Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. София

Питането ми е: каква е цената в козметичен салон за поставянето на обеци с пистолет?
« Последна редакция: пн, 29 май 2006, 22:40 от Reza »
Цитирай

в блока на борците

преди три години ми взеха 8лв. тази година - 14лв. в цената са включени самите обици и поставянето им.
Цитирай

София

На нас ни взеха 10лв-обици и поставянето им.
Цитирай

При нас е 10 включени в цената обеци,в друг салон е 12,там някъде се въртят цените
Цитирай

гр.Варна

И при нас е 10лв , с обеците!Които са мн хубави сега аз ги нося Laughing
Цитирай

София

Много зависи от салона. При нас е 10лв - поставяне + медицински обици (6лв обици, 4лв - поставяне).
Цитирай

там от където съм

10лв обици и поставяне
Цитирай

10лв. с поставянето и обеците . ние ги поставихме на 11мес. и мина успешно с малко рев и повече не се сети да ги пипа или дърпа както се опасявах.
Цитирай

РусЙе

Аз платих март месец 14 лв(обЩо всичко)
Цитирай

гр. София

Момичета много ви благодаря за бързите отговори   bouquet
Моята щерка реши снощи за 5 мин. как не може да посрещне утрото(демек днес)без обици Crossing Armsзащото наближава  1 юни и ще има голямо тържество в нашето читалище и тя ще играе балет и т.н. Е днес ще ходим,няма начин ,дано мине леко,защото преди 3 г. сложихме обици,но ги свалихме за едно изследване(ЯМР) тя тогава беше много уплашена и след 6 мес. дупчиците бяха зарастнали(ако не ме лъже паметта тогава услугата струваше 5 лв. общо,но за този период много неща май си смениха цените Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.