Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

моля ви мами ,къде в София мога да си взема такива Hug
Цитирай

Взехме сенници от Практикер (ок 4 лв), детски с меченце. Никаква работа не вършат  Sad.
Цитирай

София

оооооооо,защо newsm78
Цитирай

Magrathea

Аз си поръчах миналата година такива на Чико с мечета  от ДаНет. Не знам дали сега си има. Доволна съм
Цитирай

София

Има пак сенници на Чико, но са с друга картинка тази година, не са с мечета, а с пилета.

Има ги в наличност и може да се вземат и без предварителна заявка от офиса на ДаНет.
« Последна редакция: пн, 29 май 2006, 17:28 от Mamma »
Цитирай

Springfield, VA

Има пак сенници на Чико, но са с друга картинка тази година, не са с мечета, а с пилета.

Има ги в наличност и може да се вземат и без предварителна заявка от офиса на ДаНет.

Мамма, сенниците са супер, но тези така наречени пилета, ми приличат по-скоро на комари  35

И двете картинки ли са еднакви? Ще взема да си поръчам аз, че сега пак ни предстои път и като пекне това ми ти слънце....
Цитирай

... някъде преди лудницата ... до църквата!

Ние взехме от Метро, е не са съвсем детски, но за парите си са екстра - 2лв!
Цитирай

Ние вчера взехме от Метро.
2 лв. и някакви стотинки за 2 бр.- по едно за страничните стъкла с мечета.
3 лв. и нещо за задното стъкло без картинка.
Мислех, че няма да вършат работа, но разликата е огромна, не съм очаквала  Shocked
Цитирай

София

мерси многомили мамчета в метро съм  bouquet
Цитирай

Sofia

вЗЕХМЕ СИ НА Гербер с ултравиолетова защита от Бебелан.В склада струва 5,50лв ,в магазина незнам колко е.
Цитирай
вЗЕХМЕ СИ НА Гербер с ултравиолетова защита от Бебелан.В склада струва 5,50лв ,в магазина незнам колко е.
Много са готини и ние имаме такива
Цитирай

София

Ние взехме от тези на Чико за 6 лв. от Бебе маркет. Има и без картинка чисто сиви.
« Последна редакция: пн, 29 май 2006, 21:10 от ralinikol »
Цитирай

София

е то стъклото така или ина4е не пропуска ултравиолетовите лъчи, ама като са така,а къде е склада би ли ми казала Praynig
Цитирай

Варна

Можеш ли да ми покажеш някаква снимка , че ме замисли сега с тая UV -защита  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

е то стъклото така или ина4е не пропуска ултравиолетовите лъчи, ама като са така,а къде е склада би ли ми казала Praynig
в склада не продават на частни лица,само на фирми.Магазина им е зад хотел Плиска
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора