Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 29 май 2006, 17:59 ч.
  • Преглеждания  6 490  Мнения  83  Онлайн  1
Отговори
Кои нежни думи казани ви от мъж,никога няма да забравите? WinkНещо от сорта"Животът ми е в твоите ръце,скъпа!". LaughingИли какво?

Реклама
# 1
Че съм като черга- изтъкана от шарени чувства........Това не е най- нежното....но най- много ми харесва  Grinning

# 2
 Sick До сега такива работи не са ми казвали или поне не ги помня.
Който ме познава, знае, че ще повърна при първия опит да ми обяснява как "живота му е в мойте ръце"  Blush

# 3
  • Springfield, VA

Хаха..не се сещам.

Винаги е приятно да чуеш нещо мило от устата на мъж, на когото държиш, но аз като цяло не вярвам на думи, а на дела  Wink

# 4
Ау, да му се не види...моят какъв романтик излезе  Grinning

# 5
  • София
"Ти цялата си една добра идея". Simple Smile

# 6
  • Свищов
"Скъпа, усмивката ти е второто хубаво нещо, което правиш с уста!" Да се радваш ли, да го убиваш ли... newsm78 newsm78 newsm78

# 7
"Скъпа, усмивката ти е второто хубаво нещо, което правиш с уста!" Да се радваш ли, да го убиваш ли... newsm78 newsm78 newsm78
Joy

# 8
  • В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !
понякога един поглед може да каже всичко......разбирайте го както искате!!

# 9
  • Sunshine State (of mind)
Лигавщини не помня, но едно гадже ме разби със следното "прозрение": "Можеш да възбудиш и импотентен"..... Joy
Думата "възбудиш" разбира се, беше заменена с друго, "нежно и романтично" слово Laughing

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
Няма да кажа.  Blush Много е лично. Но най-искрените, най-нежните и най-любовните думи ми е казвал и писал сегашният ми съпруг. Когато пътува, задължително ми купува някоя шантава картичка и ми я надписва. Когато се върне, първото, което търся в багажа, е картичката (а не подаръците  Laughing). Пазя си всички картички и си ги препрочитам.  Blush

# 11
  • Белгия/София
Няма да кажа.  Blush Много е лично.

И аз така. И са много, много  Heart Eyes

# 12
Няма да кажа.  Blush Много е лично.

И аз така. И са много, много  Heart Eyes
Е хайде де,ще си остане между нас! hahaha

# 13
  • Springfield, VA
Лигавщини не помня, но едно гадже ме разби със следното "прозрение": "Можеш да възбудиш и импотентен"..... Joy
Думата "възбудиш" разбира се, беше заменена с друго, "нежно и романтично" слово Laughing

Надървиш ?

# 14
  • Sunshine State (of mind)
Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт