Лъжете ли децата си, че Дядо Коледа съществува ?

  • 6 163
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 569
Хубаво е децата да вярват в Дядо Коледа. Пишете ли му писма, разказвате ли им как идва с шейната и други такива историйки ? Simple Smile Брат ми понеже е с 12 години по-малък от мен, навремето му обясних, че Дядо Коледа е измислен герой... след години ми стана гадно, че съм разбил детската му фантазия, но исках да знае истината и да не се заблуждава ... сега като чакам дете и някак си знам, че след време ще му разказвам врели некипели за дядото с бялата брада, елените, снежанка и прочее... Едва ли ще има родител, който ще напише, че е обяснил на детето си, че Дядо Коледа не съществува, но все пак ... няма да питам кое е от двете е правилно, защото съм сигурен, че е добре да ги заблуждаваме в съществуването му. Друг е въпросът, че децата са супер наивни и въобще няма да им направи впечатление ако двама Дядовци Коледовци се разминат на улицата. Не си ли задават въпроса "Ама нали е само един ? Защо виждам двама?" - глупачета малки Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 022
Хахаха

Обичам дядо Коледа, а съм на 26, за мен всеки който ми подари нещо на Коледа е дядо Коледа хихихи

Моето дете ще става на две, и само разправя как неговия рожден ден бил на Коледа, щото аз така съм му казала де....иначе наистина е на Коледа 26.12

Та той казва за неговия си РД

Моя ден ден на Коледа, ииии има торта, ииии огънки, ииии  На Ева е минал деня....

Ева е негово другарче.....

# 2
  • Мнения: 871
Не лъжа никой Outta Joint той си съществува Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 9 398
Е, ти пък-чак Лъжете ли?
Ами, че то и за Червената шапчица ги лъжем, и за Франклин ги лъжем и за Трите прасенца и за Вълкът и седемте козлета и т.н., ама на тях им харесва, нали?!

То и мен някой нека ме лъже така сладко.
Ама и подаръци искам.
МНого. Close-mas:  Tada  Simple Smile

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Малък е още, но разбира се, че искам да вярва в дядо Коледа  Grinning . Сестра ми също е по-малка от мен много (16 години), но вярваше в дядо Коледа чак до първи клас, тогава някой я "светнал", че няма - беше и криво  Wink . Баща ми, като ми подаряваше подаръци на Коледа, ги подаряваше от името на едно джудже на дядо Коледа - джуджето Пешко  Laughing  Grinning , даже ги подписваше така  Grinning . Децата (а и родителите) харесват идеята за дядо Коледа, хубаво е да го има!

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: dani75
Не лъжа никой Outta Joint той си съществува Wink

точно.

# 6
  • Мнения: 3 569
Чиста лъжа си е това ей! Simple Smile Друг е въпроса, че е хубава лъжа Simple Smile И спрете вече да вярвате в него. Големи жени сте Simple Smile

# 7
  • Мнения: 343
Не я лъжа. Заедно пишем писмата си.
В момента в камерата на нашия хладилник има две писма за дядо Коледа - моето и на щерка ми  Grinning
Чакаме джуджетата да минат да ги вземат!

# 8
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Jenny
Не я лъжа. Заедно пишем писмата си.
В момента в камерата на нашия хладилник има две писма за дядо Коледа - моето и на щерка ми  Grinning
Чакаме джуджетата да минат да ги вземат!

ХА.ХА.ХА.ХА.ХА.ХА в камерата Simple Smile Simple Smile Simple Smile Това ме уби Simple Smile Simple Smile Simple Smile Сладурско ! Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 39 719
ние също с нетърпение чакаме Дядо Коледа Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за мен дядо Коледа си същесрвува!

# 11
  • Мнения: 1 413
Ние имаме камина и слагаме писмата  под нея, а дядо Коледа си ги взима от комина. Wink И Future pere, ти не гледаш ли по телевизията как тръгва от Лапландия - нямало дядо Коледа...Аз мисля като попорасне Ева да и обясня, че той носи само на децата до определена възраст подаръци, а после родителите поемат тази задача, защото ще претоварят горкия старец.

# 12
  • Мнения: 871
Цитат на: Future pere
Чиста лъжа си е това ей! Simple Smile Друг е въпроса, че е хубава лъжа Simple Smile И спрете вече да вярвате в него. Големи жени сте Simple Smile

Не можеш да убиеш детското в мен с това изказване Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Future pere
Чиста лъжа си е това ей! Simple Smile Друг е въпроса, че е хубава лъжа Simple Smile И спрете вече да вярвате в него. Големи жени сте Simple Smile

   Ще видиш ,като ти се роди детенце, как ще се смалиш и ти 1crib

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: DEianaZ
за мен дядо Коледа си същесрвува!


АБСЕЛЮТНО!!!!!!!!!! Мама Фин ще ни каже Grinning

Общи условия

Активация на акаунт