Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора
 От днес почвам на плодове и чай за да смъкна поне 10 кг. имали маменца които ще имат желание да започнем заедно? Коя мама колко иска да свали аз 10 кг.УСПЕХ : 35
Цитирай

София/Дружба

ми и аз май ще се мъча от днес, ама не на плодове и чай, а на таратор, че от тая зима имам да свалям 4 кг, а от миналата да не казвам, че стават общо около 20  Embarassed
и велоаргуметър имам, ама от работа не остава време...
Цитирай
Ако някой я е правил тази диета нека сподели за колко дни колко килограми е надолу за да имаме по голям стимул да я правим newsm78
Цитирай

Stuttgart/София

ох и аз съм намислила да я направя тази диетка, ама няма да е тази седмица, най-вероятно от другата Laughing
ти как ще я правиш 10 плод чай и 10 захранване ли?
и аз попринци искам да се отърва от 10 кг #2gunfire
така че като почна ще пиша  Peace
Цитирай
а бе и аз имам много фитнес уреди но от работа и мързел нещо не ме влече
Цитирай

Под Тепетата

Оф хич не ми се отдават тези диети! Mr. GreenПовече ми се отдава хапването! 35 35 35
Цитирай
10 на 10
Цитирай

и аз се записвам, но аз започнах от днес с ориз, кафе за закуска и след малко отивам за зелен чай, че чувам можела да има проблеми с тоалетната. Very Happy
Цитирай

London, Sofia

Оф хич не ми се отдават тези диети! Mr. GreenПовече ми се отдава хапването! 35 35 35

Mr. Green Ами тогава хапвай, но по малко Peace
Цитирай

гр.Варна, сега Германия

И аз почвам днес, но съм на зелевата супа.Не знам колко ще издържа обаче. Sick
Цитирай

Варна

ми и аз май ще се мъча от днес, ама не на плодове и чай, а на таратор, че от тая зима имам да свалям 4 кг, а от миналата да не казвам, че стават общо около 20  Embarassed
и велоаргуметър имам, ама от работа не остава време...

ВЕЛОЕРГОМЕТЪР Е ДУМАТА, А НЕ ВЕЛОАРГУМЕТЪР
Цитирай

Аз се включвам от другата седмица т.е. от 5-ти !!
У С П Е Х!!
Цитирай

РусЙе

AЗимам належаЩа нужда от отслабване Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sadКарах 15 дена на по4ти пълен глад(основно на сокове), и свалих 3 кг, но много почна да ме боли корема и да ми се гади. После се поотпуснах за 2 дена и си върнах всичко,че дайе може и от горе да има(страх ме е да се претегля) Днес се чудих ако карам основно на кис. мляко, дали Ще има ефект някакъв newsm78 Така или иначе от днес пак Ще се мъча. Голяма свиня съм станала, имам да свалям 7/8 кг Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

И аз в кюпа, нали е понеделник - ден на диетите  Laughing
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

И аз от днес започнах по онези, на Байкова  newsm78 тук някъде ги видях.... и знам за хора, свалил с тях, така че ще пробвам!
Имам да свалям към 20 -тина Embarassed Embarassed Embarassed кг, ама и 10 да сваля ще съм мноооооггооо щастлива!
Досега съм на мляко, кафе и чай, ще видим довечера Crazy Blush давайте да се подкрепяме и контролираме, че аз съм.....голяма лакомия Blush Embarassed Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора