Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 май 2006, 12:36 ч.

Право на престой в ЕС

• 489
  • 4
  •   1
Отговори
  • Vienna - Varna
Здравейте, от известно време чета темите от форума и много ми допадна, всички сте много отзивчиви. Днес се регистрирах, макар че сме още в България. Съпругът ми има възможност да започне работа в Малта и бих искала да попитам има ли мами от Малта. Освен това ме интересува как стои въпроса с правото на престой на семейството. Доколкото знам правото на престой в ЕС (Малта е член на ЕС) е до 3 месеца, но съпругът ми ще получи виза (разрешение за работа). В този случай аз и нашият син можем ли да го придружим в Малта за период повече от 3 месеца?
Благодаря предварително за отговорите.
 Hug

# 1
  • Cтраната на лалетата...
Зависи от визата, но дколкото знам имаш право на престой, но не и на работа! newsm78

# 2
  • Италия
Хвърли един поглед тук Peace

# 3
  • Vienna, AUT
Според мен, за да останеш повече от 3 месеца трябва да имаш виза, но най-добре виж сайта, който е дала Gorgia.

# 4
  • holland
moje6 da stoi6 bez pravo na rabota.napravi zdravni zastrahovki.ako ne dai si boje ti dotriabva detski doktor hodi na 4astno..........pa4evil,klinika melita,dr.saiman

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт