Първия рожден ден!

  • 598
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
И аз като Каспър съм се зачудила вече стана един месец , какво да правим на първия рожден ден на Яна- Мартина?И аз мислех за детско парти, но тя няма мн приятелчета на нейната възраст, а и не може още да върви!Как минаха вашите първи рожденни дни!кръщането ше го правим по -късно защото нашта леля е учителка в София и не може да дойде юни!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Първия рожден ден празнувахме в къщи. С бабите и дядовците, лелите и чичовците+1 брой бебе (племенницата ми) и кумовете ни.
На 1г. децата са си още бебета, той си е празник повече за майката Grinning

# 2
  • Мнения: 308
на самият ден празнувахме вкъщи с още 4 дечица и майките им защото не всички ходят и няма къде другаде да си поиграят свободно.  беше забавно но много уморително за мен да се справя с 5 малки терминатора. след рожденият ден в нас беше паднала бомба и незнаех как да изчистя, така че се харекох повече да не правя рожден ден вкъщи.

# 3
  • Мнения: 386
Бяхме на 3 първи рожденни дни. Децата си се радват много. Добре е да си имат компания от набори Grinning Едната мама освен че си беше организирала празник у дома за роднините, направи обедно парти в градинката с децата с шапчици , торта и снимки. Беше много сладко.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Моята дъщеря става на 1 годинка след около 2 седмици и малко /боже как лети времето,все едно беше вчера!/.Мислех да и направя детско парти,но тя все още не ходи,има само 1-2 приятелчета.Засега съм го замислила на самия ден да събера бабите,дядото и кумовете,а в неделята след това да направим кръщене,където вече ще има повече хора!Е вярно е децата ще са кът,обаче в никой детски клуб няма да приемат да правят РД с 2-3 деца,а в къщи няма да имам време да се приготвя за още едно парти.

# 5
  • Мнения: 5 299
Ne syм правила детско парти. Събрахме се родата в едно ресторантче, направихме и кръЩенето съЩата сутрин, и това беШе.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първия рожден ден празнувахме в къщи. С бабите и дядовците, лелите и чичовците+1 брой бебе (племенницата ми) и кумовете ни.
На 1г. децата са си още бебета, той си е празник повече за майката Grinning

Подкрепям Peace

# 7
  • Мнения: 118
И ние след месец ставаме на 1 год.Решили сме да се съберем в близкия парк по обед.Хубавото е че имам много познати с деца на почти същата възраст и се надявам да се получи добре.Ще закачим шарени балони по палмите,ще раздадем малки картонени островърхи шапчици на децата,а за мамите и татковците-бира и скара! Tada

# 8
  • Мнения: 1 492
Ние за 1 годинка направихме голям семеен празник.Цялата рода с агнето на масата и така. Напълнила бях стаята с балони, разни транспаранти, да се радва детето на шаренко Simple Smile и това е.
Весел ви празник!!!

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
В къщи, с още няколко деца на неговата възраст и майките им. Най-малкото беше на 3 месеца Mr. Green Големият ми син и каката на най-малкото бебе пяха песни за рождения ден, повечето гониха балони пълзейки, а ние майките се почерпихме. Забавно беше Sunglasses

# 10
  • Мнения: 4 621
Първия рожден ден го празнувахме в заведение с голяма градина и детски кът. Събрахме се с наши приятели с деца и роднини Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 625
Празнувахме в детско клубче подходящо за мънички деца...Пълзят играят..Верно ,че почти през цялото време си при детето, но пък беше готино!Гостите се почерпиха духнахме свещичка и се прибрахме на чисто вкъщи! Избегнах цялата лудница,която би се получила в къщи...готвене, слагане, чистене и какво newsm78нищо не разбирам от празника/който си е и мой празник Wink/
Весел рожден ден Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 808
Яна става на годинка след 2 месеца и сме решили първо да поканим в следобедните часове деца, защото тя много се радва на всякакви себеподобни и въпреки, че няма да разбере, че има рожден ден ще е щастлива от всички деца наоколо, а вечерта да поканим приятели на градинско парти, защото аз смятам, че първия рожден ден е повече за родителите. И без това следващите 18 години на всички рожденни дни ще има само деца. Нека поне първия да остане мой и на съпруга ми празник.

# 13
  • Мнения: 8 917
И аз като Каспър съм се зачудила вече стана един месец , какво да правим на първия рожден ден на Яна- Мартина?И аз мислех за детско парти, но тя няма мн приятелчета на нейната възраст, а и не може още да върви!Как минаха вашите първи рожденни дни!кръщането ше го правим по -късно защото нашта леля е учителка в София и не може да дойде юни!
Гери точно на рожденният си ден направи първото си боледуване -ангина Cry Cry Cry Иначе бяхме поръчали готина торта с нейната снимчица, правих за нея книга, в която от първият рожден ден нататък - живото и здраве да е жива и здрава дъъъллги години - ще се вписват пожеланията й Mr. Green, правих й и гипсови отпечатъци на ръчичките и крачетата от първата годинка. Празнувахме у дома, а след това имаше и втори етап Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 639
Организирах детско патри в къщи . Поканих 4 деца-приятелчета + майките  Laughing
Ден на майката е , ама повече е 1-ви рожден ден на детето Wink  и не е вярно, че не разбират .
Дъщеря ми беше много весела и игра с децата Grinning
Въпрос на възприятие е , но аз не бих лишила детето от парти , разбира се в умерен вид (бройката на децата не трябва да е прекалена)

Общи условия

Активация на акаунт