Нощна смяна на памперс?!?

  • 4 782
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Първо- честита ви дъщеричка  bouquet
В началото, когато Нели се събуждаше да яде вечерта- сменях всеки път памперса, без значение дали е наакана или не. Става бързо и неусетно за бебето.
Peace

# 16
  • Мнения: 11 541
Когато е наакана - сменяй.
На никого не е приятно да спи така, пък и кожата е много нежна и може да има проблеми ако стои дълго с памперс пълен с твърдо гориво.

В тази жега няма как да настине от смяна на памперс.


Peace

# 17
  • Мнения: 3 447
Сменяла съм, когато се е налагало (той рядко акаше през нощта). Не вярвам да настине от такова нещо, особено през лятото. По-скоро може да се разсъни и ревне (при нас така ставаше). Но по-добре да се разсъни, отколкото да се подсече, както са писали по-горе.

# 18
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
и аз сменям памперса през ноща само ако е наакан е малко се разбужда и се сърди но с оакано дупе не мога да я оставя

# 19
  • Мнения: 748
хм. на мен пък сега ми стана интересно следното: мамите, които спят с бебчетата, за да се кърмят без да стават сменят ли памперс през нощта?  Thinking
(извинявам се, че разводнявам темата  Embarassed )

# 20
  • Мнения: 221
Определено ако се наака през нощта съм сменяла памперса,защото бебешката кожа е много чувствителна и раздразнителна!

# 21
  • Мнения: 2 047
   В първите месеци трябва да се сменя памперса, защото бебето е почти постоянно с пълен памперс.
  Ако го сменяш бързо - няма да настине.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 403
Аз не съм сменяла през нощта. Не мисля, че може нещо да му стане на детето- на моето нищо не му стана. И след три седмици започнах да премахвам нощното хранене, така, че одисеята с кукуригането през нощта за мен и за нея приключи много бързо. И не съм я кърмила легнала през нощта- педиатъра ми каза, че има случай, когато майката заспива и аз се ужасих и си се изправях - не съм си позволявала в полубудно състояние да кърмя. Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
понякога му пропускаше памперса през нощта и тогава съм го сменяла.

# 24
Винаги съм сменяла памперса ,когато е било наакано детето, независимо кога и къде.Не мисля, че ще настине за 1 мин., та дори и зима да е .

# 25
  • Мнения: 4 621
Докато Яна се бъдеше да хапва през нощо винаги съм и сменяла памперса.

# 26
  • Мнения: 694
Не не ги сменям. След банята и преди вечерното папане го сменям и до там. Имам лоши спомени от каката като и ги сменях, а тя се разбуждаше или връщаше мляко. Сега съм го оставила , а и педиатъра каза да не му го пипам през ноща. А той мъника си спи.

# 27
  • Мнения: 212
Сменях памперса само като беше мъничка и се будеше пред нощта. Със сухо дупе заспиваше по-лесно. Сега слагам вечер след банята и е с него до към 8-9 сутринта, когато става. Но тя по принцип нощем само пишка, и то не много.
Не вървам бебето да настине ако му смениш пампата през нощта, поне при моето не е имало проблеми, а все пак е зимно бебе  Peace

# 28
  • Мнения: 296
Първите две седмици сменях и разбрах,че това не се нрави на бебо, разсънваше се и ставаше страшно, започваше люлеене и чудо до 5 сутринта, защото и коликите ги изкара тежко, та вечер трудно го приспивахме. Започнах само да го храня нощем и то преди да се е събудил напълно. Моят съвет е да не ги сменяш нощем, купи си кремчето на Мустела при смяна на пелени п/в подсичане и няма да имаш никакъв проблем. Това е моят съвет Laughing
Честита бебка  bouquet

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Сменям веднага когато е наакана,тя и не търпи де,започва да реве,голяма ми е чистница  Mr. Green.Скоро бебо няма да ака през нощта,така че ако е само напишкан и не се събужда може да не го сменяш.

Общи условия

Активация на акаунт