Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2006, 00:48 ч.

има ли подобен слу4ай

• 487
  • 12
  •   1
Отговори
  • pleven
бебето на моя приятелка е на 7 месеца и половина.няколко пъти му дава жълтък и след около 4ас-два детето го повръща.Слу4ва се само след като е приемало жълтък,в други слу4аи-не.И изглежда 4е не е алерги4но към него,защото няма обриви.Педито казва 4е не е виждала досега подобно нещо. newsm78Моля ви ако на някоя от вас се е слу4вало такова нещо да каже

# 1
  • Вече в Ал Айн
Мисля, че жълтъкът е доста калорична и тежка храна и поради това може да се случи претоварване на бебешкото стомахче. Но все пак, нека ако някой знае да отговори  Naughty

# 2
  • Германия
Аз не разбирам, щом като веднъж , че и втори път го е повърнало, защо майката упорства да го дава, а не изчака  Thinking Цял живот после ще има да яде жълтъци това дете.

# 3
Аз не разбирам, щом като веднъж , че и втори път го е повърнало, защо майката упорства да го дава, а не изчака  Thinking Цял живот после ще има да яде жълтъци това дете.
Ами сигурно ,защото педито може и да не е виждала такова нещо ,но пък не спира да настоява да се дава.. Twisted Evil То повръщането малък знак ли е ?

# 4
  • Айтос
Да, дадох на 9 или 10м (не помня вече) трохичка жълтък в пюрето, но беше повърната всичката храна по-късно. Не съм опитвала да дам от тогава!
Да, жълтъка е доста тежка храна и малкото незряло стомахче явно не е готово да го преработи, следователно го изхвърля. Има къде къде по- леки храни от които се набавят същите вещества които би доставил жълтъкът.

# 5
  • София, Младост 2
Повръщането също може да е симптом на алергична реакция - не е задължително да има обриви. Най-добре да спре да го дава, а ако много настоява, да опита под друга форма - примерно като съставна част на сладкиш или млечно кремче.

# 6
  • у наше "село"
Бебата знаят най-добре - щом го повръща, значи не се нуждае от жълтък Thinking

# 7
  • London, Sofia
Peace

# 8
  • pleven
тя опитваше 3-4 пъти през 2-3 седмици и все така става
ве4е се е отказала да го мъ4и

# 9
тя опитваше 3-4 пъти през 2-3 седмици и все така става
ве4е се е отказала да го мъ4и

И добре е направила,че се е отказала! Peace

# 10
  • София
И моят съвет е да отложи жълтъка засега. Аз дадох на сина ми на 11 навършени месеца и направи реакция (лека, но пак я има) и от там започна да се обрива и от други храни Confused. До преди няколко дни беше нон стоп с обрив (и то алергичен) по бузките.

# 11
  • Варна
Някои хора от седмия месец ме карат да давам жълтък, и направо побеснявам. Аз захраних в края на шестия, остава и такива тежки храни да давам на беба.. Сега е на 9 и половина и още не е консумирала. Има време за всичко.

# 12
  • USA
Аз лично не бях чувала за такъв случай. Но както го описваш изглежда, че организмът на въпросното дете има някаква непоносимост към жълтък.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт