Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Ruse

Здравейте красиви мами,мъжа ми гледал във вестника реклама на бански Триумф,прашки,върху тях боксерки и горнището стандартно,много искам да ги вида,такива били моднити тенденции,ще помоля някоя мама да ми напише сайта на Триумф,защото не го знам Hug
Цитирай

Sofia

отиваш в гугъл и пишеш триумф. сигурно питаш за тези  http://www.underwear24.ch/index.cfm?menu=bestseller&CatID=-1 … RequestTimeout=50
Цитирай

София

Мони, модни, ама като си представя как ще се отбележи тена - не, мерси Laughing
И целите бански в разчупена форма, тук там с дупчици, сърчица и пр. като се свалят и става весело Laughing
Цитирай

в сърцето му

Аз си купих такива минала година и съм много доволна - много са готини + това на мода са боксерките, одавна не са модерни прашките   Peace
Цитирай

София

Има ги във всички магазини, където продават Триумф. Примерно на Патриарха, преди църкаватра св. Георги, на Красно село също видях, че в няколко магазина ги има.
Много ми допадат моделите на Триумф този сезон, но ще се въздържа, защото миналата година си купих от намаленията Скини, на който все още не съм се порадвала.   grinning039

А ето това намерих преди малко http://www.triumph.com/bg/flash.php
Цитирай

А как вървят като цени?
Цитирай

Sofia

към 60-70лв. Поне миналата година когато бях бременна си взех цял бански на триумф за 60лв
Цитирай

Ruse

Има ги във всички магазини, където продават Триумф. Примерно на Патриарха, преди църкаватра св. Георги, на Красно село също видях, че в няколко магазина ги има.
Много ми допадат моделите на Триумф този сезон, но ще се въздържа, защото миналата година си купих от намаленията Скини, на който все още не съм се порадвала.   grinning039

А ето това намерих преди малко http://www.triumph.com/bg/flash.php

Мерси,мерси,ама съм от Русе Wink,а инъче знам къде се продават тук,но просто исках да разгледам сайта им и за него тенкю  bouquet
Цитирай

София

Мерси,мерси,ама съм от Русе Wink

Това го бях пропуснала  Embarassed

А как вървят като цени?

Не знам за цените на банските, но аз си харесах една плажна рокличка Триумф, която беше 60-70 лв.  #Crazy.
Тази цена разбира се въобще не ме устройва, за това продължавам да търся нещо евтино и подходящо от индийските магазини.  Laughing
Цитирай

Варна

Аз си купих такъв минала година и цената за 3-те части  / горница , прашка и боксер / беше 128 лв . Искам да отбележа , че изобщо не съм доволна от банския . Много ми го хвалиха тоя Триумф ... е вече нема нужда  Tired
Цитирай

Sofia

защо не си доволнаДесика? Бавно съхне ли?
Цитирай

Варна

Това е едното. Второ се надърпа целия и трето се отпусна . Баси Триумфа  Stop
Цитирай

Варна

В 7 секъндс има Триумф 3 части- 70 лева. от новата колекция
Цитирай

Sofia

Аз пък съм доволна. Моя не е с боксерки, а с бикини, с ниска талия. Миналата година си го купих - от три части, но или ползвам прашката, или бикините. Съхне бързо и е като нов, само дето тая година горнището може да ми е голямо, след като вече не кърмя  Confused 
Цитирай

Това е едното. Второ се надърпа целия и трето се отпусна . Баси Триумфа  Stop
Това с отпускането - не е причинаа в качеството. Миналата година с приятелката ми си купихме еднакви  бански-материя,модел, от един и същи магазин,. Моя се отпусна-нейният не! Много е вайно винаги да се пере след плаж и никога да не се оставя мокър/в торба/ за дълго време. На мен ми се е случвало и това е причината.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора