Разрешавате ли?

  • 4 948
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 214
Да се включа пак с днешното ни премеждие от пясъчника.
Както си играеше в пясъка изведнъж вади нещо твърдо и го стисва, оказава се кучешко л..но.
Извадих я от там, бърсах и ръцете с мокри кърпички, ама колко съм обърсала не е ясно Sick Sick. Исках да си тръгваме, да вървим да и мия по-сериозно ръцете, но не можах да се преборя. След малко на всичкото отгоре я почерпиха и солети. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ами точто за това говорих.
Ужас #Cussing out тея кадето си водят кучетата на детска градинка бих ги отрепала.

# 121
  • Мнения: 5 299
Отначало ми беше много криво като се омазваше цялата, но не съм я спирала. Сега вече свикнах , и не ми прави особено впечатление. Много ме дразни обаче като почне да събира всички боклуци и боклученца, включително и фасовете, и директно в устата. Последно се опитваше да си отхапе от един камък. Joy

# 122
  • Мнения: 14 654
уф , тия гнусни кучкари , дето си обичат песовете повече от децата ! и цецо е налитал на кучешки лайна и се омазвал яко и по двете ръце - тогава беше на малко повече от годинка .напаро ми идва да ритам и бабичките и булонките им

# 123
  • Мнения: 1 735
Като й дойде времето ,ще я оставя да се рови не само в пясък ,но и в кал и локви! Laughing
Искам да се научи да мисли самостоятелно ,както и да се забавлява колкото може. Забраните не водят до нищо добро.
Смятам ,че родителите ,които често забраняват разни неща на децата си не са много развити в интелектуално отношение(да не се приема лично от никого). Peace
Съгласна съм и точно този принцип следвам обаче освен че трябва да възпиташ всестрано развито дете трябва още да съхраниш здравето му а с този пясък като на снимката какво ли не може да хване детето:(((

Е,разбира се ,че няма да я оставя да папа кучешки лайнца ,но здравето на детето не можеш съхрани по този начин.Забраниш ли му-моментално му става още по-интересно да отиде там!!!  Twisted Evil
Вярвам ,че има други начини - все пак макар и малки ,децата разбират ,когато им се обясни търпеливо,във вид на приказка ,без насилие. Peace

# 124
  • Мнения: 116
Ами бих могла да се опитам и да не разреша, ма то се тая, да не би от мен да зависи Laughing не бих могла да предложа нищо по-привлекателно...

# 125
  • Мнения: 2 214
Цитат
Забраниш ли му-моментално му става още по-интересно да отиде там!!! 
Вярвам ,че има други начини - все пак макар и малки ,децата разбират ,когато им се обясни търпеливо,във вид на приказка ,без насилие.

 Пак прерасказваш мислите ми Peace
Когато казвам че недавам да си играе в ТАКЪВ пясък нямам впредвид да се забранява а да направиш така детето да му по интересно нещо друго (да му ангажираш  вниманието ).
Против съм тези майки които се събират на кафе до някъкъв мръсен пясъчник или градинка седнат да си пият  newsm11 кафето и само крещет НЕ, НЕ ТАМ.  smile3514

# 126
  • Мнения: 1 735
Цитат
Забраниш ли му-моментално му става още по-интересно да отиде там!!! 
Вярвам ,че има други начини - все пак макар и малки ,децата разбират ,когато им се обясни търпеливо,във вид на приказка ,без насилие.

 Пак прерасказваш мислите ми Peace
Когато казвам че недавам да си играе в ТАКЪВ пясък нямам впредвид да се забранява а да направиш така детето да му по интересно нещо друго (да му ангажираш  вниманието ).
Против съм тези майки които се събират на кафе до някъкъв мръсен пясъчник или градинка седнат да си пият  newsm11 кафето и само крещет НЕ, НЕ ТАМ. smile3514
Отврат! Знаеш ли колко много ги има!!!  ooooh! ooooh! 
Лошото е ,че мръсните пясъчници са навсякъде... Някой би следвало да се грижи ,но...  - абе няма да се оправи скоро тая тъпа държава!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт