хламидия,ама може би ще я оставя за другата седмица.


Хей Теди , желая ти липса на Хламидия ! А ти коя от тях ще тесваш ?
И аз в началото на декември ще я изследвам .

# 14
  • Мнения: 506
Цитат на: Morena
Хей Теди , желая ти липса на Хламидия ! А ти коя от тях ще тесваш ?
И аз в началото на декември ще я изследвам .

Ами не знам точно каква ще изследвам,общо взето каквото ми кажат.Ще ходим в Мед.Академия при д-р Петрова и мисля че ще е изсл.на влагалищен секрет,а на мъжа ми урина.И аз се надявам да липсва това животно при нас.Пожелавам ти и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт