Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами - нали е ОК да съм с моя син на плаж на Черно Море. Запланувала съм няколко седмици почивки там ... Той ще е на 9-10 месеца тогава
Цитирай

сф

не виждм проблем. на сянка, омазан със съответното слънцезащитно нещо с висок фактор и всички останали превантивни мерки, които ти хрумват, проблемът е никакъв.
а, освен това, и в несебър/созопол/приморско/бургас/варна и т.н. живеят бебета Smile
bouquet
Цитирай

София

Не, няма проблем, мисля. Майчето ти е писала за мерките, приятно прекарване  Hug
Цитирай

Русе

Споко бе, ние помъкнахме Виктор на море когато беше на 3мес и половина Laughing мисля че даже когато са малки е по удобно на мама и тати защото спят под чадъра, а и  шума на вълните помага за по дълбок сън Mr. GreenИнтересното е сега когато вече малкия поотрасна и ходи и както мислим и ние да ходим на море смятай каква гонка ще пада по плажа Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing така че се радвай на момента докато е малък и стои мирен Laughing
Цитирай

Springfield, VA

Споко бе, ние помъкнахме Виктор на море когато беше на 3мес и половина Laughing мисля че даже когато са малки е по удобно на мама и тати защото спят под чадъра, а и  шума на вълните помага за по дълбок сън Mr. GreenИнтересното е сега когато вече малкия поотрасна и ходи и както мислим и ние да ходим на море смятай каква гонка ще пада по плажа Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing така че се радвай на момента докато е малък и стои мирен Laughing

Ами може да го е страх от водата в морето, както е при Габ и тогава няма да имате чак такива грижи  Wink Той само си ходи по пясъка, но не се доближава много до водата. За сега тоова ни осигурява нужното спокойствие  Peace
Цитирай

пред компютъра

Няма никакъв проблем. Синът ми беше точно на 10м, когато отидохме миналата година на море. Не съм имала никакви проблеми. Направо си беше супер. Peace
Тази година сигурно ще е ужас............понеже вече е по-голям и доста палав и няма удържане.
Цитирай

по Пътеката

Екатерина ще бъде почти на 10м,когато планираме ваканция на море.Ще бъде в началото на летния сезон,т.e.ще избегнем натоварването на курорта.
Не мисля,че почивката с бебе/дете е проблем като са взети необходимите мерки за пребиваването му. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.