Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Кои нежни думи казани ви от мъж,никога няма да забравите? WinkНещо от сорта"Животът ми е в твоите ръце,скъпа!". LaughingИли какво?
Цитирай

Че съм като черга- изтъкана от шарени чувства........Това не е най- нежното....но най- много ми харесва  Very Happy
Цитирай

Sick До сега такива работи не са ми казвали или поне не ги помня.
Който ме познава, знае, че ще повърна при първия опит да ми обяснява как "живота му е в мойте ръце"  Blush
Цитирай

Springfield, VA

Хаха..не се сещам.

Винаги е приятно да чуеш нещо мило от устата на мъж, на когото държиш, но аз като цяло не вярвам на думи, а на дела  Wink
Цитирай

Ау, да му се не види...моят какъв романтик излезе  Very Happy
Цитирай

София

"Ти цялата си една добра идея". Smile
Цитирай

Свищов

"Скъпа, усмивката ти е второто хубаво нещо, което правиш с уста!" Да се радваш ли, да го убиваш ли... newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

"Скъпа, усмивката ти е второто хубаво нещо, което правиш с уста!" Да се радваш ли, да го убиваш ли... newsm78 newsm78 newsm78
35
Цитирай

В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !

понякога един поглед може да каже всичко......разбирайте го както искате!!
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Лигавщини не помня, но едно гадже ме разби със следното "прозрение": "Можеш да възбудиш и импотентен"..... 35
Думата "възбудиш" разбира се, беше заменена с друго, "нежно и романтично" слово Laughing
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Няма да кажа.  Blush Много е лично. Но най-искрените, най-нежните и най-любовните думи ми е казвал и писал сегашният ми съпруг. Когато пътува, задължително ми купува някоя шантава картичка и ми я надписва. Когато се върне, първото, което търся в багажа, е картичката (а не подаръците  Laughing). Пазя си всички картички и си ги препрочитам.  Blush
Цитирай

Белгия/София

Няма да кажа.  Blush Много е лично.

И аз така. И са много, много  Love
Цитирай

Няма да кажа.  Blush Много е лично.

И аз така. И са много, много  Love
Е хайде де,ще си остане между нас! hahaha
Цитирай

Springfield, VA

Лигавщини не помня, но едно гадже ме разби със следното "прозрение": "Можеш да възбудиш и импотентен"..... 35
Думата "възбудиш" разбира се, беше заменена с друго, "нежно и романтично" слово Laughing

Надървиш ?
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Ахам. Как да устоиш после на подобен самец?  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора