Контактувате ли с жените, с които сте били в една стая в родилния дом?

  • 4 291
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 068
Контактувам с момичето, с което бяхме заедно в реанимацията. Децата ни имат около два часа разлика. В началото всеки ден излизахме заедно. Сега по ред причини се виждаме по-рядко, но не сме се забравили. С мацката с която бях в една стая нещо не си допаднахме. Разбирахме се идеално през 7-те дни престои, но някак усетх, че не ми е от кръвната група и после не съм се обаждала. И двете дами пишат във форума.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 611
Всеки ден сме заедно на разходка.

# 18
  • Мнения: 46 511
С едната да, чуваме се редовно Grinning
Поддържам връзка и с една друга мацка, с която лежахме за задържане и тя ми помогна изключително много да издържа психически, за щастие и моята и нейната бременност завършиха успешно и се радваме на две принцеси  Heart Eyes

# 19
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
   Не.Обаче се сетих сега за нещо странно.Момичето,с което бях в една стая термина й е бил на една дата с моя(17.09)И двете родихме на 04.09.,тя в 10ч.сутринта,аз в 10ч.вечерта.

# 20
  • Мнения: 2 534
Не се виждаме често , но винаги ми е много приятно , като я срещна , случайно .
Случайни нещ няма - винаги се срещаме дни преди  рождения ден на децата ни

# 21
  • Мнения: 1 006
Аз не, защото съм тъпо парче.

Но майка до ден днешен е приятелка с жена, с която са родили на една дата.Майка -мен, а тя - също дъщеря.

Ние, дъщерите сме коренно различни по всички възможни параграфи. newsm78

Тази жена е моделиерката на костюмите на актьорския състав на филма "Октопод" - сериите, които са снимани в България.

Тя беше много щастлива  Hug, че ми уши тоалета за абитуриентския ми бал преди 100 години.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Не, за съжаление. Някак си не се сетихме да си разменим телефоните. Всъщност, на едната мама й имам гсм-а - беше ми го дала да й звънна, случайно да не й нахранят бебето с адаптирано, държеше да си го кърми, а тя беше отишла да гласува за кмет.  Laughing Може и да пише тук или пишещите варненки да я познават Казва се Десислава, адвокатка е, има момче на около 4 год. Виктор и момиченце, с 1 ден по-голямо от мойта Вики, май я кръсти Мануела. Доколкото запомних се занимава предимно със сделки по недвижими имоти и кантората й е в Аспарухово, а самата тя май някъде на Мир живее.

Другата майка беше от Аспарухово, Гергана, също с момиченце, не си спомням как си кръсти бебето, но беше някакво рядко име, започващо с "С".

Интересно ми е да ги срещна и да сравним момиченцата си.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 622

 И да и не. Да, защото е готина (Нели се казва) и си разменихме телефоните и се виждахме веднъж от тогава и не, защото те нямат домашен телефон, а по мобилните да се уговаряш всеки път е доста трудно (и нет нямат...)

На всичкото отгоре сега и мобилният и е сменен  #Cussing out

Жалко, щото и тя и дъщеричката и са готини  Crossing Arms

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дамата беше много интересна личност-бяха се оженили на 31-12-2000 г. в 24 ч със специално разрешение на кмета и празнували Нова Година до 12 ч, а после-бракосъчетанието. Беше и много добре запозната с разните там Студиа за красота и солариуми, които всеки месец се заканвам да започна да посещавам. Не спряхме да бърборим през двата дена, после няколко дена по телефона и мен като ме завъртя бурсучестото... Жената ми звъня няколко пъти... А и сме съседки, сравнително, ползваме едни и същи педиатри, ама пусто..

# 25
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да виждаме се , даже станахме много добри приятелки , а преди това не я познавах нищо , че ни е малък градът .

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, за съжаление.
Аз останах в Шейново точно 48 часа и изобщо не се сетих да попитам за координати. Когато Нели стана на 1 годинка, бяхме поканени на рождения ден на Нивеа в София ленд- там се срещнахме с едното момиче. Много мило ми стана Blush

# 27
  • Мнения: 2 768
Аман! Не мога да се отърва от нея вече 1г.и 5м!  Laughing То бива натрапничество, то може ама...родихме в един ден, ходим при едно педи, по едни и същи РД, в една и съща ясла, заедно първи рожден ден, заедно на Нова година, по разходки, гости...и т.н и т.н Rolling Eyes  Няма въздух от тая жена!!! Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 23:03 от eta

# 28
  • Мнения: 364
С едната мама, с която буквално раждахме едновременно момчетата си, се виждаме . Не много често , но винаги много се радвам, когато се срещнем с Борислава и Алекс.  Grinning  А с една от другите мами от време на време се засичаме по площадките и ни е приятно да се видим и подърдорим. А щерката като раждах бях сама в стая почти седмица. Един ден преди да ме изпишат докараха една жена, но дори не си спомням как изглежда.

# 29
  • Мнения: 308
за съжеление, когато аз родих цели 4 дни във нашия град не се роди друго бебе, така че нямах възможност да се запозная с други майки. Sad

Общи условия

Активация на акаунт