чувствахте ли се странно сами?

  • 1 635
  • 37
  •   1
Отговори
Напоследък ме е подгонила някаква гадна депресия. Четох, че било нормално, ама то това мойто...... ooooh!

Избухвам в някакви истерични крясъци или безкрайни ревове, които изкарват извън нерви всички наоколо.....На всичкото отгоре съм станала ужасно мнителна и недоверчива към всичко живо......

Като анализирах състоянието си, стигнах до извода, че всъщтност се чувствам ужасно сама в бременността....Искам да кажа, че нито мъжа ми, нито приятелките ми искат да говорят на тази тема, а аз явно имам нужда в момента от това.....
Sick Тъпо но факт.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ДА....точно така се чувствах.........добре, че мъжа ми е толкова печен.....ако аз бях на негово място- щях да напусна себе си.....завинаги  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 344
Да, наистина ти искаш да говориш и мислиш предимно за бебето.Моят мъж беше много внимателен и грижовен, но в един момент- уж на шега- ме попита мога ли да говоря и за нещо друго.Е много му се ядосах.Нямах "подходяща" приятелка- отдавна бяха родили и отгледали децата си.Да, сама бях.Ходех до последно на работа обаче и това ме разсейваше.

# 3
  • Мнения: 295
Ами значи си попаднала на правилното място - форума!!
Не си сама!!!!!
Разбирам как се чувстваш, за хората около теб животът си тече, ежедневие, едно и също и сякаш никой не забелязва, че на теб се случва нещо различно и ВЕЛИКО!!!!! Горе главата, повтаряй си, че няма по-голямо щастие от това, което ти предстой - бебе! Hug Heart Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Толкова добре те разбирам, имах чувството, че никой не ме разбира, никой не го интересува, толкова истерична никога не съм била, е сега съм малко по-спокойна.

# 5
  • Мнения: 318
Ами мисля си че тези състояния са нормални все пак, толкова хормони бушуват в нас. А относно това, че нямаш с кой да споделяш и да си говориш за бебко, ами ето ние сме тук- можеш да се запознаеш и с други момичета очакващи бебенца, да ходиш по форумни срещички и винаги ще намираш съмишленици тук. Не се оставяй на лошите настроения, гледай само напред и мисли за пухкавото бебенце Hug

# 6
  • Мнения: 566
аз пък съм точно обратното. няколко приятелки в момента са в майчинство и основната им тема на разговор е свързана с  бебета, други приятелки им предстои да бременеят и ме разпитват за всякакви подбробности. мъжът ми пък е толкова ентусиазиран вече 7 месеца, че само ме пришпорва да правим разни неща за бебчо

# 7
  • София
  • Мнения: 3 392
Тук е мястото, скъпа  Hug
Докато бях бременна по цял ден висях тук и вечер с мъжа ми - нито дума, даже ми се чудеше Simple Smile)

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И на мен ми е самотно понякога, но като се има предвид че от половин година не ходя на работа и си стоя вкъщи е нормално! Понякога наистина изпадам в депресия и ми писна да скучая по цял ден!

# 9
  • Мнения: 6 617
Нямам време за депресия, и така съм свикнала хората около мен ,че никой не ме глези.а пък и с този форум въобще не се чуствам сама.
Я се усмихни  LaughingИзпращам ти   bouquet

# 10
  • Мнения: 68
Съгласна съм с другите момичета - "говори" с хората от форума. Аз съм доста в началото на бременността си, и до скоро не бях казала на много хора - съответно не можех да споделям какво мисля, чувствам и пр. Мъжът ми пък май още се чувства странно от факта, че ще става татко и не говорим кой знае какво за това... Така че аз доста се ровя из форума и споделям с момичетата от групичката на нашия месец. Сега вече като разказах на околните, започнах да си споделям и не ги и питам дали искат.  Раждалите ги разпитвам за техни преживявания и се оказва, че тогава много по-охотно започват да си говорят с мен. Хубаво ще е да привлечеш таткото в разговори за бебето- аз го направих след като си поговорих с него и му разказах колко странно и самотно се чувствам - ти си знаеш под каква форма да го направиш. Но най-важното, според мен, е да не се поддаваме на лоши мисли, защото така влияем и на нероденото си бебче.
Сигурна съм, че сега, като получаваш толкова подкрепа и положителна енергия от другите мами ще се почувстваш по-добре. Дългичко стана, но дано да е за добро Simple Smile

# 11
  • Мнения: 59
Много добре те разбирам И аз имам чувството,че никой не ме разбира и понякога ми е наистина самотно.Добре че мъжът ми е до мен и ме подкрепя, направо му се чудя как ме търпи.. Пиши във форума - тук майчетата са невероятни. и наистина те разбират.

# 12
  • Мнения: 77
Ами форума е спасението според мен  Hug
а колкото до истериите и страните ти състояния мисля че са нормални и аз ги имах от време на време в по-ранните месеци, сега ме избива само на рев  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 39 745
Дали мога да те успокоя, че не съм бременна и съм в същото състояние?!  newsm78 Отдавам го на времето... поне при мен. Копам Сатурновата си дупка и бавно падам в нея Sad

# 14
  • Мнения: 803
Живея с трима мъже под един покрив и пак намирам време да ми е самотно,колкото и странно да ти прозвучи.Въпреки че в нас е малка нощна музика сутрин рано #Cussing outДнес например направих първите покупки за бебето и после ми стана мъчно и съвестно,че нищо не съм купила на батковците,ама си мислех,че няма по лоша майка от мен,докато се прибирах с колата,едва не се натресох в един стълб EmbarassedПоплаках си здраво,като за световно ама и сега като се замисля се чувствам като пълна тъпанарка и се срамувам от себе си...
Е,сега успокои ли се,миличка.Май ще те мина,а newsm78

Общи условия

Активация на акаунт